Zaginiony krecik

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 17 listopada 2013, 00:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: azalisz555 »

spoko spoko, moje krety w sumie już okrążyły Ziemię, wiem jak się z nimi obchodzić i wiem równiez, że na owym evencie też znajdowały się osoby obyte, po prostu daje sygnał do przeszukania swoich plecaków/toreb/whatever bo mobilniakokret już dość długo nie jest logowany i się zaczynam niepokoić ;)
ObrazekObrazek
Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Tati »

azalisz555 pisze:spoko spoko, moje krety w sumie już okrążyły Ziemię, wiem jak się z nimi obchodzić i wiem równiez, że na owym evencie też znajdowały się osoby obyte, po prostu daje sygnał do przeszukania swoich plecaków/toreb/whatever bo mobilniakokret już dość długo nie jest logowany i się zaczynam niepokoić ;)
Hej,
może napisz e-mail do tych osób, które były na Pink Party. Nie każdy zagląda na forum. Niestety nie pamiętam, kto zabrał mobilniaki z tamtego spotkania.
pozdrawiam, Tatiana
Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 17 listopada 2013, 00:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: azalisz555 »

pytałem tu i ówdzie, rozesłałem wici i czekam :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 17 listopada 2013, 00:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: azalisz555 »

azalisz555 pisze:ktokolwiek widział ktokolwiek wie...
'Mikro'film czyli tajne przez poufne - OP765A (GK99A9)
zalogowany ostatnio na evencie Pink Party dnia 2 sierpnia br.
od tamtej pory nikt nic nie wie
Ponownie proszę o pomoc, znowu gdzieś zaginął, jak wciąż przekazywany jest ze spotkania na spotkanie to niemożliwym jest go namierzyć, pomóżcie proszę
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: krystiant »

To nie przekazywanie ze spotkania na spotkanie jest problemem, tylko brak logowania przez tych co go mają/mieli/widzieli...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 17 listopada 2013, 00:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: azalisz555 »

Ja rozumiem, ale dajmy na to że 20 osób sobie wpisało na spotkaniu znalezienie, skąd mam wiedzieć kto go wziął :P nieistotne. Pomocy
ObrazekObrazek
askafarbowana
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 kwietnia 2016, 21:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zaginiony krecik

Post autor: askafarbowana »

może nie ogarniam, ale proszę o pomoc kogoś bardziej ogarniętego. własnych geokretów nie zakładam jak narazie, ale co zrobić, gdy w skrzynce znajduję piękniego krecika, zabieram do domu, z honorami znajduję mu nowy dom po czym zabieram się do logowania, a tu okazuje się, że on wirtualnie jest na drugim końcu Polski/Europy. jeśli zaloguje że go zabrałam z tego miejsca i przeniosłam w to, gdzie go realnie dopiero podjęłam to dopiszę sobie do statystyk sztucznie kawał drogi. jeśli zaloguję tylko nowe miejsce znalezienia, to zignoruję jego drogę do miejsca, gdzie go podjęłam- też do bani... jak to zrobić najlogiczniej????
i druga sprawa- zagapiłam się ostatnio i zamiast przepisać tracking code przepisałam tylko refrence number. info wysłane do właściciela z opisem wtopy pozostało bez odpowiedzi. i kret zostanie uznany za zaginionego, a tu wszystko jest pod kontrolą (jeszcze). macie jakiś pomysł- do kesza nie mam jak się udać ponownie...
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: krystiant »

askafarbowana pisze:okazuje się, że on wirtualnie jest na drugim końcu Polski/Europy. jeśli zaloguje że go zabrałam z tego miejsca i przeniosłam w to, gdzie go realnie dopiero podjęłam to dopiszę sobie do statystyk sztucznie kawał drogi. jeśli zaloguję tylko nowe miejsce znalezienia, to zignoruję jego drogę do miejsca, gdzie go podjęłam- też do bani... jak to zrobić najlogiczniej????
Najpierw zaloguj, że spotkałaś go w keszu, w którym go znalazłaś, a dopiero potem zabranie.
askafarbowana pisze:i druga sprawa- zagapiłam się ostatnio i zamiast przepisać tracking code przepisałam tylko refrence number. info wysłane do właściciela z opisem wtopy pozostało bez odpowiedzi. i kret zostanie uznany za zaginionego, a tu wszystko jest pod kontrolą (jeszcze). macie jakiś pomysł- do kesza nie mam jak się udać ponownie...
Możesz pisać do któregoś z poprzednich znalazców - osoba logująca kiedyś przeniesienie kreta ma link "Zaloguj tego kreta" - po kliknięciu przechodzi na stronę logowania z wypełnionym polem "tracking code" :)
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Błękitna Team
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 221
Rejestracja: sobota 16 kwietnia 2016, 07:55
Podziękował;: 52 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Kontakt:

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Błękitna Team »

Zaginęła zielona bosmanka - krecik wykonany przez harcerkę z Siedlec. Jedyne jego miejsce, w którym zamieszkał to Linia Mołotowa - PO Prosienica 14 - OP1425 . Czy ktoś widział, czy ktoś wie? :-(
Bosmanka to taka kulka pleciona ze sznurka :wink:
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Pawel brasia »

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zabrał, zapomniał zalogować i znajdzie się w innej skrzynce. Ale niestety krety giną :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Błękitna Team
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 221
Rejestracja: sobota 16 kwietnia 2016, 07:55
Podziękował;: 52 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Kontakt:

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Błękitna Team »

Mam niefajną wiadomość. Odwiedziłam ostatnio znany geohotel gdański-Danziger.... Okazało się, że brak pojemnika. Wszystkie geokrety z tego miejsca do archiwizacji.
Za ten post autor Błękitna Team otrzymał podziękowanie:
keram58
Bar i Lepsza Połówka
Stały bywalec
Posty: 163
Rejestracja: środa 28 czerwca 2017, 08:10
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Bar i Lepsza Połówka »

Bawię się trochę krecikami, zwracam uwagę, gdy są w skrzynce lub powinny być, a ich nie ma i nagminnie spotykam się z sytuacją, że albo ich tam być nie powinno, albo kreta brak. Prawdę mówiąc to bardzo zniechęca do tej zabawy, bo statystyka wskazuje, że to po prostu nie ma sensu.
Teraz dodatkowym utrudnieniem jest nowy system logowania. Przydałby się jakiś "przewodnik" jak postępować w różnych przypadkach; może ktoś, kto już dobrze rozeznał się w tym systemie, mógłby napisać takowy?
Za ten post autor Bar i Lepsza Połówka otrzymał podziękowanie:
keram58
Keszowanie to stan umysłu i serca, nie przebieranie nogami. :wink:

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Moris299
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 30 grudnia 2013, 20:54
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Zaginiony krecik

Post autor: Moris299 »

Bar i Lepsza Połówka pisze: wtorek 24 kwietnia 2018, 09:21 Bawię się trochę krecikami, zwracam uwagę, gdy są w skrzynce lub powinny być, a ich nie ma i nagminnie spotykam się z sytuacją, że albo ich tam być nie powinno, albo kreta brak. Prawdę mówiąc to bardzo zniechęca do tej zabawy, bo statystyka wskazuje, że to po prostu nie ma sensu.
Też mnie wkurza taka sytuacja, szczególnie gdy np. mam jechać gdzieś i patrzę gdzie w okolicznych keszach są jakieś kreciki a później się okazuje, że ich tam nie ma... zwykle klikam wtedy "zgłoś zaginięcie".
To w sumie zniechęciło totalnie do zabawy i sprawiło, że zabieram i oddaję tylko przy okazji, mógłbym zrobić do statystyk dodatkowe tysiące kilometrów ale nie chce mi się nawet szukać bo wiem, że zwykle ich nie ma tam gdzie pokazuje, że powinny być...
Za ten post autor Moris299 otrzymał podziękowanie:
keram58
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
keram58
Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 04 listopada 2012, 08:34
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zaginiony krecik

Post autor: keram58 »

Stworzyłem sporo krecików ale powoli zaczynam sprawdzać i archiwizować. Niestety sporo zginęło wraz ze skrzynkami a inne zostały zabrane i od 2-3 lat nie logowane. Nawet czasami trudno znaleźć taki Nick albo brak możliwości wysłania maila.
Jeśli GK trafi poza granice PL to jego żywot jest bardzo krótki. Takie smutne dla GK przemyślenia.
Obrazek
ODPOWIEDZ