Współpraca z innymi podmiotami

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mangus i 27@
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek 02 kwietnia 2018, 17:49
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy

Współpraca z innymi podmiotami

Post autor: mangus i 27@ »

Być może to ostatnia zmiana w obecnym składzie COG i należy to traktować jako wspólną inicjatywę,a nie jednostkową.

Podnoszono wielokrotnie temat informowania ogółu keszerów o nawiązaniu współpracy z różnymi instytucjami, czy powstaniu projektów w oparciu o nasz serwis. W toku różnych dyskusji użytkownicy zostali uświadomieni, że nie zawsze każdy współpracujący chce się ujawniać do czasu publikacji projektów. COG nie może informować użytkowników, jeżeli jakaś instytucja tego sobie nie życzy. Takie zachowanie nie budzi niczyjego zaufania,a na takim przy współpracy każdemu zależy.
Na dzień dzisiejszy nie zostało wypracowane żadne narzędzie do komunikacji. Ktoś powie forum - ale forum to platforma do dyskusji nie do ogłaszania, choć jak podniósł jeden bardzo aktywny użytkownik, można założyć każdy temat - tylko po co?

Okazuje się, że rozwiązanie być może ubogie, wymagające udoskonalenia jest w zasięgu ręki. Co więcej technicznie nie jest skomplikowane, a jego uruchomienie będzie możliwe najszybciej jak się da (mam takie zapewnienie).

Zostanie dodana nowa zakładka na stronie głównej o nazwie "współpraca". Graficznie będzie wyglądać jak nasze wiadomości z możliwością dodawania plików graficznych-czyli mam nadzieję będą się pojawiać loga współpracujących. Forma choć prosta, daje jakieś początki dla nowego otwarcia "nowego" COG.
Za ten post autor mangus i 27@ otrzymał podziękowania (total 5):
r00t7Błękitna TeamCezexstasiekmkeram58
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 1956
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Re: Współpraca z innymi podmiotami

Post autor: ronja »

Ta zakładka miała funkcjonować już w kadencji 2018/2019, gdy z elmodemonico walczyliśmy o porządną prezentację OpenKwidzyna. Poślizg niezły, ale dobrze, że w końcu dotarło do głowy, że trzeba. Dzisiaj brzmi troszkę jak kiełbasa wyborcza, ale niech tam, jednak okazało się, że można 😁
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ