Robocza dyskusja z pogranicza ustaw zahaczających o GIODO

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: krystiant »

Nie zapomnij podać nicków osób ze Społeczności - Zespół Opencaching Polska, żeby miały szansę potwierdzić lub zaprzeczyć, że przygotowywały z tobą ten raport... Bo docierają słuchy z FB, że wiele "społeczności" to jedna i ta sama osoba ;-)
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
deg
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: Sebastian »

krystiant pisze:Nie zapomnij podać nicków osób ze Społeczności - Zespół Opencaching Polska, żeby miały szansę potwierdzić lub zaprzeczyć, że przygotowywały z tobą ten raport... Bo docierają słuchy z FB, że wiele "społeczności" to jedna i ta sama osoba ;-)
Krystian, oczywiście, że zostaną podane te informacje, bo żadna z tych osób nie wstydzi się swojego imienia i nazwiska. Krystian [mam uprawnienia i ich użyłem - KrystianT - wolę wymoderować niż donosić na kolegę z którym już niejednego kesza znalazłem i wolałbym Sebastian żebyś nie przeginał, bo możesz doprowadzić do tego, że inaczej niż zgłoszenie do GIODO się nie da], nie "docierają słuchy z FB", tylko najzwyczajniej tam jesteś. Raczej nie da się zrobić w balona, człowieka który od 20 lat zajmuje się zawodowo bezpieczeństwem systemów informatycznych i administruje tą grupą.

Pozdrawiam serdecznie - Sebastian Czapla
Ostatnio zmieniony piątek 15 stycznia 2016, 20:26 przez Sebastian, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: krystiant »

Sebastian pisze:Krystian, oczywiście, że zostaną podane te informacje, bo żadna z tych osób nie wstydzi się swojego imienia i nazwiska. Krystian, nie "docierają słuchy z FB", tylko najzwyczajniej tam jesteś.
To, że jestem nie znaczy że wszystko czytam - doba ma tylko 24h i jeszcze potrzebuję czas na inne rzeczy...
Sebastian pisze:Raczej nie da się zrobić w balona, człowieka który od 20 lat zajmuje się zawodowo bezpieczeństwem systemów informatycznych i administruje tą grupą.
Człowiek, który twierdzi, że od 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem powinien być bardziej świadom ograniczeń nakładanych przez różne ustawy, w tym ustaw o ochronie danych osobowych...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: Sebastian »

krystiant pisze:
Sebastian pisze:Krystian, oczywiście, że zostaną podane te informacje, bo żadna z tych osób nie wstydzi się swojego imienia i nazwiska. Krystian, nie "docierają słuchy z FB", tylko najzwyczajniej tam jesteś.
To, że jestem nie znaczy że wszystko czytam - doba ma tylko 24h i jeszcze potrzebuję czas na inne rzeczy...
Sebastian pisze:Raczej nie da się zrobić w balona, człowieka który od 20 lat zajmuje się zawodowo bezpieczeństwem systemów informatycznych i administruje tą grupą.
Człowiek, który twierdzi, że od 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem powinien być bardziej świadom ograniczeń nakładanych przez różne ustawy, w tym ustaw o ochronie danych osobowych...
Krystian *** OCENZUROWANO PRZEZ KtystianT, gdybym się od 20 lat tym nie zajmował, to bym nie cytował w wypowiedzi, Twojego imienia i nazwiska, jeżeli uważasz że naruszyłem Twoje dobra osobiste, proszę byś wniósł pozew do odpowiedniego sądu. Krystian to jest dla mnie niepojęte, że człowiek może się wstydzić swojego imienia i nazwiska. Tym bardziej, że sam rozdawałeś na spotkaniach logbooki z tymi inforamcjami. Nie wiem czego się mógłbyś wstydzić, to dla mnie niezrozumiałe.

Pozdrawiam - Sebastian Czapla
Ostatnio zmieniony piątek 15 stycznia 2016, 23:45 przez Sebastian, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: krystiant »

Sebastian pisze:Krystian ***, gdybym się od 20 lat tym nie zajmował, to bym nie cytował w wypowiedzi, Twojego imienia i nazwiska, jeżeli uważasz że naruszyłem Twoje dobra osobiste, proszę byś wniósł pozew do odpowiedniego sądu.
Po pierwsze ty go nie cytujesz, po drugie - nie mam czasu na jakieś niepotrzebne włóczenie się po sądach...
Sebastian pisze:Krystian to jest dla mnie niepojęte, że człowiek może się wstydzić swojego imienia i nazwiska. Tym bardziej, że sam rozdawałeś na spotkaniach logbooki z tymi inforamcjami. Nie wiem czego się mógłbyś wstydzić,
Nie wstydzę się, ale też nie musi cały świat wiedzieć kto się kryje za moim nickiem. A przede wszystkim chodzi o zasadę...
http://www.giodo.gov.pl/317/id_art/3690/j/pl/ pisze:Artykuł 23 Kodeksu cywilnego określa, że dobra osobiste człowieka, m.in.: nazwisko, wizerunek, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
Sebastian pisze:to dla mnie niezrozumiałe.
A dla mnie jest niezrozumiałe, że pomimo wielokrotnych próśb nadal to robisz :?
ps. nie żałuję, że w Słowackim Raju trzymałem Cię na drabinie, ale następnym razem na pewno tego nie zrobię, bo następnego razu nie będzie...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Aris
Wyjadacz
Posty: 299
Rejestracja: poniedziałek 30 marca 2015, 20:24
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: Aris »

Sebastian pisze:Krystian to jest dla mnie niepojęte, że człowiek może się wstydzić swojego imienia i nazwiska.
Szkoda, że Ty nie wstydzisz się wprowadzać ludzi w błąd podszywając się pod wszelakie "organy" OC na FB. Wiele osób myślało, że za wpisami stoją COG czy RR (w tym i ja) a tu taka niespodzianka. Ciekaw jestem co Cię do tego skłoniło. Uchylisz rąbka tajemnicy?
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wybory RR - rozliczenie

Post autor: krystiant »

Sebastian pisze:KrystianT, tego moim zdaniem nie masz prawa usunąć
A właśnie że mam :wink: od kilku lat już tam nie pracuję... Dzięki za przypomnienie.
Sebastian pisze:Udostępniłeś swoje dane osobowe w ogólnodostępnym miejscu.
Ale zrobiłem to sam - ja mam do tego prawo, ty nie bardzo.
Sebastian pisze:jednak spotkamy się w sądzie
Jak dostanę wezwanie to trudno - stawiennictwo jest obowiązkowe. A możesz zdradzić o co chcesz mnie oskarżyć? O to, że dbam o swoją prywatność w internecie? Sam usunąłeś z FB dane, które podałeś art_noisowi...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
RoDaJJ
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 10 stycznia 2013, 13:54
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Robocza dyskusja z pogranicza ustaw zahaczających o GIODO

Post autor: RoDaJJ »

Wątek wyodrębniony do ew. dalszego przeniesienia, zamknięcia lub kasacji.
Zablokowany