wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

sajmon
Wyjadacz
Podziękował;: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Re: wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Post autor: sajmon »

ronja pisze: Obecna RR czyta Forum, więc nie ma co dublować postów.
Jak zdefiniuję "wps" ?Jako wspólnotę celów. Jak zapytam ? Tak, jak Wy chcecie ją zapytać o rozwiązanie RR, tylko że szybciej :)
Czyli że RR się tu ustosunkuje do twoich propozycji? OK, ale chyba szybciej odpowiedzą w swoim wątku. Nie zapomnij też o innych kandydatach.

Wspólnota celów jest. Złożona z keszerów z całego kraju, nawet tych, których nie lubisz (bo oni mogą być we wspólnocie?) Cel to likwidacja RR. Chętnie dowiem się, co to jest to 'szybciej'. Konkretnie.

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 206 razy

Re: wspólny program wyborczy: Agatha,art_noise,Mario&Monia,misiek,Nannette,R007,reneee,rubin,Sajmon,Whatever,Wołki.lca

Post autor: ronja »

sajmon pisze:Czyli że RR się tu ustosunkuje do twoich propozycji? OK, ale chyba szybciej odpowiedzą w swoim wątku. Nie zapomnij też o innych kandydatach.

Wspólnota celów jest. Złożona z keszerów z całego kraju, nawet tych, których nie lubisz (bo oni mogą być we wspólnocie?) Cel to likwidacja RR. Chętnie dowiem się, co to jest to 'szybciej'. Konkretnie.
Nie RR a ludzie, tacy sami jak Wy, też kandydujący. Nie dziel - staraj się łączyć, skoro chcesz później wypowiadać się także w ich imieniu.

O reszcie pisałem, konkretnie, ale chyba Artowi się nie spodobało. Uzgodnijcie więc wspólną wersję i możemy jutro pogadać dalej. Muszę się przemieścić i przez kilkanaście godzin będę wyłączony z "netu". Zatem zawieśmy chwilowo temat.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Podziękował;: 121 razy
Otrzymał podziękowań: 403 razy

Post autor: krystiant »

ronja pisze:
sajmon pisze:Czyli że RR się tu ustosunkuje do twoich propozycji? OK, ale chyba szybciej odpowiedzą w swoim wątku. Nie zapomnij też o innych kandydatach.
Nie RR a ludzie, tacy sami jak Wy, też kandydujący. Nie dziel - staraj się łączyć, skoro chcesz później wypowiadać się także w ich imieniu.
O reszcie pisałem, konkretnie, ale chyba Artowi się nie spodobało.
Jeżeli tym konkretem mało być dogadanie się z kandydatem chcącym utrzymania RR w sprawie jej likwidacji, to moim zdaniem to jest demagogia i "bicie piany". Konkretem jest przedstawienie ogółowi dwóch propozycji i poddanie ich pod głosowanie, co właśnie uczyniono i prosiłbym żeby dyskutować o programie, a nie kolejny raz robić osobiste wycieczki...
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowania (total 5):
sajmonr00t7Agathałowcaart_noise
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
soosa
Wyjadacz
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: soosa »

ale "politycznie" się zrobiło, normalnie wali Wiejską na odległość :)
Mój kamyczek - zastanówcie się, ile osób aktywnie keszuje, a ile wchodzi na forum względnie weźmie udział w wyborach. Oczywiście na wzór naszych polityków można stwierdzić, że ci co nie głosowali, mogą mieć pretensję tylko do siebie. Ja tylko chcę zaznaczyć, iż mając większość nie koniecznie reprezentuje się większość.
[img]http://img91.imageshack.us/img91/7315/696y.gif[/img]na lewo... na prawo... w górę i w dół...

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

Nie teoretyzuj soosa. Ogólnie znanych rzeczy tez przytaczać nie musisz.

Sprawa się rozbija o to, czy serwis będzie istniał, czy zostanie rozpieprzony, bo w tym kierunku idą działania bieżącej RR (i kandydującej do drugiej kadencji).

Awatar użytkownika
soosa
Wyjadacz
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: soosa »

@Łza, okej, jestem w stanie zrozumieć rozgoryczenie. Kupę czasu tu jesteś, więc sam wiesz, jakie zmiany na przestrzeni lat tu zachodziły i jakie burze historycznie przetaczały się przez to forum. Ale nie doświadczyłem dotychczas takiego ogromu nienawiści. Z dalszych wypowiedzi pojawiających się na forum nie wynika kompletnie nic nowego - to tylko dalsze utarczki słowne. Po lekturze ostatnich postów moje odczucie jest takie że:
- RR to oszuści, dawne RR to też oszuści, ale jednak ostatnie RR to bardziej i bez względu na to co zrobią /napiszą to zrobili źle/skłamali. (jakoś znajomo to wygląda...).

Przyczepiłeś się maili, ale jeśli chcesz znać moje zdanie - brakowało mi na przestrzeni czasu właśnie takiego przepływu kluczowych informacji. Zaglądam na OC faktycznie rzadko, pracuję na ściągniętych bazach i nie odnotowuję w portalu swoich znalezień. Nie mam bieżącej wiedzy na temat życia OC. Mail dotyczący wyborów dla mnie był strzałem w dziesiątkę i żałuję że użytkownicy np. nie są też informowani mailowo o zmianie regulaminu czy modyfikacjach na OC.PL. Dostrzegam więc plusy i niewykorzystane możliwości "akcji spamowej". Chciałbym by mailing, tak jak w geocaching.com, był wykorzystywany.

Teraz, po atmosferze tutaj panującej, oczekuję wyłącznie nagonki także na moją osobę, bo pozwoliłem się nie zgodzić z pewnymi stwierdzeniami. Z resztą już ktoś sięgnął po argument dotyczącej mojej aktywności :) Tak jak by mnożenie skrzynek czy wpisów było wyznacznikiem jakości i aktywności.
Za ten post autor soosa otrzymał podziękowania (total 3):
łowcakrystiantdallas
[img]http://img91.imageshack.us/img91/7315/696y.gif[/img]na lewo... na prawo... w górę i w dół...

Tomanek111
Wyjadacz
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: Tomanek111 »

Qbacki pisze:..... o co więc ten cały szum co roku? ;)
Panie Q, to jest bardzo proste. Wśród społeczeństwa OC jest paru geoterrorystów, to oni przy każdej możliwej okazji sieją nienawiść, depczą ludzi, wywołują "ekskremantalne" dyskusje. Oni chcą tak naprawdę rządzić. Wg mnie to jest choroba OC, tych parę nicków pojawiających się zawsze, gdy nadarzy się okazja, by kogoś zniszczyć, nie obecna RR, poprzednia RR, czy zaprzeszła RR. Ja się dziwię i dziwię, że ludzie przystają do takich fanatyków.
Amen.
Pozdrawiam!
ObrazekObrazek

tat11
Bywalec
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: tat11 »

Koleżanki i Koledzy jeśli z waszej drużyny do RR2016 wejdzie 3 lub więcej osób - sprawa jest prosta - realizujecie Wasz program .

Chciałbym zapytać jakie będą Wasze działania jeśli wejdzie 1 lub 2 osoby ?
Za ten post autor tat11 otrzymał podziękowania (total 2):
Kluckenmaryush

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

Dobre pytanie. Wtedy każdy zdecyduje sam, czy zostaje, czy ustępuje.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

tat11 pisze:Koleżanki i Koledzy jeśli z waszej drużyny do RR2016 wejdzie 3 lub więcej osób - sprawa jest prosta - realizujecie Wasz program .

Dobre pytanie i życiowe niestety ;) Rozwiązań jest sporo.
Najwięcej zależy jakie osoby by się dostały do RR.
Piszę teraz tylko w swoim imieniu - jeśli ja bym wszedł do RR to mogę przekonywać do swoich racji wszystkich kontrkandydatów. Oprócz Bechema z którym wspólnego języka nie znajdę - tego jestem pewien.
Jeśli moje argumenty z programu wyborczego w żaden sposób nie przekonałyby innych członków RR to w zasadzie mam dwa wyjścia. Pozostać w opozycji i recenzować poczynania pozostałych kolegów/koleżanek z RR lub po prostu zrezygnować. Myślę że oba rozwiązania są uczciwe i demokratyczne.
Ale tak jak pisałem wcześniej - wszystko zależy kto konkretnie wejdzie do RR.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 315 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

art_noise pisze:
tat11 pisze:Koleżanki i Koledzy jeśli z waszej drużyny do RR2016 wejdzie 3 lub więcej osób - sprawa jest prosta - realizujecie Wasz program .

Piszę teraz tylko w swoim imieniu - jeśli ja bym wszedł do RR to mogę przekonywać do swoich racji wszystkich kontrkandydatów. Oprócz Bechema z którym wspólnego języka nie znajdę - tego jestem pewien.
Jeśli moje argumenty z programu wyborczego w żaden sposób nie przekonałyby innych członków RR to w zasadzie mam dwa wyjścia. Pozostać w opozycji i recenzować poczynania pozostałych kolegów/koleżanek z RR lub po prostu zrezygnować. Myślę że oba rozwiązania są uczciwe i demokratyczne.
mam podobnie - już teraz wiem, że z konkretnie jednym bechemem nie znajdę wspólnego języka - niestety jest wg mnie osobą mega aspołeczną.
co do reszty - prawdopodobnie próbowałbym przekonać resztę iż można dalej żyć bez RR, świetni ludzie w COG załatwią sprawę.

a już na pewno starałbym się przywrócić starą RT. To główny punkt, poza likwidacją RR.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Post autor: Wołki.Lca »

art_noise pisze:

Też się pod tym podpisuję

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: bechem »

Według Waszego programu nowy COG32 będzie w zasadzie tożsamy co do komptencji z RR. Czy jeśli COG32 postanowi zmienić nazwę na RR to będziecie do niego kandydować po to aby zmienić nazwę na przykład na COG64?

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 315 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

bechem pisze:Według Waszego programu nowy COG32 będzie w zasadzie tożsamy co do komptencji z RR. Czy jeśli COG32 postanowi zmienić nazwę na RR to będziecie do niego kandydować po to aby zmienić nazwę na przykład na COG64?
chyba u Ciebie kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem. COG ma zajmować się skrzynkami i sprawami z nimi związanymi. Nie będzie za to jak RR babrać się w prywatnych wojenkach etc. Dodatkowo lepiej by np. przedstawiciel lasów kontaktował się z cogowiczem z regionu niż z rrowcem z drugiego końca Polski.

Nad serwerem będą pracować ludzie znający się na rzeczy - czyli RT

ciało które jest niepotrzebne - RR - zniknie. Część obowiązków weźmie RT, część COG, a część nieistotna zniknie razem z formułą RR.
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowania (total 3):
NannetteAgathagot100
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: bechem »

A może by tak w każdym województwie powołać 5 osobowy COG?
Ostatnio zmieniony czwartek 10 grudnia 2015, 11:53 przez bechem, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ