Oregon 300 i zdjęcia z keszy

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Oregon 300 i zdjęcia z keszy

Post autor: Michu4000 »

Hej
Kupiłem sobie staruszka Oregona 300 i całkiem fajna to zabawka. Niestety brakuje mi w nim możliwości podglądu zdjęć z opisu keszy (i wpisów). W opisie na końcu wyświetla się jedynie lista zdjęć. Razem z GPXem wrzuciłem folder GeocachePhotos do pamięci urządzenia, co w nowszych urządzeniach zdaje się daje możliwość podglądu zdjęć. Mi wyświetlają się one jedynie w przeglądarce zdjęć, ale bez żadnego porządku, nazwy, czy ścieżki więc nie wiadomo co jest co.

Pytanie:
1) Znacie jakąś sztuczkę na to, aby te zdjęcia wyświetlały się w opisie skrzynki, czy też gdzieś pod oddzielnym guzikiem?
2)Jeżeli nie, to czy jest chociaż opcja przeglądania zdjęć po katalogach albo wyświetlania ich nazwy/ścieżki w przeglądarce zdjęć?

Dzięki za wszelkie wskazówki :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Oregon 300 i zdjęcia z keszy

Post autor: krystiant »

300 już nie mam, ale z tego co pamiętam (i czytałem na forum) zdjęcia muszą być w katalogu w pamięci urządzenia, jak sa na karcie to nie działa
viewtopic.php?t=8959
viewtopic.php?p=101601#p101601
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Oregon 300 i zdjęcia z keszy

Post autor: Michu4000 »

No to właśnie tak, też wrzuciłem. I GPX i GeocachePhotos do pamięci urządzenia.
Zdaje się że dopiero Oregon 450 obsługuje fotki do keszy. Oregon 300 ma starszy soft (maks. 4.20) i nie daje takiej możliwości. Tak też sugeruje komunikat na OC przy pobieraniu GPX+zdjęcia.
Natomiast pomyślałem, że ktoś ma może jakiś patent, żeby to ominąć.
GPX+zdjęcia.png
GPX+zdjęcia.png (88.57 KiB) Przejrzano 5702 razy
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ