COG 2021/22: informacje

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
uhuhu
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 116 razy

COG 2021/22: informacje

Post autor: uhuhu »

Drodzy Openkeszerzy!

W imieniu całego COG-u dziękuję bardzo za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Zrobimy, co w naszej mocy, aby go nie zawieść. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Przez kilka najbliższych dni postaramy się uporządkować różne sprawy organizacyjne, debiutanci wdrożą się w „kuchnię” obsługi weryfikacji i zgłoszeń. Serdeczne podziękowania dla cogistów z poprzedniej kadencji – nie zostawili nam żadnych zaległości, możemy spokojnie zaczynać bez jakichkolwiek balastów – oraz dla Rady Technicznej za błyskawiczne przepięcie, podpięcie, ogarnięcie list mailingowych itp.

Udało nam się już dokonać podziału na województwa. Idealnie byłoby, gdyby każda wybrana osoba mogła zająć się deklarowanym obszarem, nie było to jednak możliwe i kilka województw musi być pod opieką osób z innych części Polski. Mamy nadzieję, że nie będzie to jakąkolwiek przeszkodą w sprawnej obsłudze weryfikacji i zgłoszeń. Podziału dokonaliśmy zgodnie z zapisami kodeksu wyborczego, a ten stanowi między innymi, że pierwszeństwo w wyborze obszaru miały osoby z większą liczbą uzyskanych głosów. Koleżanki i Koledzy obdarzyli mnie funkcją koordynatora, postaram się zatem czuwać, by obsługa przebiegała możliwie sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Dołożymy też starań, by regularnie informować Was o tym, co się dzieje w serwisie. Oczekujcie zatem forumowych raportów, nie rzadszych niż co dwa miesiące.

Jak zapewne wiecie, oprócz strony głównej serwisu oraz niniejszego forum, Opencaching ma również oficjalne profile na Facebooku i Instagramie. Zerkajcie do nich, polubcie je i podsyłajcie także Wasze geocachingowe zdjęcia, relacje, ciekawostki, artykuły – profile są otwarte dla wszystkich.

Z pozdrowieniami

An Na, Karougeka, Kurier, Lumen, MaciekBDG, mangus i 27@, misiek_siersciuch (m_si), nieska & uhuhu

Zestawienie województw wraz z opiekunami:
  • dolnośląskie - Lumen
  • kujawsko-pomorskie - MaciekBDG
  • lubelskie - uhuhu
  • lubuskie - misiek_siersciuch (m_si)
  • łódzkie - An Na
  • małopolskie - mangus i 27@
  • mazowieckie - An Na
  • opolskie - Lumen
  • podkarpackie - uhuhu
  • podlaskie - Karougeka
  • pomorskie - Kurier
  • śląskie - mangus i 27@
  • świętokrzyskie - nieska
  • warmińsko-mazurskie - Kurier
  • wielkopolskie - nieska
  • zachodniopomorskie - misiek_siersciuch (m_si)
  • zgłoszenia z zagranicy - mangus i 27@
Za ten post autor uhuhu otrzymał podziękowania (total 9):
MhonarnieskaKarougekakeram58maciej.ruteckiCiacholBłękitna TeamJAsiek.Lumen
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Podziękował;: 121 razy
Otrzymał podziękowań: 436 razy

Re: COG 2021/22: informacje

Post autor: krystiant »

Pozwoliłem sobie na małą twórczość w programie graficznym. Rozpisanie opiekunów alfabetycznie według województw jakoś mało do mnie przemawiało - na obrazku widać lepiej, bo np. dolnośląskie i opolskie według alfabetu są daleko od siebie, a na mapie sąsiadują.
Załączniki
podział COG
podział COG
polska.png (185.2 KiB) Przejrzano 558 razy
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowania (total 8):
krcruhuhuLumenBłękitna TeamKarougekaatrisnieskakeram58
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Podziękował;: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: atris »

krystiant pisze: poniedziałek 03 maja 2021, 17:52 Pozwoliłem sobie na małą twórczość (...)
Kurcze, i dopiero to pozwoliło dostrzec, że ten podział ma jednak jakiś głębszy sens. Obraz wart 1000 słów jak to mawiają :-). Dzięki.
Awatar użytkownika
mangus i 27@
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy

Post autor: mangus i 27@ »

krystiant pisze: poniedziałek 03 maja 2021, 17:52 Pozwoliłem sobie na małą twórczość w programie graficznym. Rozpisanie opiekunów alfabetycznie według województw jakoś mało do mnie przemawiało - na obrazku widać lepiej, bo np. dolnośląskie i opolskie według alfabetu są daleko od siebie, a na mapie sąsiadują.
Za te niedociągnięcia w malowankach, ehhh siadaj 3.
Pozdro :lol:
ODPOWIEDZ