Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Jano
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: niedziela 21 września 2008, 17:17
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Jano »

Ale COGowicz napisał, że ta "koleżanka ze stada" też mija się z prawdą pisząc o zgłoszeniu, którego nie było...
Manipulacje z każdej strony. Dajcie sobie siana, małe człowieczki...
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

Dla przypomnienia, TU istota problemu. A jak się temat rozwija to już inna para kaloszy.
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Jano
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: niedziela 21 września 2008, 17:17
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Jano »

Przepraszam za "człowieczki". To było z mojej strony nadużycie.
"Coraz więcej w koło ludzi, o człowieka coraz trudniej"...
I tak nie zrozumiecie. :cry:
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek
alex22
Forumator
Posty: 594
Rejestracja: poniedziałek 01 września 2008, 19:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: alex22 »

Oto moja wersja maili od szanto, trochę się różnią od tych na "niebiesko" tekstów, których jakoś nie widzę w tych prezentowanych. Kto tu kogo pomawia szanto, gdzie te maile? Teksty jakoś nie chcą się pokrywać, możesz to wyjaśnić?.
Pierwszą wiadomość można podciągnąć pod kapowanie, o którym mowa kilka postów wcześniej:

Dnia 25.10.2013 16:40:28 użytkownik szanto wysłał nowe zgłoszenie problemu.
Dotyczy ono skrzynki OP6100 - Pomnik powrotu Starogardu do macierzy.
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=24837).
Zespół OC PL rozpatrzy zgłoszenie:
Witam,
przy okazji zdobywania skrzynki " Pomnik powrotu Starogardu do macierzy" zauważyłem, że zaliczyły tę skrzynkę jako znalezioną osoby: polskipowtór i Looki, które nie dokonały jej faktycznego znalezienia [nie dokonały wpisów do LB skrzynki].
Właściciela skrzynki proszę o interwęcję w kontakt z tymi osobami a COG do zajęcia się tematem.
Pozdrawiam
szanto


Kolejne dwa maile to złośliwe zgłoszenie kesza przez dwie osoby, które przy nim nie były a twierdzą, że go nie ma. Kesz został reaktywowany pod koniec listopada na moją prośbę przez k.mila http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y o czym nie informowałem, aby ponownie zaraz nie wcięło skrzynki.
Niestety tłumaczenie k.mila -członka COGu w bezpośredniej wiadomości nie przekonały innego członka COGu, że skrzynka już jest reaktywowana. Szanto wysłał zgłoszenie do COGu i na pocztę COGu. Jednym słowem fałszywe zgłoszenie kesza, przy którym nie był, ale na pewno go nie ma, bo to kesz alexa.

Dnia 01-12-2014 15:48 użytkownik szanto wysłał nowe zgłoszenie problemu.
Dotyczy ono skrzynki OP3F4B - A489- Drezyna.
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=16207).
Zespół OC PL rozpatrzy zgłoszenie:
Witam,
kolejna skrzynka-duch.
Dnia 21-11-2014 15:51 wysłałem zgłoszenie problemu do jej właściciela. Bez odzewu.
Proszę o zajęcie się tematem.
Pozdrawiam
szanto

Dnia 13-12-2014 10:07 użytkownik baloniarz wysłał nowe zgłoszenie problemu.
Dotyczy ono skrzynki OP3F4B - A489- Drezyna.
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=16207).
Zespół OC PL rozpatrzy zgłoszenie:
Powód zgłoszenia: Skrzynka wymaga archiwizacji
Treść zgłoszenia:
Z tego co widzę to skrzynki fizycznie w terenie brak. Autor nie reaguje na wpisy DNF więc proszę o zmianę jej statusu na niedostępna lub archiwizację. Po co jechać na miejsce i szukać widma. Nie każdy czyta przed wyjazdem ostatnie wpisy a na miejscu czeka go przykra niespodzianka. Zmiana statusu na tymczasowo niedostępna nie powoduje, że skrzynka nam przepada. Autor po jej zreaktywowaniu zawsze może ją odwiesić.
Pozdrawiam baloniarz


Kolejne wiadomości dotyczą już chamskiego zachowania się keszera szanto i jego samowolki w archiwizowaniu skrzynki, bo on tak chce. Szanto jeśli nie pamiętasz to zerknij do swoich innych załatwianych zgłoszeń w archiwum, gdzie inni COGowicze zwracali Ci uwagę na nie eleganckie traktowanie keszerów przy rozpatrywaniu zgłoszeń.

Witam,
wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące skrzynki A133- Kamuflaż.
Takiego cwaniactwa wprost nie cierpię.
Albo aktywujesz swoją skrzynkę albo ją archiwizuję.
W przypadku braku reakcji na tę wiadomość, po upływie tygodnia skrzynka zostanie zarchiwizowana.
W razie pytań, proszę o kontakt na cog@opencaching.pl.
Pozdrawiam,
szanto/COG


Moja odpowiedź:Witam, kolego Szanto jako przedstawiciel COGu proponuje więcej dystansu, szacunku i powściągliwości w opiniowaniu innych keszerów. O jakim "cwaniactwie" piszesz? Na jakiej podstawie zamierzasz mnie szantażować " albo-albo". Przypominam, że jesteś członkiem COGu, który ma rozwiązywać powstałe problemy a nie wydawać rozkazy i straszyć innych swoim "guziczkiem". Pozdrawiam alex22 były członek COGu.

Witaj alex22!
Twoja skrzynka A133 - A133- Kamuflaż - OP1EC7 to prawdziwy kamuflaż!
Od ponad DWÓCH lat [2012-07-13] nikt jej nie znalazł.
Ty natomiast zamiast zająć się swoją skrzynką, sprawdzić jej stan, serwisować ją – jak masz chęć nadal ją utrzymywać albo zarchiwizować – i zwolnić miejscówkę, wyczyniasz dziwne [cwane?] manipulacje po to tylko aby miejsce jej lokalizacji pozostało zajęte:
Oto podstawa, na podstawie której nazywam Cię cwaniakiem, żeby nie użyć innego określenia.
Dementuję szantażowanie Ciebie i pomówienie o wydawanie rozkazów czy straszenie.
Zostałeś grzecznie poinformowany przez COG, że Twoja skrzynka, na skutek nagminnego łamania regulaminu, w przypadku braku jej aktywacji i potwierdzonego znalezienia - zostanie po tygodniu zarchiwizowana.
Twoje postępowanie nie jest problemem, do rozwiązywania którego COG jest powołany.
Jest cwaniactwem.
Pozdrawiam serdecznie
szanto/COG


Jak widać maile z COGu trochę się różnią...
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: łowca »

Wiem jedno - że przez najbliższy czas w okolice Szczecina nie zajrzę. Jakieś wściekłe kleszcze tam macie w lasach, jakaś mutacja od wyziewów z Polic, że na mózg pada niemiłosiernie.
Za ten post autor łowca otrzymał podziękowania (total 6):
Lzatat11r00t7azhagrredanElvis7
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

łowca pisze:...Jakieś wściekłe kleszcze tam macie w lasach...
To i "stonka ziemniaczana" z południowego-wschodu... Taki gatunek introdukowany rzekłbym ;)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: got100 »

A ja Cię Alex, tak życzliwie i po ludzku zapraszam na spotkanie, które organizuję wraz z Norbertem http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=39938. Zapraszałem Cię kiedyś już dwukrotnie, zaproszę i po raz trzeci. Przyjedź, pogadaj, może razem, wspólnie, ustalimy jakiś front, który pozwoli wszystkim keszerom z zachodniopomorskiego jednakowo bawić się i cieszyć zabawą jaką jest geocaching.
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowanie:
r00t7
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: ronja »

Dezerterzy pisze:Zerkam na staty za 2015 - Dezerterzy - ronja 109:29
Spróbuję zinterpretować staty: Dezerterzy mają dużo wolnego (może przerwa świąteczna w pracy ?) : ronja pracuje. Albo inaczej - Dezerterzy prą na staty : ronja delektuje się własnym tempem, bo niczego nie musi udowadniać :) Oczywiście, tych interpretacji mogą być setki i tysiące, więc nie traktujcie ich zbyt poważnie. Większość będzie grubo poza zasięgiem prawdy i rzeczywistości.

Poza tym - kiepski przykład. Jeden wypadek na drodze, głupie zdarzenie losowe, w pogoni np. za FTF-ami w okolicach Koszalina i Słupska (to chyba był styczen 2015 ?) może sprawić, że na koncie będziecie mieli "0" przez dłuższy czas. I co wtedy ? Należy Was w jakiś sposób uwzględnić w ocenach ? Będzie to świadczyło o czymś ? A może będzie to realny powód do małego linczyku ?

Generalnie jaranie się statystykami to zabawa dla maluczkich, którzy poza keszowaniem nie mają innego życia lub też mają inne deficyty, które zaburzają lub uniemożliwiają im funkcjonowanie w społeczeństwie.
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowanie:
alex22
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Pawel brasia »

Może zamiast się przepychać obejrzyjcie (można też poczytać), bo keszowanie chyba Was przestało bawić.
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

ronja pisze:...
Spróbuję zinterpretować...Dezerterzy w odpowiedzi do Ajgera pokazują, że się bawią w szukanie skrzynek : ronja po powrocie z fabryki, otrzyma (lub nie) instrukcje, siada do komputera, szuka i węszy, upatruje spisków, pogaworzy, pojątrzy, poopowiada jak funkcjonują społeczeństwa, a na koniec oczekuje poklasku. Do tego nad wyraz swobodnie, na lewo i prawo "przyznaje" innym deficyty i zaburzenia...A może tak pracuś ronja raczy podzielić się własnymi deficytami, zaburzeniami czy też innymi "uszczerbkami"?
O rozszczepionym kręgosłupie moralnym wiedzą wszyscy. Ale z czym jeszcze mamy do czynienia?

Dobry przykład - takie samotne wspinanie się po drzewach w poszukiwaniu skrzynek (i czasem bananów). W razie "W", brak asysty może sprawić, że na forum licznik postów na dłuższy czas stanie w okolicach "1250". I co wtedy?
Ale czego się nie robi, żeby wskoczyć na wysokie miejsce na finale dużego projektu. Najlepiej wskoczyć tam przed "odhaczeniem" wszystkich skrzynek w terenie, w tym półfinałów. Jednak rozumiem, ronja ma swoje "normy" a innym będzie wytykał choćby "statystyki".
A wracając do deficytów. Słyszałem, że na finale innego projektu na drodze do FTFa stanął poszukiwaczom deficyt...wody. Ależ oni musieli być spragnieni ;)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: ronja »

Dezerterzy pisze:.... (cos tam napisali.... Słyszałem, że na finale innego projektu na drodze do FTFa stanął poszukiwaczom deficyt...wody. ...
Za dużo słyszysz, za mało wiesz albo rozumiesz :)
brasia pisze:Może zamiast się przepychać obejrzyjcie (można też poczytać), bo keszowanie chyba Was przestało bawić.
Książka znana, nic nie wnosi do dzisiejszych czasów keszerskich Szczecina.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

ronja pisze:Za dużo słyszysz, za mało wiesz albo rozumiesz :)
Nie, no rozumiem. Z powodu upału, w obawie przed czasowym lub trwałym uszkodzeniem komórek tu i ówdzie, wycofałeś się z walki.
Na szczęście, kowboje na wio mają teraz o czym opowiadać...
ronja pisze:Książka znana, nic nie wnosi do dzisiejszych czasów keszerskich Szczecina.
Film znany, nic nie wnosi. Za to sporo nowego "wniósł" ronja - przede wszystkim swoistą "jakość". Inna sprawa, że gość nie wyciąga wniosków :)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: ronja »

Dezerterzy pisze:
ronja pisze:Za dużo słyszysz, za mało wiesz albo rozumiesz :)
Nie, no rozumiem. Z powodu upału, w obawie przed czasowym lub trwałym uszkodzeniem komórek tu i ówdzie, wycofałeś się z walki.
Na szczęście, kowboje na wio mają teraz o czym opowiadać...
Nic się nie zmieniasz. Gdy brakuje Ci argumentów do dyskusji, próbujesz montować akcje, używając w nich insynuacji, niedomówień. To trochę typowe dla osób, które dużo słyszą, może nawet za dużo i za często :D Jeśli "tu i ówdzie" napisałem o swoich odczuciach przy poszukiwaniach, to sprawa jest jasna - ludzie czytali, mogą przeczytać. Z czego więc próbujesz ukręcić kolejną jazdę ? Jesteś pierwszym (no, może drugim, po pewnym znawcy prawa), który usiłuje deprecjonować adwersarza, próbując wcisnąć mu danie ciała z braku kondycji. To niskie, typowe dla jednostek o słabej, zaburzonej osobowości. Krzywdy mi nie zrobisz, świadectwo wystawiasz sam sobie. Chociaż nie - przypomniałem sobie jeszcze jedną osobę z Twojej grupy, która napisała list do pewnego keszera, wyśmiewając jego cechy fizyczne. Sprawa była kiedyś sygnalizowana, jednak ówczesna RR zlała temat, bo keszer nie był z jej kółka adoracyjnego. Zdaje się, że ten autor listu nadal cieszy się Twoją znajomością i uznaniem ? Tak się w kółko napędzacie ... i zapędzacie, czasem stanowczo za daleko.

Wiele razy wycofywałem się z różnych "walk". Dla mnie to dowód na racjonalność wyboru i nie zamierzam tego zmieniać w przyszłości. Omnipotentnych "pseudo-bohaterów" w swoim życiu widziałem setki. Ich wybory są mi obce, podobnie jak - w większości - ich zakończone losy.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

Dezerterzy pisze:(...)Inna sprawa, że gość nie wyciąga wniosków...
No przecież już dawno zaznaczałem (wszystkim), ze zniżam się do poziomu, żeby dorównać poziomowi który sam reprezentujesz. Owszem, takie postępowanie jest wbrew powiedzeniu "Nie kłóć się z głupcem, ktoś z boku może was pomylić". Ale raduje mnie widok uwikłanego ronji, który po coraz słabszych "ripostach" za chwilę się kończy. Uważasz zapewne, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Ale wiesz co mówią - kto pozjadał wszystkie rozumy, ten nie ma żadnego.
A teraz wtrącając jakieś bzdety o prawnikach, cechach fizycznych, itp. dajesz dowód, że znowu zaczynasz tylko żałośnie kwilić. W tym postępowaniu przypominasz mi pewnego restauratora – ja do niego o zupie, a on do mnie o dupie - oczywiście w typowy dla niego, chamski sposób.
I niech nikogo główka nie boli kto jest, a kto nie jest w mojej grupie. Ja odpowiadam tylko za siebie. I tak do końca, do Twojego poziomu adwersarzu się nie zniżę, by na publicznym forum nazywać kogoś burakiem.
A co do zaburzeń, czyżbyś próbował dokonać transplantacji cech własnego charakteru na mój własny? Aż do tego stopnia czujesz się przyparty do muru? No bez przesady ;) W każdym razie, nie postępuj tak w stosunku do mnie.
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Art_Bi
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: wtorek 06 grudnia 2011, 07:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Art_Bi »

Normalnie jak przekupki na targowisku :lol: , miało być o "przepychankach w zachodniopomorskim", a jest nawalanka ronji z dezerterami.
Kiedy poleje się krew? ;-)
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ