Wybory do COG 2018 - krcr

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krcr
Centrum Obsługi Geocachera

Wybory do COG 2018 - krcr

Post autor: krcr » niedziela 15 kwietnia 2018, 11:52

Cześć
Skupiłem się na odpowiedzi na Wasze pytania.
Tutaj odpowiedziałem na pytania Dega, Areckisa i Trippera ->KLIK

Jako COGowicz stawiam na szczerość, dialog i transparentność. Reaguję na nowe kesze/zgłoszenia jak najszybciej (w większości nie dłużej niż godzinę po wpłynięciu zgłoszenia (XXI w. i błogosławiony dostęp do internetu :) )
Nie wdaję się w intrygi, wojny i inne śliskie sprawy. Zwykły, cieszący się życiem i zabawą keszer mojej pracy nie zauważy. I dobrze. Ja mu do szczęścia nie jestem potrzebny. Ale zawsze można się ze mną skontaktować, a wtedy na pewno postaram się pomóc w każdej sprawie związanej z szukaniem tych śmiesznych pudełek śniadaniowych :)

Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało. Na pewno odpiszę (a jak nie będę umiał - to przynajmniej powstawiam uśmiechnięte emotki)

Pozdrawiam.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
krcr
Centrum Obsługi Geocachera

Re: krcr - Wybory do COG 2018/2019

Post autor: krcr » poniedziałek 16 kwietnia 2018, 10:20

deg pisze:
poniedziałek 16 kwietnia 2018, 10:09
Żeby nie było łatwo - dorzucam dwa pytania:
- czy masz jakąś wizję wykorzystania serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i inne) w swojej pracy jako COG?
Nie używam za bardzo takich rzeczy (może prócz FB). Poza tym nie wiem jakby to miało usprawnić pracę COG...
RT poprawiło narzędzia w panelu COG do obsługi weryfikacji keszy oraz do rozwiązywania problemów i to się dobrze sprawdza. Do tego pozostaje zawsze kontakt mailowy (poprzez stronę profilu COGisty), ew numer telefonu (jeżeli ktoś udostępni).
- czy ktokolwiek oprócz Ciebie będzie miał dostęp do Twojego konta? Jeśli stanowisz team - napisz o tym.
Nie. Swojego konta używam tylko ja i nikt nie ma do niego dostępu. Nie widzę też potrzeby dzielenia się nim z kimkolwiek. Szczególnie przy "pracy" jako COGista.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek

keram58
Bywalec

Re: krcr - Wybory do COG 2018/2019

Post autor: keram58 » poniedziałek 16 kwietnia 2018, 18:05

Z uwagą przeczytałem wypowiedź Kolegi i jak dla mnie jest ona interesująca. Dziękuję i pozdrawiam
keram58
Obrazek

ODPOWIEDZ