Ogniosko Wrocław - Lesica, Rędzin

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Ogniosko Wrocław - Lesica, Rędzin

Post autor: elektronika »

Cześć,



Proponuję zrobienie chyba pierwszego zorganizowanego publicznie grilla keszowego we Wrocławiu.

Za miejsce spotkania wybrałem teren nadający się świetnie na ogniska - Lasek Lesicki (Rędziński) w okolicy jest wiele miejsc na ogniska, więc gdyby przypadkiem ktoś nam zajął miejsce znajdziemy w pobliżu inne.



Jako datę zorganizowania ognicha proponuję czwartek (dzień wolny od pracy) 22 maja 2008 godzina 14.00



Moja skromna propozycja skierowana jest głównie do lokalnych geokeszerów, geokretów i innych geostrowów z Wrocławia i okolic. Inni geo z dalszych miejsc też mile widziani.

W moim zamierzeniu spotkanie to ma na celu zapoznanie się lokalnej społeczności geo...

Można brać dzieci.

Można też wziąć pieski, kotki, żółwie i inne zwierzątka domowe.

W planie:

Ognicho, kiełbaski, piwo (bezalkoholowe rzecz jasna), woda mineralna (niegazowana:)), kesze i jeszcze raz kiełbaski.



Imprezę proponuję zwieńczyć schowaniem kilku symbolicznych keszy w okolicy.



Czwartek proponuję ze względu na możliwą mniejszą (moim skromnym zdaniem) frekwencję niedzielnych turystów i szwędaczy.



Chętnych proszę o wpisywanie się...



Do miejsca można dojechać autem, bądź autobusem 118 (z miasta tramwaj 24 a potem autobus 118 i kilometrowa wycieczka)

Chtni zapisujcie się tu: http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=3481


Jeśli ktoś ma jakieś propozycje lub wnioski, skargi to proszę piszcie poniżej.
Ostatnio zmieniony wtorek 13 maja 2008, 22:02 przez elektronika, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Ja bardzo chętnie; Lesicę wspominam bardzo dobrze, dobry klimat :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

No to już jest nas 2 cacherów plus moja luba. Czekamy na pozostałych tak aktywnych z okolic :D
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
kasztelan
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sobota 22 marca 2008, 03:39
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: kasztelan »

Tak jak przy skrzyneczce, tak i tu potwierdzam wstępnie swoją obecność. :)
Zdravím všechny!
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Ogłoszenia geopasterskie:




Ze względu na lokalizację i na dość specyficzny sposób dojazdu postanowiliśmy urozmaicić drogę na ognisko zarówno tym zmotoryzowanym jak i pieszym uczestnikom.

Po drodze na Lesicę na odcinku Rędzin-Lesica zostaną umieszczone 4 skrzynki tradycyjne, które będą zawierały lokalizację gps oraz informacje dotyczące 5 skrzynki oznaczonej jako multi. Aby zaliczyć 5 skrzynkę będzie trzeba znaleźć te 4 poprzednie w dowolnej kolejności.

I jako nagroda w 5 skrzynce będą znajdowały się dla uczestników kuponiki na 1 darmową kiełbaskę na łba w zamian za trud podróży. Kupon zostanie zamieniony na kiełbaskę po odpowiedzeniu na kilka prostych pytań dotyczących 4 pierwszych skrzynek, więc proszę zapamiętać szczegóły

Informacje o lokalizacji tych skrzynek zostaną opublikowane w dzień poprzedzający naszą imprezę.



Dodatkowo postanowiłem, że w całej okolicy zamieszczę kilka skrzynek w ciągu najbliżeszego tygodnia, abyście mieli co szukać podczas uniesienia po spożyciu wody mineralnej
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Widzę, że robi się coraz ciekawiej ;).

Także, podobnie jak na stronie skrzynki, potwierdzam tutaj chęć swojego uczestnictwa :). Widzę, że nie mam już co w ten weekend wybierać się do keszu na starym mostku :).
Awatar użytkownika
Snuffer
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Snuffer »

Niestety nie damy rady: razem z Artixem jedziemy w tym terminie na zlot Nivy na Pustynię Błędowską. Za to obczaimy okolice Jury przed sierpniowym spotkaniem planowanym przez ZYRa :)
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Snuffer pisze:Niestety nie damy rady: razem z Artixem jedziemy w tym terminie na zlot Nivy na Pustynię Błędowską. Za to obczaimy okolice Jury przed sierpniowym spotkaniem planowanym przez ZYRa :)
Ale my i tak się napi... to znaczy zobaczymy kilka dni później u ciebie.:)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Czyli mogę rozumieć, że na chwilę obecną jest nas czwórka. To już niezły wynik jak na początek. Zapraszamy pozostałych!!!
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Patrząc po logach skrzynek i zakładających to jest nas we Wrocławiu trochę więcej. Niestety info nie jest specjalnie rzucające się w oczy. Może porozsyłać im wiadomości przez portal? Tylko nie wiem, jak na to patrzy administracja pod kątem spamu.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Myślę, że do kilku osób możnaby wysłać zaproszenia. Chętnie zaprosiłbym kilka osób, których skrzynki umiejscowione są w niezłych miejscach. Zyrze co o tym myślisz? Będzie to spam? Wydaje mi się, że w granicach przyzwiotości mogłoby się to mieścić.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

A czemu mnie pytasz? Zapraszaj, ja tak czasem robię :)
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Cóż pytam z przyzwoitości. W końcu to ty będziesz odbierał skargi jako moderator tego forum:)
Wobec tego przystępuję do planu B. Zaproszenia imienne. :lol:
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ilneptuno
Stały bywalec
Posty: 144
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ilneptuno »

elektronika pisze:Myślę, że do kilku osób możnaby wysłać zaproszenia. Chętnie zaprosiłbym kilka osób, których skrzynki umiejscowione są w niezłych miejscach. Zyrze co o tym myślisz? Będzie to spam? Wydaje mi się, że w granicach przyzwiotości mogłoby się to mieścić.
Witaj elektronika!!!

Dziękuję za Twoje zaproszenie. Tak się składa że nie będzie mnie we Wrocławiu w tym czasie. Więc tym razem spotkanie z mojej strony jest nie możliwe. Ale zamierzam odrobić tę stratę w przyszłości.

Twój e-mail do mnie w sprawie zaproszenia to oczywiście żaden spam. Natomiast informację dotyczące spotkania we Wrocławiu śledzę na forum na bieżąca.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy. :D
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

UWAGA!!!

WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

NIECH KAŻDY KTO PRZYJEDZIE NA OGNISKO WEŹMIE ZE SOBĄ SKRZYNKÊ.



Moja propozycja jest taka:

Będziemy wspólnie kończyli zaczętego przezemnie multaka. Moje cztery skrzynki wskażą jakieś miejsce (w którym oczywiście będą dla Was te kuponiki na jedną kiełbaskę na łba) w tym miejscu umieścimy później małą skrzyneczkę z koordynatami do następnej skrzynki. W tych następnych skrzynkach założonych przez WAS wymyślimy sposób, aby podać potencjalnym znalazcom miejsce ukrycia wielkiego multaka.

Każda z tych waszych skrzynek będzie oczywiście zarejestrowana jako osobna skrzynka. Użytkownik, aby znaleźć końcową mega skrzynke, będzie musiał więc odnaleźć moje cztery skrzynki i wasze ukryte skrzynki.

MULTAKA opublikuję później jako osobną skrzynkę, ale bez współrzędnych. Wszystkie infomacje niezbędne do odnalezienia go (oprócz zdjęć) umieścimy w waszych skrzynkach.

Koniec OGŁOSZEÑ :)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ODPOWIEDZ