Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

CSK pisze:A ja to w sumie kilka pytań do was mam. Jak by ten spacerek wyszedł godzinowo? Od której do której tak pi razy oko?
Od 20.00 i sądzę, że do 24.00 co najmniej. Jak skończy się to, co w planie, a będą jeszcze siły, to pójdziemy gdzieś dalej. Ja najchętniej tak do drugiej coś, bo wtedy metro kończy kursować, ale mogę się dostosować i zostać dłużej, w końcu istnieją też nocne autobusy. Na pewno nikt sam nie zostanie.
CSK pisze:czy to że mam małe doświadczenie nie przeszkodzi w możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu?
Gdzieś tego doświadczenia trzeba przecież nabierać, nie?...
Elvis7 pisze:Swoją drogą wypadałoby podać jakieś miejsce startowe naszego tropu i jakieś ramy czasowe, żeby zacząć ogarniać trasę.
Ramy czasowe zostały określone w opisie kesza. Zaś co do trasy, założenie eventu jest takie, że dogadujemy tu i na pięć dni przed spotkaniem miejsce startu jest publikowane w keszu (to również jest napisane w opisie skrzynki :D ). Ale skoro nikt nie zgłasza obiekcji co do trasy zaproponowanej przeze mnie tam kilka postów wyżej, to jak dotychczas można się spodziewać, że wyruszymy z okolic pl. Narutowicza.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Cebulka pisze:
CSK pisze:A ja to w sumie kilka pytań do was mam. Jak by ten spacerek wyszedł godzinowo? Od której do której tak pi razy oko?
Od 20.00 i sądzę, że do 24.00 co najmniej...
20 to jeszcze jasno jest, zachód jest w planach o 21:28... Może przesunąć rozpoczęcie o dwie godzinki a w ramach rekompensaty keszować do pierwszych dziennych autobusów? :D
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Corhydron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 kwietnia 2012, 12:26
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Corhydron »

I do pierwszych porannych pociągów :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Ranwers pisze:20 to jeszcze jasno jest, zachód jest w planach o 21:28... Może przesunąć rozpoczęcie o dwie godzinki a w ramach rekompensaty keszować do pierwszych dziennych autobusów? :D
Wolałabym pozostawić stałą godzinę rozpoczęcia i stały dzień. Tak, żeby nie mieszać za bardzo i żeby spotkanie weszło w lokalny obyczaj. A w zimie raczej nikomu o 22.00 się z domu nie będzie chciało wychodzić. Poza tym niektórzy pewnie wolą wpaść na pierwsze 2-3 godziny, a potem się urwać i normalnie wyspać. Także zostańmy przy tej 20.00.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Cebulka pisze:Wolałabym pozostawić stałą godzinę rozpoczęcia i stały dzień. Tak, żeby nie mieszać za bardzo i żeby spotkanie weszło w lokalny obyczaj. A w zimie raczej nikomu o 22.00 się z domu nie będzie chciało wychodzić. Poza tym niektórzy pewnie wolą wpaść na pierwsze 2-3 godziny, a potem się urwać i normalnie wyspać. Także zostańmy przy tej 20.00.
Mocne i słuszne argumenty. Ale opcji "do pierwszych dziennych" nie zarzucam ;-)
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Jedno drugiemu nie przeszkadza wszak :mrgreen:
Awatar użytkownika
Corhydron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 kwietnia 2012, 12:26
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Corhydron »

Hmm pociąg powrotny mam o 23:13 jeszcze w sobotę lub o 3:51 już w niedzielę. Będzie się chciało komuś keszować do tej 3 w nocy?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Luzik.
Awatar użytkownika
Anuszia
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 08 lipca 2012, 13:37
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Anuszia »

Witam, witam! :) Nareszcie i ja dołączyłam do zacnego grona forumowiczów. Od razu mówię, że ja z tych dojeżdżających do Warszawy, więc najmilej byłoby gdybyśmy spotkali się gdzieś w centrum. Reszta trasy może być dla mnie nawet niespodzianką, bo z Warszawie jeszcze niczego nie szukałam. Za dużo tam mugoli i nigdy nie chciało mi się samej jechać. :D Od razu pragnę zaznaczyć, że może przyprowadzę kolegę, który się zaczyna wkręcać w geocaching. ;)
Awatar użytkownika
ElSor
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 13 czerwca 2010, 12:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: ElSor »

Widze ze ciekawe spotkanie sie szykuje.
W ciagu najblizszych 2-3 tyg bede w wawie kilka razy i mozliwe ze 21 lipca tez. Jesli nic nie stanie na przeszkodzie to rowniez chetnie sie przylacze do nocnego keszowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anuszia
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 08 lipca 2012, 13:37
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Anuszia »

a buuuuu... chyba mnie jednak nie będzie bo do pracy będę szła. Co prawda do Warszawy do REAL'a przy jubilerskiej, ale po 10 godzinach stania raczej nie będzie mi się chciało łazić... Trudno. Najwyżej następnym razem. A może jeszcze uda mi się ugadać na wolne... :D
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Elvis7 »

Cebulka, patrze na mapkę skrzynek :) co Ty na to, żeby jako punkt startowy określić kesz Pole Mokotowskie? Potem możemy podejść na Basen na Polu Mokotowskim i do Ryszarda Kapuścińskiego a dalej przez Kładkę przy Skrze i reaktywowaną Sue Ryder do Kolonii i dalej wg Twojego planu? Pisze bo na forum trochę głucho na temat traski to rzuciłem swoje luźne propozycje.
Awatar użytkownika
dzaczek
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: piątek 22 czerwca 2012, 10:15
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: dzaczek »

CSK pisze:Hmm pociąg powrotny mam o 23:13 jeszcze w sobotę lub o 3:51 już w niedzielę. Będzie się chciało komuś keszować do tej 3 w nocy?
Ja mam po 4 pociąg więc możemy dokończyć imprezą alternatywną :)
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Elvis7 pisze:Cebulka, patrze na mapkę skrzynek :) co Ty na to, żeby jako punkt startowy określić kesz Pole Mokotowskie?
W sobotę o 20 może być niepodejmowalny z uwagi na masę ludzi dookoła.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Corhydron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 kwietnia 2012, 12:26
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Corhydron »

dzaczek pisze:
CSK pisze:Hmm pociąg powrotny mam o 23:13 jeszcze w sobotę lub o 3:51 już w niedzielę. Będzie się chciało komuś keszować do tej 3 w nocy?
Ja mam po 4 pociąg więc możemy dokończyć imprezą alternatywną :)
Spoko. Kesze znalezione w Wawie mogę na palcach u jednej ręki policzyć, więc z chęcią coś jeszcze zaliczę. Mam tylko nadzieję, że pogoda się poprawi i wyleczę się do końca bo coś przywlokłem ze szpitala i mam delikatne problemy ze zdrowiem.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ