'Epitafium' na bana dla Wołka

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: sajmon »

dzazder pisze: Wrocław z niecierpliwością czeka na anulowanie bezsensownego bana dla Wołków! Pozdrawiamy!
W logu ID7 pojawił się Wołka komentarz, więc albo po cichutku ban został zdjęty, albo Wołek jest megahakerem, albo cuda jakieś inne :)
Witamy Wołku z powrotem i do zobaczenia na evencie!

EDIT:
Co ciekawe, w ogłoszeniu o banie zmieniona treść z 3 miesięcy na konkretną datę 27.10.2015! - wychodzi roczny ban! Znów błąd, jak w pierwszym ogłoszeniu? Nic nie kumam :o
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowanie:
Tomal_C
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Dezerter »

dzazder pisze:
PUG-Bielany pisze:Daaaaawnoooo mnie tu nie było,skrzynki żadnej nie znalazłem prawie rok,ale powiem wam super się to wszystko czyta.Takiej zabawy dawno nie miałem,więc proszę o jeszcze.Znakomita lektura na jesienne wieczory.Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie,naprawdę jestem pod wrażeniem.Oby tak dalej.Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze wpisy.Pozdrawiam.Bardzo stary geocacher.
:lol:
Wrocław z niecierpliwością czeka na anulowanie bezsensownego bana dla Wołków! Pozdrawiamy!
A Dezerterzy z niecierpliwością czekają na... No właśnie, na co?

PS1. Przepraszam, że poruszam swoje sprawy nie w tym temacie...tak jakby ;)
PS2. Jakby co, ten hakerski atak na bana Wołka, to nie my ;)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: parlando »

PUG-Bielany pisze:Daaaaawnoooo mnie tu nie było,skrzynki żadnej nie znalazłem prawie rok,ale powiem wam super się to wszystko czyta.Takiej zabawy dawno nie miałem,więc proszę o jeszcze.Znakomita lektura na jesienne wieczory.Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie,naprawdę jestem pod wrażeniem.Oby tak dalej.Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze wpisy.Pozdrawiam.Bardzo stary geocacher.
Najważniejsze, że dzięki uczciwym i transparentnym działaniom wszystko zostało należycie załatwione. Ziemia może spokojnie zrobić kolejny obrót.
lenser1 zarchiwizował wszystkie swoje skrzynki (zapewne też przestanie się bawić).
Wątek powinien zostać przyklejony w części dla OC Team i stać wzorcem działań przy podobnych sprawach.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: r00t7 »

parlando pisze:
PUG-Bielany pisze:Daaaaawnoooo mnie tu nie było,skrzynki żadnej nie znalazłem prawie rok,ale powiem wam super się to wszystko czyta.Takiej zabawy dawno nie miałem,więc proszę o jeszcze.Znakomita lektura na jesienne wieczory.Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie,naprawdę jestem pod wrażeniem.Oby tak dalej.Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze wpisy.Pozdrawiam.Bardzo stary geocacher.
Najważniejsze, że dzięki uczciwym i transparentnym działaniom wszystko zostało należycie załatwione. Ziemia może spokojnie zrobić kolejny obrót.
lenser1 zarchiwizował wszystkie swoje skrzynki (zapewne też przestanie się bawić).
Wątek powinien zostać przyklejony w części dla OC Team i stać wzorcem działań przy podobnych sprawach.
każda strata usera z OC to wielka tragedia. Każdy odpływ prowadzi do tego że w końcu oc.pl stanie się marginalne. Apeluję zatem o zakończenie wojny keszersko-keszerskiej. Jak się nie lubicie wzajemnie to chociaż nie wylewajcie tego w logach swoich skrzynek, na spotkaniach i na forum. Róbcie to face to face lub na PW jeżeli już musicie. Na notoryczne zaczepki - nie reagujcie - wtedy drugiej stronie skończy się zapał. Inaczej zaobserwujemy masowe odchodzenie.
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowania (total 4):
Tomal_CsnieeeguAgathaElvis7
Obrazek Obrazek
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: subo »

Taaa....a 10 tysięcy nieaktywny kont to powód do dumy OC...?
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: ronja »

Przed chwilą widziałem Wołka (z Rodziną) - jest w dobrej kondycji, cieszył się spotkaniem, gadał z każdym i nie roztrząsał problemów :) Jutro inni go spotkają na ID7.
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowania (total 2):
snieeeguchinczyk
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Wołki.Lca »

:twisted: Chcielibyśmy oficjalnie podziękować wszystkim za wsparcie i że nie pozwoliliście zdeptać nas jak byle robactwa naszej "Cygańskiej Radzie Rejsu"

Aleks22 z Kawior&jardo stworzyli sobie "niezły" team.
Co mieli na celu ??? ... Proste jak drut!!!
Zniszcyć nas Wołków i ... (czego niestety nie zdołali dokończyć w 100 %, szczecińskie OC, bo nie zatańczyli jak sobie Aleks zagrał)

Za Kawior&jardo i ich prawicę lenser1 to już od dawna nie przepadamy http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y,
choć robią MEGA doskonałe skrzynki (za co ich mimo wszystko dalej szanujemy) no poza ich prawicą.

Co do Alex22 - no chyba musimy Cię przeprosić drogi Aleksie, że niestety od Twojego towarzystwa wolimy towarzystwo Dezerterów, Got'a, Dulusów, Etna&mars'ów, Art_nois'a, Qbacki'ego, Norberta czy innych Twoich wrogów, czyli prawie całego systemu Opencaching ... szczerze mówiąc wszelkie towarzystwo jest lepsze od Twojego nadętego, fałszywego i nad wyraz mściwego!!!

Osobiście mieliśmy z nich (Alex i K&J) niezły ubaw.
SAMO WYSZŁO SZYDŁO Z WORA, bo tak naprawdę czym jest BAN ???
- Czy kasuje pliki z naszego garmina? - NIE
- Czy pozbawia nas dalszej zabawy? - NIE
- Czy zabrania nam Szukania skrzynek i jeżdżenia na event'y? - NIE

Prawdę mówiąc BAN to żadna kara, bo wpisów możemy sobie dokonać po zakończeniu owego BAN'a :twisted:

Pozbawia nas tylko dostępu i edycji własnych skrzynek. A na tym akurat najbardziej nie my tracimy, tylko Wy
- UŻYTKOWNICY NASZEGO KOCHANEGO OPENCACHING'u, którego podobno mottem jest tylko i wyłącznie dobra zabawa !!!
Za ten post autor Wołki.Lca otrzymał podziękowania (total 3):
snieeegudzazderDezerter
ODPOWIEDZ