'Epitafium' na bana dla Wołka

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Żywcu »

Po przeczytaniu wątku i opisu kesza sugeruję decydentom nałożyć na Wołka karę dodatkową - obowiązkową weryfikację każdej nowej skrzynki do 1 kwietnia 2020 roku :!: - o ile spełni dodatkowe wymagania :mrgreen:

Siara w "ceha" :?
Awatar użytkownika
Mario&Monia
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 11 kwietnia 2012, 18:18
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Mario&Monia »

Droga Rado jaki jest powód bana na 3 miesiące? Bo to jest jakaś niedorzeczność... Jak sie okazuje dla wielu użytkowników.

Czy Kawior&Jardo które są skonflikotwane z Wołkami brały udział w głosowaniu? Dlaczego?

Nałożyliście karę Wołkom jakby nie wiadomo czego się dopuścili... Ogarnijcie się ze swojej głupoty.
Za ten post autor Mario&Monia otrzymał podziękowanie:
Terian
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Nannette »

Temat robi się ważny. Czy można prosić moderatora o wycięcie tego do nowego wątku o nazwie np "pytania do rr" w dziale opencaching ?
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Wołki.Lca »

subo pisze: Wołki.ica - przyznajcie się za co tak naprawdę dostaliście bana...
W dniu poniedziałek, 20 października 2014 Wołki.Lca napisał:

Witamy,
Chcielibyśmy się dowiedzieć na jakiej podstawie członek Rady Rejsu Kawior&jardo zablokował naszą zarchiwizowaną skrzynkę OP81TA. Dostaliśmy od niego powiadomienie o jakiś czynnościach, lecz dalej nie są one uzasadnione.
Ponadto chcielibyśmy wiedzieć czy to jest decyzja całej Rady Rejsu czy samowolka kawior&jardo
Będziemy wdzięczni za szybką odpowiedź.
Pozdrawiamy
Wołki.Lca
...............................................................................................................................................................................................

Witamy
W związku ze zgłoszeniem nadesłanym do RR przez użytkownika [b]Lanser 1[/b], dotyczącym umieszczania przez założyciela skrzynki "Uciśniony Lord Lans er Pierwszy - OP81TA" tekstów obraźliwych, oraz innych nieprawidłowości dokonywanych przez użytkownika Wołki.Lca informujemy, że decyzją większości członków Rady Rejsu użytkownik Wołki.Lca zostaje czasowo, na okres 3 miesięcy, odsunięty od zabawy. Wprowadzona zostaje stała weryfikacja skrzynek, aż do momentu odwołania. Kara ta jest konsekwencją naruszenia Regulaminu OC, a w szczególności punktu 3.5 w brzmieniu "Publikowane przez Użytkownika w Serwisie treści nie mogą zawierać wyrażeń wulgarnych, obraźliwych, jak również treści niezgodnych z prawem. W szczególności dotyczy to wybranej przy rejestracji użytkownika nazwy konta, nazw zakładanych Skrzynek, elementów ich opisów oraz wpisów do internetowych dzienników Skrzynek (tzw. logów)".
Ponadto obligujemy użytkownika Wołłi.Lca do umieszczenie na forum OC w wątku "Geocaching ogólnie" oficjalnych przeprosin, oraz zdeklarowania się, że w przyszłości działania tego typu nie powtórzą się. Zwłaszcza nie powtórzy się sytuacja umieszczania w serwisie OC obraźliwych wpisów w jakiejkolwiek formie, w stosunku do innego użytkownika gry, oraz podejmowania innych szkodliwych działań, które nie służą normalnej zabawie.
Informujemy, że niewpłynięcie w wyznaczonym terminie przeprosin ze stosowną deklaracją, oraz jakiekolwiek złośliwe działanie ukaranego skutkować będą dalszymi konsekwencjami. Takie same konsekwencje zostaną wprowadzone w życie, jeśli sprawa się powtórzy.
Termin umieszczenia przeprosin, oraz odpowiedniego zobowiązania wyznaczamy na okres siedmiu dni, licząc od dnia dzisiejszego tj 27.10 2014r.
Równocześnie odpowiadając na zgłoszenie dotyczące zablokowania przez nas skrzynki OP81TA, Informujemy, że każda osoba z RR ma takie uprawnienia i ma prawo, a wręcz obowiązek, do korzystania z tych uprawnień wykonując swoje obowiązki.
Wiadomość została przesłana do wszystkich zainteresowanych.
Od powyższej decyzji, tryb odwoławczy nie obowiązuje.

Z poważaniem kawior&jardo
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Rob »

My też byśmy się chętnie dowiedzieli, bo na razie wniosek jest taki, że kara jest niewspółmierna do winy. Chętnie też bym zapytał zgłaszającego problem z keszem przy paśniku, czy miał okazję go podejmować. Miałem dawnooo temu podobną sytuację z keszem, że zgłaszający przywalił się do kesza, którego znał tylko z opisu i zdjęć. Cóż za nadgorliwość, brrr.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Rob »

O widzę coś się pojawiło.
A teraz pytanie do rr, które pewnie większość chce zadać:
W którym miejscu opis jest wulgarny lub obraźliwy?? I kogo obraża? Proszę o konkretny nick wymieniony w opisie zablokowanego kesza.
Ostatnio zmieniony środa 29 października 2014, 21:42 przez Rob, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Żywcu »

Przeprosiny powinny być w mediach głównego nurtu, o zasięgu ogólnokrajowym i to w porze największej oglądalności :!: Dla zabezpieczenia roszczeń, proponuję wysłać do Wołka komornika - niech mu zabierze ponton, latarkę i gumiaki :P
Za ten post autor Żywcu otrzymał podziękowania (total 5):
art_noiser00t7Elvis7Agathadzazder
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Ranwers »

Z poważaniem kawior&jardo
Ranwers pisze:A tymczasem stawiam piątaka (wymienialnego na napój chmielowy) na punkt regulaminu 17.z.d: "pocisnął kumpla, to zablokuję mu kesza" :lol:
maryush pisze:...oraz podpunkt b) "oraz poprawię mu banem".
Maryush chyba jesteśmy sobie winni po browarze :lol:

Dwóch kumpli było
Na kesze często chodziło
Pierwszemu paśnik nie pasił
To drugi ten paśnik zgasił

Mało było prostego gaszenia
Przyczyna zgrzytu była do wyplewienia
A że z paśnika już troszkę śmierdziało
To się leśniczemu otrucie przyklepało.
Za ten post autor Ranwers otrzymał podziękowania (total 2):
Teriankrcr
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: art_noise »

Jeśli to co pisze Wolki.Lca to cała prawda (a z maila od Kawior&Jardo wynika że tak) to jest to po prostu skandal. Chyba że Wolki.Lca nas oszukuje? Ale jakoś nikt z RR nie chce się wypowiedzieć.
Ja nie pamiętam takich jaj odkąd siedzę na Oc.pl (2008 rok) żeby ktoś dostał bana za taką pierdołę. A w zasadzie bana za nic.
Zresztą blokada kesza ukrytego na paśniku to już było totalne przegięcie pały. W ten sposób to ja mogę z 90% keszy zgłosić bo ich szukanie zagraża demolacji obiektu, są zbyt niebezpieczne i inne takie dyrdymały.
Jestem po wpisie Wolki.Lca nadal w szoku do czego to doszło. Ktoś wszedł do RR i poczuł władzę. Małostkowość i zwykła chęć zemsty na nielubianym i od dawna skonfliktowanym osobiście z członkiem RR użytkowniku, doprowadziła do tego że ów użytkownik dostał bana przy pierwszej lepszej okazji. Wstyd i totalny brak klasy!
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: chinczyk »

Sytuacja ta w ogóle nie powinna mieć miejsca , to przeniesienie prywatnych problemów dwóch dorosłych ludzi do zabawy! Jeszcze raz podkreślę że prowadziłem rozmowy i miałem nadzieje że uda mi się jakoś ten konflikt zażegnać , ale jeżeli obie strony nie chcą współpracować to wyciąga się noże.

Jeżeli ktoś z zainteresowanych jeszcze nie widzi wątku prywatnego to przybliżę Wam że skonfliktowani Panowie W i L byli kiedyś kumplami , posrało się między nimi ( nie będę wchodził w szczegóły ) i od tego czasu rozpoczął się czas wojny.

A to że jeden i drugi ma plecy gdzieś i się nimi wspiera , może teraz widać , ale były też wcześniej - drodzy Keszerzy i Keszerki sracie we własne gniazdo robiąc syf.
Bez wymieniania nicków Śląsk może i chcecie dobrze , ale prawda jest taka że nie podejmowaliście tylko dobrych decyzji czy to w RR czy COG , i jak by przefiltrować dokładnie wszystkie poczynania dało by się znaleść podobnego pokroju problemy które nie zostały rozwiązane , albo zamiecione pod dywan w sposób krzywdzący jakiegoś keszera , bądź keszerkę.

Dlatego dla Wszystkich którzy chcą się jeszcze bawić w szukanie i chowanie skrzynek , proponuję zostawcie sprawy w rękach W i L niech rozwiążą swoje problemy prywatnie i nie przenoszą ich na OC - takie rozwiązanie byłoby optymalne , i najsprawiedliwsze dla wszystkich.

OC to ponoć zabawa , a nie platforma do prowadzenia prywatnych wojenek - po każdej takiej akcji mniej chce się bawić ...

Na koniec : Nie napisałem tego posta pod wpływem alkoholu , narkotyków , nikogo w nim nie osądzam , nie obrażam. Sądzę że dorośli powinni odróżnić zabawę od spraw prywatnych. Mam nadzieję że podzielacie moje zdanie , i przestaniecie rozdmuchiwać ten dym. Jak ktoś ma jakiś konstruktywny pomysł to niech go zapoda.

Ja dałbym obu keszerom bana na 2 tygodnie , niech odpoczną , przemyślą załatwią swoje sprawy - z zastrzeżeniem że jeżeli w przyszłości będą prowadzić prywatne gierki w logach keszy , lub na spotkaniach wtedy wymiar kary będzie zdecydowanie większy. Wydaje mi się to być sprawiedliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: art_noise »

chinczyk pisze:Sytuacja ta w ogóle nie powinna mieć miejsca , to przeniesienie prywatnych problemów dwóch dorosłych ludzi do zabawy! Jeszcze raz podkreślę że prowadziłem rozmowy i miałem nadzieje że uda mi się jakoś ten konflikt zażegnać , ale jeżeli obie strony nie chcą współpracować to wyciąga się noże.
Dokładnie. Tylko jeden z nożowników ma dłuższy nóż i większe możliwości z których skwapliwie skorzystał.
chinczyk pisze:Jeżeli ktoś z zainteresowanych jeszcze nie widzi wątku prywatnego to przybliżę Wam że skonfliktowani Panowie W i L byli kiedyś kumplami , posrało się między nimi ( nie będę wchodził w szczegóły ) i od tego czasu rozpoczął się czas wojny.

A to że jeden i drugi ma plecy gdzieś i się nimi wspiera , może teraz widać , ale były też wcześniej - drodzy Keszerzy i Keszerki sracie we własne gniazdo robiąc syf.
Bez wymieniania nicków Śląsk może i chcecie dobrze , ale prawda jest taka że nie podejmowaliście tylko dobrych decyzji czy to w RR czy COG , i jak by przefiltrować dokładnie wszystkie poczynania dało by się znaleść podobnego pokroju problemy które nie zostały rozwiązane , albo zamiecione pod dywan w sposób krzywdzący jakiegoś keszera , bądź keszerkę.
Kto z kim był kumplem i kiedy się posrało to w tej sprawie (bana) nie ma znaczenia. Lenser1 ma plecy w postaci człona RR czyli Kawior&Jardo. Wolki.Lca nie mają takich atutów więc dostali bezczelnego bana. Co do śląska i dobrych decyzji - proszę konkretnie pisać o co chodzi bo tak to tylko bicie piany.
chinczyk pisze:Dlatego dla Wszystkich którzy chcą się jeszcze bawić w szukanie i chowanie skrzynek , proponuję zostawcie sprawy w rękach W i L niech rozwiążą swoje problemy prywatnie i nie przenoszą ich na OC - takie rozwiązanie byłoby optymalne , i najsprawiedliwsze dla wszystkich.
Super! Tylko Wołek ma bana na 3 miesiące i jeszcze ma przepraszać kogoś bo tak sobie Kawior&Jardo wymyślił, a w tym czasie Lenser ma pełny dostęp do strony.
chinczyk pisze:Jak ktoś ma jakiś konstruktywny pomysł to niech go zapoda.

Ja dałbym obu keszerom bana na 2 tygodnie , niech odpoczną , przemyślą załatwią swoje sprawy - z zastrzeżeniem że jeżeli w przyszłości będą prowadzić prywatne gierki w logach keszy , lub na spotkaniach wtedy wymiar kary będzie zdecydowanie większy. Wydaje mi się to być sprawiedliwe.
Szacunek bo piszesz bardzo rozsądnie. Pomysł? Na pewno wycofanie się z bana dla Wolki.Lca bo nic nie wskazuje na to że powinien go dostać. Ban na 2 tygodnie dla obydwu? Nie.
Lenser miał prawo zgłosić dowolnego kesza bo ma jakieś swoje osobiste wątpliwości. Jazda zaczęła się od tego że ktoś w COG lub RR uznał że kesz ukryty w paśniku = demolacja paśnika. Co jest dla mnie oczywistym nonsensem. Cały dalszy bieg wydarzeń to efekt decyzji o zablokowaniu tego kesza na wniosek Lensera.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Agatha
Wyjadacz
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek 07 maja 2012, 21:31
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Agatha »

chinczyk pisze: Ja dałbym obu keszerom bana na 2 tygodnie , niech odpoczną , przemyślą załatwią swoje sprawy - z zastrzeżeniem że jeżeli w przyszłości będą prowadzić prywatne gierki w logach keszy , lub na spotkaniach wtedy wymiar kary będzie zdecydowanie większy. Wydaje mi się to być sprawiedliwe.
A nie mogłeś tego zaproponować?
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Odp: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: chinczyk »

Nie miałem bezpośredniego wpływu na decyzje RR , a to rozwiązanie wymyśliłem teraz po wymianie maili z uźytkowników OC

Tapniete z Galaxy Taba
Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Nannette »

proponuję zatem Chińczyk, że skoro jesteś w Cogu, słuchasz i czytasz opinie różnych (w tym bardzo zasłużonych i doświadczonych) keszerów, żebyś ponownie wrzucił sprawę do rozpatrzenia. Tym razem przez Cog (skoro sprawa dotyczy skrzynki to nie ma potrzeby by RR się tym zajmowała).
Za ten post autor Nannette otrzymał podziękowanie:
Żywcu
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: subo »

dzazder pisze:
subo pisze:Ejj...a dajcie sobie po razie i bawcie się dalej.
Jakoś w innej sprawie, która jakoś Cię tam dotyczy, masz zupełnie inne podejście.
Bo nie dotyczy prywaty...? :roll:
...

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ