Mam pytanie odnośnie współrzędnych. Otóż od kilku dni próbuje ustawić sobie kordy mojej ulicy, ale zawsze potem na mapie pokazuje mi Czechy. Powie mi ktoś jakimi prawami rządzi się te okienko , lub (byłbym bardzo wdzięczny) wyśle mi pasujące kordy ul 3maja Dąbrowa Górnicza?
Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Kilka pytań o ,,mojej okolicy"
Moderator: Moderatorzy
- krystiant
- Forumator
- Posty: 2073
- Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
- Podziękował;: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 75 razy
Re: Kilka pytań o ,,mojej okolicy
Pewnie wpisujesz w niewłaściwym formacie. Spróbuj N 50° 19.417' E 19° 11.026'
Jak włączysz na OC mapę to w rogu pokazuje współrzędne...
Jak włączysz na OC mapę to w rogu pokazuje współrzędne...
Poczytaj zanim się zapytasz
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów