Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Dana i Piotr
Nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 04 czerwca 2013, 21:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Dana i Piotr »

Witamy wszystkich!
Przyłączamy się do zabawy :)
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Lza »

owocnych łowów zatem :-)
Awatar użytkownika
nettle-carrier
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 06 czerwca 2013, 17:31
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: nettle-carrier »

Również Gliwice meldują się. Mój pierwszy kesz został odnaleziony w okolicach lutego, ale dopiero od miesiąca wciągnęłam się w to na nowo. Licznik pokazuje jeszcze niewiele, ale od czego są wakacje i wolne weekendy. Poza tym złapałam się na tym, że chodząc po mieście i patrząc na różne miejsca zastanawiam się czy nadawałaby się na ukrycie skrzynki :D
Strach przed obłędem nie zmusi nas do zatrzymania wyobraźni w połowie masztu. (manifest surrealizmu)
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Elvis7 »

Witam,witamy. Każdy kiedyś zaczynał :) i myślę, że Twoje zachowanie jest naprawdę prawidłowe :) to nas odróżnia od mugoli.
Awatar użytkownika
tu&ja
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 25 kwietnia 2013, 23:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: tu&ja »

Hehe, też się śmiejemy z tego z Młodym - mój synek chodzi i wypatruje fajnych miejsc na skrzynki, a co najlepsze udało mu się w ten sposób również znaleźć przez przypadek :D :D Ktoś przed nami już wpadł na to, że to fantastyczne miejsce :)
Tuśka i Jaś
mulat
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: piątek 14 czerwca 2013, 12:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: mulat »

Witam wszystkich :)
Dziękuję użytkownikowi Kranik za wprowadzanie do keszowania :wink:
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Elvis7 »

Witamy w naszej społeczności- powodzenia w zabawie i do zobaczenia na keszowym szlaku.
pawel666
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 18 czerwca 2013, 23:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: pawel666 »

To i ja się przywitam :) Na opencaching.pl zarejestrowałem się już dawno, potem zupełnie o tym zapomniałem i teraz przygotowując prezent urodzinowy dla dziewczyny sobie przypomniałem. I w ciągu osatniego tygodnia znalazłem już trzy kesze z czego jeden znalazła dziewczyna. Pozdawiamy :)
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Iwmali »

Witam na forum wszystkich zakręconych keszerów.
Na OPENCACHING.pl zarejestrowałam się w 2008 r. ale przez te kilka lat nie miałam z kim szukać skarbów. :? Dopiero w tym roku dzięki opowieściom moich znajomych nabrałam ochoty na poszukiwania. :) Początkowo szukałam sama, dopiero podczas majowego weekendu dołączył do mnie mąż i syn. Bez GPS-a poszukiwania w terenie nie miały sensu, a samochodowy nie łapał satelity, więc postanowiłam sobie kupić Garmina eTrex20 i to był strzał w dziesiątkę, nawigacja przy keszach terenowych sprawuje się znakomicie. :D Po moim mieście chodzę bez nawigacji, bo Szczecin znam znakomicie, wyszukuję różne ciekawe miejsca i wędruję w ich poszukiwaniu. Teraz dzięki Geocachingowi mogę odkrywać miejsca zupełnie mi do tej pory nieznane.
Jeśli chodzi o skrzynki to moimi ulubionymi są te Quizowe, łączące zagadkę z poszukiwaniem kesza. :wink:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
czajnik510
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 30 czerwca 2013, 22:14
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: czajnik510 »

Witam serdecznie

Jestem swieżym poszukiwaczem który zamierza zmienić Radomsko i okolicę z keszowej pustyni w istne piekło...nie wiem na ile starczy mi zapału ale bede sie starał
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Nannette »

ano fakt, Radomsko to keszowa pustynia, a czasem bywam tam służbowo i posucha, także szukaj szukaj, a potem zakładaj, zakładaj... witamy!!
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
Książe
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 04 lipca 2013, 11:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Książe »

Witajcie poszukiwacze!
Niedawno stuknęła mi pięćdziesiątka. W sensie skrzynkowa, nie wiekowa ;p. Ponadto mija praktycznie rok, odkąd zacząłem swoją przygodę z szukaniem skarbów. 50 skrzynek w ciągu roku to nie za wiele, jestem więc mimo wszystko jeszcze GEOamatorem. Ufam jednak, że nie o to w tym wszystkim chodzi, aby nabijać licznik, ale żeby przemierzać świat wzdłuż i wszerz, krztusić się świeżym powietrzem i podziwiać "piękne okoliczności przyrody".
Jeśli idzie o moją osobę to jestem człowiekiem o naturalnie głupkowatym wyrazie twarzy, gumowym żołądku (pochłaniam tony jedzenia ale nic nie przybieram na wadze), sercu podatnym na wzruszenia i notorycznym nadmiarze energii, która jest mnie w stanie ponieść znacznie dalej niż są w stanie wytrzymać moje nogi. Ogólnie jeśli napotkacie mnie w terenie, nie trzeba się szczególnie obawiać - jestem szczepiony. Nie odpowiadam jednak za trwałe i nieodwracalne zmiany na psychice, które mogą się pojawić (odrazu lub po latach) w konsekwencji tego spotkania :D

Mam nadzieję, że zobaczymy się gdzieś na szlaku!
Pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Po takiej prezentacji też mam taką nadzieję ;P Witaj i powodzenia. Miło spotkać kogoś z tak pozytywnym podejściem. Do zobaczenia na szlaku! Jaki jest Twój obszar łowiecki?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Książe
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 04 lipca 2013, 11:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Książe »

Póki co, studencki portfel pozwala mi krążyć tylko w obrębie dolnośląskiego (ze szczególnym naciskiem na Pogórze Kaczawskie i Wrocław) i śląskiego (Lubliniec i okolice). Bywam jednak przygodnie w różnych zakątkach Polski i myślę, że zasięg łowiecki będzie się z czasem powiększał. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Odp: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Rob »

W takim razie witamy w naszych okolicach:) (Lubliniec). Liczymy także na jakieś nowe kesze:)
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ