A to ciekawostka. Przy pytaniach "Odcz. danych użyt." i "Zapis danych użyt." mam do wyboru:ted69 pisze:Przy pytaniach o dostep do inetu - mam, przy dostepie do danych uzytkownika - nie mam.
• NIE
• Zawsze pytaj
• Zapytaj raz
• Nigdy nie pytaj
Moderator: Moderatorzy
A to ciekawostka. Przy pytaniach "Odcz. danych użyt." i "Zapis danych użyt." mam do wyboru:ted69 pisze:Przy pytaniach o dostep do inetu - mam, przy dostepie do danych uzytkownika - nie mam.
A czy aby na pewno wybrałeś "Upload PLT File"? Ja tak zrobiłem z plikiem Oziego i został przekonwertowany.ted69 pisze:podczytalemk w TMJ (na strone) i NIC sie nie wczytalo
Kod: Zaznacz cały
Original Filename: 03-07-15_Kampinos.plt
Filesize: 7 kB
Imported 104 trackpoints as 'Kampinos'
Kod: Zaznacz cały
OziExplorer Track Point File Version 2.1
WGS 84
Altitude is in Feet
Reserved 3
0,2,255,Rowerem po puszczy,0,0,2,8421376
0
52.685624,23.785504,1,0,,,
52.675728,23.777196,0,0,,,
52.675873,23.795308,0,0,,,
52.665320,23.795340,0,0,,,
52.665144,23.802169,0,0,,,
52.665984,23.809968,0,0,,,
52.646679,23.809672,0,0,,,
52.646106,23.763196,0,0,,,
52.645773,23.734664,0,0,,,
52.656284,23.735752,0,0,,,
52.665425,23.735537,0,0,,,
52.665502,23.765865,0,0,,,
52.668793,23.766611,0,0,,,
52.675887,23.775745,0,0,,,
52.685574,23.784252,0,0,,,
ROUTE - this is a user-defined path which tells TMJ-Mobile where you want to go. A route can be constructed on the phone by adding routepoints on the Plan or Map pages, or by downloading and converting an existing TRACK from the TrackMyJourney website.
Tak też się dzieje - patrz EDIT w moim poscie wyżej Z tym, ze trasa jest widoczna nie jako ślad a jako trasa, po której TMJ nawiguje.ted69 pisze:A co mozna zrobic ? hmmmm - myslalem ze po klawiszy 3 (na telefonie, po przerzuceniu tego z www do telefonu) pokaze mi wlasnie te trase .....
Też przy pierwszej próbie miałem taki komunikat ale to dlatego, że po prostu kliknąłem w UPLOAD i nie zwróciłem uwagi na podmenu "Upload PLT File". Domyślnie, po kliknięciu w UPLOAD, otwiera się formularz "Import GPS/NMEA Log File", który nie przyjmuje plików pltted69 pisze:Tylko ze ja wysle ten plik (patrz wyzej) na strone www to mam komunikat (na stronie)
Kod: Zaznacz cały
OziExplorer Track Point File Version 2.1
WGS 84
Altitude is in Feet
Reserved 3
0,2,8388736,03-07-15_Kampinos ,0,0,2,8421376
104
52.353860, 20.616080,1, 251,37817.7954745, 15-lip-03, 19:05:28
52.353590, 20.615540,0, 251,37817.7955208, 15-lip-03, 19:05:32
52.353040, 20.612470,0, 245,37817.7957060, 15-lip-03, 19:05:48
52.352970, 20.611480,0, 242,37817.7957523, 15-lip-03, 19:05:52
52.352750, 20.610610,0, 242,37817.7957986, 15-lip-03, 19:05:56
52.351700, 20.609030,0, 240,37817.7959144, 15-lip-03, 19:06:07
52.350930, 20.606640,0, 242,37817.7960417, 15-lip-03, 19:06:18
52.350760, 20.600670,0, 235,37817.7962963, 15-lip-03, 19:06:40
[...]