Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

yoitsdomka
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: środa 12 września 2012, 01:12
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: yoitsdomka »

Hej hoł, witam (jeszcze) z Torunia, gdzie w trakcie nudy zwanej nauką do poprawki z biochemii (tak, tak, kampania wrześniowa mnie nie omija w tym roku) po raz pierwszy, chyba podążając za linkiem na CouchSurfingu, zobaczyłam słowo geocaching. Aż ciężko mi uwierzyć, że dopiero dzisiaj, bo w internecie naprawdę jestem częstym gościem :P Pięć minut później ciocia OpenGeoWiki jasno wyłożyła podstawy i...jestem. Strasznie żałuję, że dopiero pod koniec wakacji, bo może wiedząc wcześniej, załapałabym się na jakąś Szkocką skrzynkę, ale mówi się trudno i płynie się dalej, cytując pewną niebieską rybkę. Choć teraz nie bardzo mam czas, żeby się zaangażować (i znając mój kierunek średnio będę go miała przez najbliższe miesiące), to sama idea wydała mi się genialna i na pewno coś tam popróbuję, jak tylko będzie czas :) Jakieś skrzynki były chyba baardzo niedaleko stąd, więc przejdę się na pewno.
...w sumie cała kupa ględzenia o niczym, a na imię mam Dominika. O.
Pawello
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 19 sierpnia 2012, 15:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Pawello »

Lepiej późno niż wcale. Pierwszego kesza znalazłem 10 lipca i jakoś teraz mnie naszło na przywitanie :D Mam prawie 20 lat, jestem z Krosna i keszuję z kolegami. W mojej okolicy jest trochę keszy, ale w porównaniu np. do Krakowa czy innych większych miast to jest to naprawdę niewiele i będzie trzeba zacząć jeździć dalej. Pozdrawiam.
dzazder
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: sobota 08 września 2012, 21:55
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: dzazder »

heja! Ja bawię się ponad pół roku już :) Ale czasu niestety w życiu mam bardzo mało przez co rzadko ruszam na 'łowy'. Keszuję głównie we Wrocławiu, samotnie bazując na własnoręcznie robionych mapkach :D witam wszystkich serdecznie! :)
ObrazekObrazekObrazek
makulo
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 13 września 2012, 14:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: makulo »

Cześć wszystkim keszuje od 9 miesięcy ale na forum dopiero teraz założyłem konto.
Pozdrawiam
Sileris
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 września 2012, 18:07
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Sileris »

Cześć :)
dziś zaczęłam i dziś zebrałam już pierwsze kesze :) czuje, że wkręci mnie to na dłużej więc chciałabym przedstawić się też tu :)
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Doc_with_the_dog »

Witajcie i bawcie się dobrze ;)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Haletha
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 25 kwietnia 2011, 10:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Haletha »

Dobry wieczór, a ja się boję... :)
Jestem Haletha z Krakowa, mam małą spostrzegawczość, dobre chęci, skłonność do uzależnień od dziwnych rzeczy i odbiornik GPS w telefonie. Ze złożonych przyczyn nie keszuję na wielką skalę, rzadko wychodząc poza lokalny ekosystem. Forum podczytuję ukradkiem już od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowałam się pomachać z kąta.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Lza »

Keszerzy z pobliskiej podkrakowskiej gminy mówią "Czeeeść". :-)
backup
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 29 września 2012, 17:27
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: backup »

witam .jestem posiadaczem gps od kilku lat i wiedziałem że istnieje coś takiego ale dopiero wczoraj przez przypadek zajrzałem do dziury na Kadzielni [Kielce] i znalazłem skrzynkę zabrałem jednego kreta :D i jutro ląduje w SZCZELINIE tak nazywa się nowa skrzynka a ja miejsce znam od dawna i prawdopodobnie nie raz na nią sikały moje psy [2x haski+malamutka]któreprzywiązywałem do drzewa opisanego przy skrzynce.co ciekawsze to bylem w tak wielu miejscach gdzie są rozlokowane skrzynki i niejednokrotnie bylem w zasięgu ręki :D DZIŚ stworzylem własnego kreta .Ciekaw jestem jak daleko zawędruje
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Doc_with_the_dog »

Witaj backup i dzięki za szczerość. Pierwsza osoba, która w pierwszym poście przyznała się, że przygodę z keszami zaczęła od obsikiwania przez psy naszych skrzynek :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Piostu
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: wtorek 02 października 2012, 12:30
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Piostu »

to ja też się przywitam :)
Co prawda moje psy nie sikały na keszynki, bo ich nie mam ( ani psów, anie założonych keszynek :) )
Zabawę zacząłem poprzez znajomego, który podrzucił mi linka, ja podrzuciłem żonie i się zaczęło ... :)
Działamy na razie terenie Łodzi, ale zabawa wciąga nas lepiej niż niejedne mokradła, więc podejrzewam że na tym się nie skończy :)
Pozdrawiam
Piotrek
ObrazekObrazek
TaMaKubIda
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 października 2012, 21:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: TaMaKubIda »

Witam, do tej pory używałem gpsa, czy gpsów raczej do nawigowania w konkretnym celu, głównie turystycznych i nie tylko włóczęg, ewentualnie w pracy - skalibrowanego z historycznymi mapami topograficznymi...
Ale dzieciaki rosną i chciałbym je wciągnąć w wędrówki poprzez szukanie skarbów. Mam nadzieję, że pancerny Garmin wytrzyma małe wszędobylskie rączki a dzieciaki łykną bakcyla łażenia "za skarbami". Ekipa jest mocna: Ta(ta)Ma(ma)Kub(a)Ida więc może uda się coś znaleźć, zwłaszcza, że najbliższy kesz jest jakieś 150m od domu ;) Pojutrze się po niego wybieramy.
Pozdrowienia z Dolnego Śląska
Obrazek
raczyk
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 26 sierpnia 2012, 13:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: raczyk »

Chciałem się przywitać, mam na imię Kazik i mieszkam w Koszalinie.
Pozdrawiam wszystkich
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Adi70
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 07 października 2012, 13:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Adi70 »

Witam myślę że kolega zaraził mnie tą zabawą.Pozdrawiam ze Śląska


Obrazek
kusiu0
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 09 października 2012, 11:53
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: kusiu0 »

Witam wszystkich jestem tu nowy i postanowilem napisac ogloszenie ze moze sa jakies osoby z Zielonej Gory ktore przygarnelyby poczatkujacgo szukacza na jakies spacery keszowe ? Wypada stworzyc nowy topic ? w jakim dziale ?
Darz bór ;)
ODPOWIEDZ