Ban jednomyślny

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

rapotek
Wyjadacz
Posty: 282
Rejestracja: piątek 26 lutego 2016, 11:54
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Ban jednomyślny

Post autor: rapotek »

Re: Ban
autor: krcr » 2017/11/08 19:22:46

Ban dla użytkownika tomanek111 został zdjęty jednomyślnie przez Wołka..
Jednomyślnie podjąłem decyzję o napisaniu tego posta. Pewnie sam dostanę za to bana, ale nie mogłem się powstrzymać :D
Za ten post autor rapotek otrzymał podziękowanie:
krcr
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: krcr »

rapotek pisze: Jednomyślnie podjąłem decyzję o napisaniu tego posta. Pewnie sam dostanę za to bana, ale nie mogłem się powstrzymać :D
Raczej śpij spokojnie :) (a raczej spokojnie keszuj).
W tamtym wątku informujemy o założonych i zdjętych banach.
Wołek odchodząc z COG zrobił to co zrobił. Nie będę oceniał, bo ponad wszystko stawiam bezstronność.
Bana nie założymy znowu, bo to byłaby opresja. Poza tym może i racja - może Tomanek się opamięta i znów zacznie normalnie z nami koegzystować...

Mój post miał charakter informacyjny (z małą dozą ironii).

Pozdro
Za ten post autor krcr otrzymał podziękowanie:
rapotek
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

krcr pisze:
Mój post miał charakter informacyjny (z małą dozą ironii).

Pozdro
Z jaką małą dozą ironii? Kogo to ma bawić? Ban został jednomyślnie założony, więc jednomyślne został ściągnięty. Coś złego w tym jest?
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: krcr »

Wołki.Lca pisze:Coś złego w tym jest?
Nie skądże. Przecież nikt się nie sprzeciwił Twojej decyzji.Ban zdjęty - Tomanek111 znów na oc.pl
A jak już wspomniałem -> w wątku o banach umieszczamy informację założeniu/zdjęciu blokady...
Bana zdjąłeś, nie poinformowałeś. Zrobiłem to ja, żeby wszystko grało.
Gdyby nie było takiej presji na transparentność działania COG (pozdro wojtek/ronja;> ), to bym napisał, że ban decyzją COG zdjęty...

Ale później wiesz - zaczęłoby się dochodzenie: czemu, a na co komu to potrzebne, a kto zadecydował...
Teraz wszystko jasne. :) (Mam nadzieję)

edit:// PS: Pytasz kogo to bawi? Mam nadzieję, że Tomanka, który znów powrócił na łono opencaching.pl.
Spokój w głowie. Wszystko gra i buczy
Ostatnio zmieniony środa 08 listopada 2017, 23:49 przez krcr, łącznie zmieniany 1 raz.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

Zadałem trzy pytania, a nie jedno. Pozostają dwa:
Z jaką małą dozą ironii?
Kogo to ma bawić?
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: krcr »

Wołki.Lca pisze:Zadałem trzy pytania, a nie jedno. Pozostają dwa:
Z jaką małą dozą ironii?
Kogo to ma bawić?
Krzysiek nie wiem kogo ma to bawić. Nie ja jestem adresatem postu, tylko Ci, którzy przeglądają te forum.
A mała doza ironii - bo ja zawsze postrzegam świat ze zmrużeniem oka i trochę prześmiewczo...
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

A ja już nie
rapotek
Wyjadacz
Posty: 282
Rejestracja: piątek 26 lutego 2016, 11:54
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: rapotek »

Na pytanie "kogo to ma bawić?", odpowiedzią jest ten wątek. Określenie "jednomyślnie" w odniesieniu do decyzji podjętej przez jedną osobę ubawiło mnie na tyle, że dałem temu wyraz w tym miejscu. I myślę, że można już ten temat zamknąć, bo zrobi się kolejna "burza w szklance wody".
Za ten post autor rapotek otrzymał podziękowania (total 2):
parlandochinczyk
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

Zaraz tam burza.

Bardzo proszę o podanie powodu i udostępnienie wyników głosowania COG nad banem dla tomanek111- jak rozumiem w ciągu ponad pół roku zdążyła wypowiedzieć się większość COG.
A może to jednoosobowa decyzja?
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: ronja »

Wołki.Lca pisze: Bardzo proszę o podanie powodu i udostępnienie wyników głosowania COG nad banem dla tomanek111- jak rozumiem w ciągu ponad pół roku zdążyła wypowiedzieć się większość COG.
A może to jednoosobowa decyzja?
Z zainteresowaniem obserwuję wpisy na forum. Ciekawe, że były członek COG, który sam odmawiał uczynienia działań transparentnymi i podejmował decyzje według własnego uznania, teraz domaga się jawności. Czyżby początek czegoś większego ? Ciąg dalszy pewnie nastąpi :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

Spokojnie ronja, wszystko w swoim czasie ;)
Ponawiam swoją prośbę:
Bardzo proszę o podanie powodu i udostępnienie wyników głosowania COG nad banem dla tomanek111- jak rozumiem w ciągu ponad pół roku zdążyła wypowiedzieć się większość COG.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: ronja »

Czyli będzie ciąg dalszy. Obym się mylił (ucieszę się, jeżeli tak będzie), pojawią się kwity, screeny, itd. Pamiętaj tylko, że już przed chwilą poległeś od miecza, którym sam się z lubością posługiwałeś. Życie pokazało, że nie opanowałeś tej sztuki do końca, co oznacza, że łatwo ktoś ponownie wykorzysta użytą przez Ciebie broń.
A na pytanie o Tomanka sam możesz sobie odpowiedzieć, także publicznie - okres półrocza dotyczy także Twojej obecności w COG-u.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Posty: 1153
Rejestracja: sobota 07 grudnia 2013, 04:31
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: deg »

To niestety kolejna (tym razem chyba wreszcie ostatnia) jednoosobowa decyzja tego człowieka na szkodę całego OC. I to podjęta w momencie, kiedy okazało się, że zbanowany Tomanek ma kolejne lewe konta (z tego co wiem - to już jest powód do bana) i z tych lewych kont przez poprzednie 2-3 tygodnie prowadził trolling - zarówno na OC wrzucając niefajne (usunięte już) komentarze, jak i tu - na Forum. I w obliczu tych faktów jednoosobowo został mu zdjęty ban...

Ciekawe co na to pozostałe 15 osób z COG. Zamiotą pod dywan, czy staną na wysokości wyzwania.

COG to służba dla ogółu Społeczności Użytkowników OC. Na rzecz tego ogółu Społeczności, a nie indywidualne widzimisie.
Tak dla przypomnienia...
tomanek111.png
tomanek111.png (101.95 KiB) Przejrzano 6825 razy
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Ban jednomyślny

Post autor: Wołki.Lca »

Oficjalnie rezygnuję z "zabawy" w serwisie opencaching.pl
Pewnie większość z Was zada pytanie: dlaczego?
Odpowiedź jest prosta. Mam dość znoszenia obelg, kłamstw i bezpodstawnych pomówień !!!
Ile można czytać jaką wielką szkodę wyrządziłem temu serwisowi przez te wszystkie lata? Choć to jeszcze znosiłem, bo mam inne zdanie. Znokautował mnie mail do zespołu OC Team i Ateny (ok 30 osób), który przyszedł 2 listopada o godzinie 9:40. Wtedy dotarło do mnie, że to nie jest już zabawa.
Sorry, ale tak jak cierpliwie znosiłem wieszanie psów na mnie, na obrażania mojej rodziny NIE POZWOLĘ!!!
Oświadczam, że nie rozmawiałem z nikim o córce Dega, nie wiem skąd wziął te kilkadziesiąt osób (tak napisał na forum). Prawda jest taka, że w tym czasie dzwoniłem do dwóch osób ze śląska w sprawie sylwestra. Co do tego ma pies? ... też nie wiem, ale mało mnie to interesuje.

Dlaczego archiwizuje skrzynki?
Bo śmiem twierdzić, że to one są problemem w tej zabawie. Nie ma skrzynek, nie ma problemów.
Ze swojego doświadczenia w COG widzę jakie są tego powody: nie taki typ, nie taki opis, nie takie miejsce, a to trzeba zapłacić, a ten za niebezpieczny. Nie wspominając o tym, że niektórzy wykorzystują też skrzynki i COG do prywatnych wojenek. Ja mam tego dosyć. Mogłem walczyć o każdą decyzję większości COG (nawet taką do której sam nie byłem do końca przekonany), ale moment w którym moja rodzina jest używana do dokopania mi..... szkoda słów.

[usunąłem link - nie wiem, czy wszyscy uczestnicy wyrazili zgodę na udostępnianie korespondencji... KrystianT]


Decyzja moja jest ostateczna. Przepraszam wszystkich i żegnam.
Za ten post autor Wołki.Lca otrzymał podziękowanie:
maryush
ODPOWIEDZ