Forum Inicjatyw Pozarządowych Elbląg Geocaching 30 czerwiec

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Pogezana
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 18 czerwca 2013, 10:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Forum Inicjatyw Pozarządowych Elbląg Geocaching 30 czerwiec

Post autor: Pogezana »

Zapraszam serdecznie do udziału w XIV Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, zarówno mieszkańców, nie tylko Elbląga i okolic, również turystów. Rozpoczynamy w niedzielę 30 czerwca, na Starym Mieście w Elblągu (plac przed Bramą Targową) od godziny 12:00. Planowany czas zakończenia Forum, to godzina 16:00. W tym czasie ruszy 10 nowych skrytek w Elblagu. Nie będą zbyt skomplikowane. Jak zgarnąć kesze? Wystarczy znaleźć pierwszą nietypową skrytkę - mnie:) co nie będzie trudne od 12.00 będę wróżyła z na stanowisku Stowarzyszenia Truso (http://www.facebook.com/stowarzyszenietruso), umieszczę jeśli nikt nie zaprotestuje do tego czasu na stanowisku logo Opencaching.pl, dla każdego znajdą się wydrukowane materiały (tak więc jeżeli ktoś nie posiada GPS lub środków na koncie żeby zassać, też może wpaść, dostanie zestaw "startowy"). Na każdym z keszy jest namalowany symbol, wszystkie 10 symboli układa się w hasło. Pierwsza osoba z hasłem otrzyma nagrodę w postaci książki Grażyny Nawrolskiej "Początki Elbląga w świetle źródeł archeologicznych" (niedostępna w księgarniach).

Dodatkowo na Forum można będzie obejrzeć stoiska innych organizacji pozarządowych będą zwierzaki, wystawy prac osób niewidomych oraz upośledzonych (ładne są), będzie można poczuć jak porusza się osoba niewidoma na własnej skórze, zobaczyć szybowiec z bliska (będzie sobie stał na ulicy), zobaczyć występy, powróżyć u mnie i nauczyć się pisać runami, zwiedzić Elbląg z przewodnikiem. Po samym FIPie będą koncerty z okazji Dni Elbląga. Jest jeszcze wiele innych atrakcji, więc wpadajcie koniecznie. Bardzo zapraszam.

Mam wielką nadzieję, że przyjedziecie, miło spędzicie czas. Bardzo mi zależy na tym, byśmy się spotkali i poznali.


Pozdrawiam

Pogezana
Pogezana
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 18 czerwca 2013, 10:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Forum Inicjatyw Pozarządowych Elbląg Geocaching 30 czerwiec

Post autor: Pogezana »

Dla pierwszych trzech osób, które odnajdą wszystkie 10 keszy mam przygotowane nagrody oraz dyplomy FTF, STF i TTF :) Przybywajcie tłumnie a o 16.30 idziemy na spotkanie w Pubie- Restauracji Wedrowiec przy ulicy Wigilijnej 12
W razie czego event znajdziecie tutaj: Małe spotkanie w Elblagu - OP6A87 http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=27276
ODPOWIEDZ