c:geo nie loguje geokretów

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

dzejbi
Wyjadacz
Posty: 423
Rejestracja: czwartek 22 maja 2014, 05:13
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: dzejbi »

:) . Fajnie że macie przygotowane adresy do kogo pukać w kwestiach rozwiązywania problemów :) .
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowanie:
Błękitna Team
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2078
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: ronja »

Błękitna Team pisze: sobota 11 maja 2024, 20:34 @ronja
Wsparcie COG polega między innymi na tym , aby podpowiedzieć w jaki sposób rozwiązać problem, jeżeli nie leży to w kompetencjach COG-u.
Jakiś czas temu otrzymałeś Keszerze wsparcie ode mnie - COG-owiczki: zasugerowałam rozwiązanie.
Czy napisałeś e-mail do rt z zapytaniem, jak sugerowałam? Czy otrzymałeś odpowiedź?
PZDR w imieniu COG - Błękitna Team
Wybacz, nie odczułem tego :( Poza tym jestem na tyle dorosły, że wiem, gdzie ewentualnie pisać, czy pytać. Co do pisania gdziekolwiek: jesteście pierwszym ogniwem w relacjach z keszerami, kontaktowaliście się z RT, na Forum wciąż wisiało. Jaki miałby być cel dodatkowego pisania, mnożenia kanałów informacyjnych, tworzenia obocznych dojść? Widać inaczej rozumiemy rolę COG. Temat GK jest zamknięty, można rozwijać "sociale".
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowanie:
dzejbi
Obrazek Obrazek
dzejbi
Wyjadacz
Posty: 423
Rejestracja: czwartek 22 maja 2014, 05:13
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: dzejbi »

Pisałem to już kilka lat temu. W rozumieniu COG-u od kilku kadencji, jest on potrzebny do weryfikowania pierwszych skrzynek nowych założycieli. Również od dokonywania zmian w regulaminie wg własnych poglądów. Niesnaski miedzy keszerami mają być rozstrzygane między stronami - COG w to się nie miesza. Nieistniejące w logbooku wpisy nieuczciwych keszerów to również nie jest sprawa COG-u - on tylko uchwala regulamin. Nad przestrzeganiem czuwajcie sobie sami. I tak dalej i tym podobnie. W czym wiec pomoże COG uczestniczącemu w zabawie od lat poszukiwaczowi lub założycielowi skrzynek ? Gdy czytam "programy wyborcze" kandydatów do COG sprzed kilku lat, nasuwa się jeden wniosek: - to już jest zupełnie inne OC.
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowanie:
ronja
Awatar użytkownika
Błękitna Team
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 238
Rejestracja: sobota 16 kwietnia 2016, 07:55
Podziękował;: 57 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Kontakt:

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: Błękitna Team »

😂@ronja. Niedzialanie strony z geokretami to sprawa techniczne, więc od początku swoje żale kierujesz nie do tego organu, co potrzeba. W zakładce KONTAKT znajdziesz informację: Rada Techniczna (RT)
Zajmuje się rozwojem serwisu Opencaching i usuwaniem bieżących usterek technicznych.

Kontakt: rt małpa opencaching.pl

Zgłoszenia problemów z serwisem OC PL: mailem rt małpa opencaching.pl lub poprzez https://github.com/opencaching/opencaching-pl/issues
Nie ma tutaj nic o COG-u. Sam byłeś w COG 😉, ciekawam, jak Ty byś załatwił tę sprawę. Prawdopodobnie nie odpowiesz na moje pytanie, tylko ominiesz i zarzucisz komus niekompetencję.
Udalo się Wam Panowie znaleźć okienko do zaistnienia na stronie głównej i znowu zaczynacie bić pianę czyt. bezę, bez podstawowego produktu - bialka.
Jak nic, Panowie Statler i Wardolf.
Pozdrawiam
dzejbi
Wyjadacz
Posty: 423
Rejestracja: czwartek 22 maja 2014, 05:13
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: dzejbi »

@Błękitna do kuchni raczej nie wchodź, mylisz smaki. Bezy są słodkie, Ty oczekujesz słodyczy i nie odczytujesz goryczki zachęcającej do przemyśleń. Przysłowiowe "za drzwi i po matkę " tu nie zadziała :) . Też mam pewne telewizyjne skojarzenia personalne ale nie będę tu ich przytaczał :) . Osobiście uważam że zaistniałem, Forum do tego nie jest potrzebne, a odbijając piłeczkę mogę stwierdzić: znów zaistniałaś ...
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowanie:
Błękitna Team
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2078
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: c:geo nie loguje geokretów

Post autor: ronja »

Błękitna Team pisze: niedziela 12 maja 2024, 12:19 Sam byłeś w COG 😉, ciekawam, jak Ty byś załatwił tę sprawę. Prawdopodobnie nie odpowiesz na moje pytanie, tylko ominiesz i zarzucisz komus niekompetencję.
Udalo się Wam Panowie znaleźć okienko do zaistnienia na stronie głównej i znowu zaczynacie bić pianę czyt. bezę, bez podstawowego produktu - bialka.
Jak nic, Panowie Statler i Wardolf.
Pozdrawiam
Gdy byłem w COG-u ładowanie GK z poziomu serwisu działało, więc nie było powodu, by się tym zajmować. Teraz nie muszę "załatwiać" sprawy - od lat nie pełnię tej zaszczytnej funkcji przewodzącego społeczności. Przez rok zostawiliście temat na boku, a teraz zdziwienie, że komuś to przestało odpowiadać :lol: Odbijanie piłeczki jest tematem zastępczym - daliście plamę, nic nie zrobiliście, a wymagacie od kogoś innego, żeby się tłumaczył za to. Ale w "sociale" umiecie :D
Co do zaistnienia na głównej - nie było takiej intencji. Szkoda, że przypisujesz mi (nam) swoje własne :twisted: Jeśli mierzi Cię otwarcie Forum na "głównej", to zamknijcie dostęp, przecież możecie to zrobić, mi na nim absolutnie nie zależy. Tak więc: 3,2,1,0 wyłączone i po zawodach, serduszko nie będzie bolało :wink:
Wiele lat temu (także w tym "moim" COG-u) rozmawialiśmy o płaceniu ze wspólnej kasy za prace (te wymykające się spod definicji wolontariatu). Temat wtedy nie zaskoczył (było chyba na Forum?), może teraz trzeba o tym pomyśleć? Porozmawiajcie sobie w tym COG-u, przynajmniej na chwilę zajmiecie się czymś innym, niż odgryzanie na Forum.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ