Stowarzyszenie Opencaching Polska założone przez Sebastiana

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: krcr »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57. Wysłałem do cog@opencaching.pl skan dokumentu rejestracyjnego Stowarzyszenia, na którym został umieszczony skan logbooka z wpisami, znalazczyń kesza. Paweł (brasia) odpowiedział, że wszystko jest OK.
Jesteś mistrzem hipokryzji i mataczenia.
Teraz prowadzę auto i niezbyt mam jak przejrzeć archiwum mailowe, ale potem wkleje tu tego maila.
Pisałeś w nim o możliwości, że jakieś keszerki mogą logować z tego samego ip co Twoje. Do tego wysłałeś skan/zdjęcie jakiejś kartki wyglądającej na wyrwaną psu z gardła. Były na niej jakieś wpisy, dane adresowe, coś takiego.
Brasia Ci odpisał, że jest ok - że COG nie widzi problemu logowania znalezień z tego samego IP.
Po co więc teraz wypisuejsz takie bzdury?


//edit: Akurat trafił sie parking
Proszę -
https://imgur.com/a/Ag1Qv
Gdzie tam jest mowa o jakimś stowarzyszeniu?
Co nazywasz skanem dokumentu rejestracyjnego?
Nie rób proszę z użytkowników forum idiotów...
PS: Dane adresowe wyciąłem, żebyś sądami nie straszył...
Za ten post autor krcr otrzymał podziękowanie:
Pawel brasia
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Posty: 1153
Rejestracja: sobota 07 grudnia 2013, 04:31
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: deg »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57 To nie są osoby mityczne, tylko keszerki z krwi i kości, to Pani Anna Wajgiel (Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Opencaching Polska) i Pani Krystyna Maj (Skarbnik Stowarzyszenia Opencaching Polska). Są aktywnymi uczestniczkami zabawy, chyba dłużej niż Ty.
To faktycznie w nazwie wątku jest błąd. Stowarzyszenie Sebastiana i Jego Najbliższej Rodziny. Z OC ma tyle wspólnego, że większość Zarządu nie ma jeszcze konta w serwisie...

Ale są w tym i pozytywy. Dobrze wiedzieć, że Twoja mama po udarze mózgu ma się lepiej...
https://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=2504328
Załączniki
seba.png
seba.png (39.86 KiB) Przejrzano 4172 razy
Za ten post autor deg otrzymał podziękowanie:
krcr
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: sajmon »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57 Nie będę też ukrywał, że projekt ma ukrytą dedykację.
Jak znam Twoje dedykacje, to tu merytoryka się kończy.
[...]inicjatywa, która powstała na skutek impulsu,[...]
Sebastianie, obudziłeś się rano i postanowiłeś założyć stowarzyszenie. Jak wykazał wyżej Deg wykorzystałeś do tego członków rodziny, nie konsultowałeś tego z NIKIM -zwłaszcza COG itp. Pomijam, że temat stowarzyszeń i formalizacji OC.pl przewija się tu na forum wielokrotnie - z mizernym skutkiem (tzn nie ma woli zakładania tego typu organizacji).
Oczywiście, nazwa nie jest zastrzeżona, jednak z jednej strony piszesz,, że chcesz działać na rzecz rozwoju OC.pl, a z drugiej takimi nieprzemyślanymi akcjami robisz tylko większy bałagan. Podobnie, jak z milionem profili FB typu RT OC.pl, COG, do których ani RT aniCOG nie ma dostępu, a tylko Ty - i nie mają one nic wspólnego z serwisem. Tak samo teraz jest z tym założeniem stowarzyszenia.
Poświęciłem swój czas, włożyłem spory nakład pracy. Zrobiłem to dla Was uczestników zabawy OC.
Od 10 lat dzięki Waszemu zaangażowaniu poznaję miejsca, w których nigdy nie byłem. Pragnę się za to odwdzięczyć
Osobiście APELUJĘ do Ciebie(co to znaczy apelować wyjaśniliśmy sobie w innym wątku): nie odwdzięczaj się. NIe trzeba. Zrobiłeś jużdla uczestników zabawy OC.pl tyle, że więcej nie musisz.
Idż na kesze.
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowania (total 2):
Maleskaart_noise
Awatar użytkownika
PrincePolo
Stały bywalec
Posty: 93
Rejestracja: środa 18 lutego 2015, 21:11
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: PrincePolo »

Amen.
Obrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: chinczyk »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57
Mam nadzieję, że zaufacie mi?
Moja odpowiedz brzmi zdecydowanie NIE ! a dlaczego ? bo i wyżej już wszystko zostało napisane!
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: Pawel brasia »

Dziękuję Karol, że mnie ubiegłeś, to nie był skan dokumenty rejestracyjnego. Może jakiś załącznik, ale z zakrytej trescie nie można było nic wywnioskować, zresztą nie było potrzeby, bo mail dotyczył logowania skrzynek.
krcr pisze: piątek 16 lutego 2018, 03:10
Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57. Wysłałem do cog@opencaching.pl skan dokumentu rejestracyjnego Stowarzyszenia, na którym został umieszczony skan logbooka z wpisami, znalazczyń kesza. Paweł (brasia) odpowiedział, że wszystko jest OK.
Pisałeś w nim o możliwości, że jakieś keszerki mogą logować z tego samego ip co Twoje. Do tego wysłałeś skan/zdjęcie jakiejś kartki wyglądającej na wyrwaną psu z gardła. Były na niej jakieś wpisy, dane adresowe, coś takiego.
Brasia Ci odpisał, że jest ok - że COG nie widzi problemu logowania znalezień z tego samego IP.
Po co więc teraz wypisuejsz takie bzdury?

//edit: Akurat trafił sie parking
Proszę -
https://imgur.com/a/Ag1Qv
Gdzie tam jest mowa o jakimś stowarzyszeniu?
Co nazywasz skanem dokumentu rejestracyjnego?
Nie rób proszę z użytkowników forum idiotów...
PS: Dane adresowe wyciąłem, żebyś sądami nie straszył...
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: Sebastian »

Zbiorczo odpiszę, bowiem dziś trzy razy odwiedziłem Urząd Skarbowy w Bytomiu. W między czasie musiałem zwołać zebranie Zarządu Stowarzyszenia Opencaching Polska, który musiał podjąć uchwałę, oraz udać się do Sądu Rejonowego, w celu otrzymania odpisu z księgi wieczystej nieruchomości, w której mieści się siedziba Stowarzyszenia Opencaching Polska, bowiem pani z pokoju 3a w Urzędzie Skarbowym w Bytomiu, czepiała się każdego szczegółu. Kiedy przyniosłem Uchwałę numer 6 o Reprezentacji Zarządu Stowarzyszenia Opencaching Polska, to nie potrafiła jej brzmienia zrozumieć :D , w końcu koleżanka naprowadziła ją na właściwy tor myślenia :D . Niemniej udało mi się ją ubłagać o to by w poniedziałek Stowarzyszenie Opencaching Polska otrzymało Numer Identyfikacji Podatkowej. Później biegnę szybko do banku, założyć rachunek Stowarzyszenia Opencaching Polska. Muszę się z tym wyrobić, bowiem w poniedziałek do godziny 23:59 należy złożyć wniosek o dotację na realizację celową projektu, dla Stowarzyszenia Opencaching Polska, wysokości 40 tysięcy złotych. Pieniądze piechotą nie chodzą.

Odpowiedzi na Wasze posty, później.

Łączę wyrazy szacunku,
Sebastian Czapla
Obrazek
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: krcr »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 15:52 Zbiorczo odpiszę,
A tak na marginesie, to na czyj post odpisałeś?
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Posty: 457
Rejestracja: czwartek 21 czerwca 2012, 22:17
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: dallas »

Sebastianie, może znajdziesz pół godzinki? http://www.gliwice.buddyzm.pl/medytacja/
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: chinczyk »

dallas pisze: piątek 16 lutego 2018, 18:13 Sebastianie, może znajdziesz pół godzinki? http://www.gliwice.buddyzm.pl/medytacja/
Przepraszam bardzo za OT ale @dallas jesteś moim mistrzem ! :)
Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: Sebastian »

dallas pisze: piątek 16 lutego 2018, 18:13 Sebastianie, może znajdziesz pół godzinki? http://www.gliwice.buddyzm.pl/medytacja/
Chętnie odwiedzę to miejsce, choć tutaj https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8Q44 mam bliżej i nawet kesz jest :D

Łączę wyrazy szacunku,
Sebastian Czapla
Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: Sebastian »

krcr pisze: piątek 16 lutego 2018, 18:12
Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 15:52 Zbiorczo odpiszę,
A tak na marginesie, to na czyj post odpisałeś?
Na swój, bowiem zawarłem w nim informacje, o postępie prac dotyczących rejestracji Stowarzyszenia Opencaching Polska i pozyskiwania poprzez dotacje środków na realizację celów działania, Stowarzyszenia Opencaching Polska, zapisanych w Regulaminie Stowarzyszenia Opencaching Polska. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.

Łączę wyrazy szacunku,
Sebastian Czapla

PS. Przepraszam, za dwa posty pod rząd.
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Stowarzyszenie Sebastiana

Post autor: art_noise »

Sebastian pisze: piątek 16 lutego 2018, 01:57 Po co w ogóle stowarzyszenie? Uważam że to ułatwi keszerom bardzo wiele spraw. Mam odznakę, identyfikator, legitymację Członka Stowarzyszenia Opencaching Polska.
To załatwia sprawę 99,9% interakcji z Funkcjonariuszami Policji, pracownikami ochrony, leśniczymi, i pracownikami niezliczonej ilości służb.
To ma sens :!: Z leśniczymi same problemy, przydał by się jakiś bat na nich :x Jak zorganizujesz już formalności proszę napisz jak zostać członkiem Stowarzyszenia Opencaching Polska.
dallas pisze: piątek 16 lutego 2018, 18:13 Sebastianie, może znajdziesz pół godzinki? http://www.gliwice.buddyzm.pl/medytacja/
Dobra propozycja bo Sebastian jest w obliczu wyzwania. Na stronie którą linkujesz napisano:

"W medytacje Diamentowej Drogi angażujemy zarówno ciało, mowę, jak i umysł. Regularna praktyka sprawia, że w coraz większym stopniu wszystko, co się wydarza, jest przeżywane jako świeże i interesujące, a działanie dla dobra innych staje się naturalne i spontaniczne."
Sebastian pisze:Mam nadzieję, że zaufacie mi? Poświęciłem swój czas, włożyłem spory nakład pracy. Zrobiłem to dla Was uczestników zabawy OC.
Od 10 lat dzięki Waszemu zaangażowaniu poznaję miejsca, w których nigdy nie byłem. Pragnę się za to odwdzięczyć.
Jak Sebastian odwiedzi to miejsce to jeszcze bardziej się będzie chciał odwdzięczyć! Bardzo dobrze, to wszystko dla dobra Opencaching.pl czyli wszystkich poszukiwaczy :!:
Sebastian pisze:PS. Jeszcze jedno - symboliczna składka członkowska wynosi 1zł rocznie(słownie 1 złoty polski, zero groszy)
Za tą kasę ja do Stowarzyszenia Opencaching Polska zapisuję się. Samo rozwiązanie problemu z leśniczymi warte jest 100% więcej. Sebastian jak już uda Ci się domknąć sprawę do końca (mam nadzieję że z bankiem dziś ci się udało) to napisz proszę czy można już dołączyć do Stowarzyszenia Opencaching Polska.
Sebastian pisze:Mam nadzieję, że zaufacie mi?
Ja ci ufam i trzymam kciuki za sukces :!: Ta oddolna inicjatywa to jest COŚ :arrow: :!: :!: :D :shock:
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowanie:
Sebastian
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Stowarzyszenie Opencaching Polska założone przez Sebastiana

Post autor: krystiant »

sajmon pisze: piątek 16 lutego 2018, 08:28 Sebastianie, obudziłeś się rano i postanowiłeś założyć stowarzyszenie. Jak wykazał wyżej Deg wykorzystałeś do tego członków rodziny, nie konsultowałeś tego z NIKIM -zwłaszcza COG itp. Pomijam, że temat stowarzyszeń i formalizacji OC.pl przewija się tu na forum wielokrotnie - z mizernym skutkiem (tzn nie ma woli zakładania tego typu organizacji).
Kto nie miał woli zakładania stowarzyszenia, to nie zakładał... Sebastian miał więc założył - wolno mu było (każdy mógł to zrobić zamiast tylko "strzępić język po próżnicy"). Obawiam się tylko, że skończy się to tak, że albo od czasu do czasu Sebastian będzie pisał co robi/robią, albo zapisze się kilku i na walnym przegłosują zmianę prezesa...
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
Sebastian
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Stowarzyszenie Opencaching Polska założone przez Sebastiana

Post autor: art_noise »

Obrazek
krystiant pisze: piątek 16 lutego 2018, 23:46
sajmon pisze: piątek 16 lutego 2018, 08:28 Sebastianie, obudziłeś się rano i postanowiłeś założyć stowarzyszenie. Jak wykazał wyżej Deg wykorzystałeś do tego członków rodziny, nie konsultowałeś tego z NIKIM -zwłaszcza COG itp. Pomijam, że temat stowarzyszeń i formalizacji OC.pl przewija się tu na forum wielokrotnie - z mizernym skutkiem (tzn nie ma woli zakładania tego typu organizacji).
Kto nie miał woli zakładania stowarzyszenia, to nie zakładał... Sebastian miał więc założył - wolno mu było (każdy mógł to zrobić zamiast tylko "strzępić język po próżnicy"). Obawiam się tylko, że skończy się to tak, że albo od czasu do czasu Sebastian będzie pisał co robi/robią, albo zapisze się kilku i na walnym przegłosują zmianę prezesa...
KrystianT - oczywiście że mógł założyć stowarzyszenie bo każdy ma do tego prawo. Jednak dobrana nazwa "Stowarzyszenie Opencaching Polska" jest niesmaczne. I jak już wcześniej koledzy pisali - sugeruje wprost że reprezentuje opencaching.pl. Tak to będzie odebrane przez ludzi nie orientujących się w temacie. Dla mnie to zagranie (jak i wiele Sebastiana) kwalifikuje się do odbycia męskiej osobistej rozmowy.
sajmon pisze: Sebastianie, obudziłeś się rano i postanowiłeś założyć stowarzyszenie. Jak wykazał wyżej Deg wykorzystałeś do tego członków rodziny, nie konsultowałeś tego z NIKIM -zwłaszcza COG itp. Pomijam, że temat stowarzyszeń i formalizacji OC.pl przewija się tu na forum wielokrotnie - z mizernym skutkiem (tzn nie ma woli zakładania tego typu organizacji).
Oczywiście, nazwa nie jest zastrzeżona, jednak z jednej strony piszesz,, że chcesz działać na rzecz rozwoju OC.pl, a z drugiej takimi nieprzemyślanymi akcjami robisz tylko większy bałagan. Podobnie, jak z milionem profili FB typu RT OC.pl, COG, do których ani RT aniCOG nie ma dostępu, a tylko Ty - i nie mają one nic wspólnego z serwisem. Tak samo teraz jest z tym założeniem stowarzyszenia.
Dokładnie. Na FB jest grupa "Rada Techniczna Opencaching Polska" założona przez kogo? Sebastiana. Ale chyba do niej ma dostęp i Deg bo ostatnio pojawił się tam post o zmianach "moja okolica" skopiowany bezpośrednio z forum OC.

https://www.facebook.com/RadaTechniczna/

Piszę o tym bo zaskoczył mnie lajk tego posta dany od użytkownika Qba Paradowski. Jest to bardzo aktywny keszer z Warszawy z GC. Z tego co wiem żywi sympatię również do OC i kibicuje. Sporo keszy na OC również "złapał".
Dla niego pewnie grupa "Rada Techniczna Opencaching Polska" jest kanałem informacji jakie oficjalne ulepszenia są robione na OC, traktuje tą grupę jako oficjalny kanał informacji RT. A tak naprawdę to kolejny fejk sebastiana.
Załączniki
q.jpg
q.jpg (232.6 KiB) Przejrzano 3734 razy
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ