Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Mar
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2011, 00:20
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Mar »

boberki pisze:naszej Polski całej
Poprawka: nie chodzi o całą Polskę tylko o całą powierzchnię tej kulki znajdującej się 20200 km poniżej orbit satelitów GPS :wink:
Awatar użytkownika
boberki
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 17 kwietnia 2011, 21:12
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: boberki »

Mar pisze:
boberki pisze:naszej Polski całej
Poprawka: nie chodzi o całą Polskę tylko o całą powierzchnię tej kulki znajdującej się 20200 km poniżej orbit satelitów GPS :wink:
Jasne, jest wiele keszy poza naszą Polską całą, odezwał się we mmnie lokalny krajowy patroityzm :wink:
Łączymy przyjemne z przyjemnym - Opencaching + Offroad :)
Obrazek Obrazek
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: subo »

MichAsie pisze: [...]
STATY, STATY, STATY, znowu będziesz bić rekord dzienny, miesięczny, roczny; pierwsza setka, druga, trzecia, już do tysiąca blisko!
Ej, to przecież ZABAWA. Do czego Wy namawiacie?? :)
boberki pisze: Witamy serdecznie-)Pamiętajcie tylko, że nie liczy się ilość ale jakość znalezionych keszy. Sensem OC nie są statystyki, nikt nie gra tu o złote majtaski, ale sensem jest czas i miejsce. Każdy kesz chce opowiedzieć inną historię, którą możecie przeżyć, zobaczyć i podzielić się z rodziną i znajomymi. OC ma Was wyrwać sprzed tv i komputerów,. Nauczycie się dostrzegać piękno i ciekawość naszej Polski całej. Do zobaczenia przy keszu.Pozdrawiamy
[...]
No, to mi się bardziej podoba :D
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: środa 01 lutego 2012, 21:53
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: kowsiu »

subo pisze:
MichAsie pisze: [...]
STATY, STATY, STATY, znowu będziesz bić rekord dzienny, miesięczny, roczny; pierwsza setka, druga, trzecia, już do tysiąca blisko!
Ej, to przecież ZABAWA. Do czego Wy namawiacie?? :)

No, to mi się bardziej podoba :D
Cóż, niestety taka jest prawda że OC strasznie uzależnia:) Do niczego nie trzeba namawiać, jak ktoś się uzależni to nie ma dla niego ratunku, jedynie można sobie zrobić psychotest autorstwa Freneya:)
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=18975
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: subo »

Na Boga (tudzież inne bóstwo, w cokolwiek/kogokolwiek kto wierzy)...! Przecież tu nie chodzi o to kto więcej skrzynek zbierze... Kowsiu, proszę Cię :) Chodzi o to, by szukać, niekoniecznie od razu znaleźć :)
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: środa 01 lutego 2012, 21:53
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: kowsiu »

No pewnie, szukanie, poznawania nowych ludzi i ciekawych miejsc, ale zawsze znalezienie podwaja satysfakcję:) Zwłaszcza w przypadku quizów nad którymi spędziło się trochę czasu, a rozwiązanie okazuje się banalne:)
Awatar użytkownika
MichAsie
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 maja 2011, 12:37
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: MichAsie »

:wink: Ajajajajajaj. Coś czuję, że nasz post jeszcze chwila i wywoła tutaj kolejną rozrubę w tym jakże przyjaznym temacie witania się. Widocznie użyliśmy zbyt mało emotikonów więc teraz nadrabiamy :wink: :) :D 8) :lol:
Proszę naszą wypowiedź czytać przez różowe szkiełka i się uśmiechnąć trochę, o tak szeroko :D

Pozdrawiamy i witamy wszystkich serdecznie,
MichAsie :wink:
Obrazek Obrazek
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: subo »

To ja zatem przywitam jeszcze raz uśmiechem i dobrym słowym wszystkich nowych "keczerów" (sic!), którzy wysypują się ostatnio jak grzyby po deszczu. :) Zapraszamy do nas! Bawcie się dobrze! Do zobaczenia przy keszu :)))
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
boberki
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 17 kwietnia 2011, 21:12
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: boberki »

subo pisze:To ja zatem przywitam jeszcze raz uśmiechem i dobrym słowym wszystkich nowych "keczerów" (sic!), którzy wysypują się ostatnio jak grzyby po deszczu. :) Zapraszamy do nas! Bawcie się dobrze! Do zobaczenia przy keszu :)))
Oby też jak te grzybki ni uschli zbyt szybko w swym zapale do keszowania :wink: :wink: :wink:
Łączymy przyjemne z przyjemnym - Opencaching + Offroad :)
Obrazek Obrazek
subo
Wyjadacz
Posty: 381
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 16:05
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: subo »

Boberki, nie ma takiej opcji :) Wiele ciekawych rzeczy zobaczyłem i poznałem w trakcie poszukiwań :)
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
boberki
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 17 kwietnia 2011, 21:12
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: boberki »

Mam na myśli słomiany zapał do szukania i zakładania keszy. Zobacz jak wielu jest zalogowanych na OC a ilu de facto bobruje <regularnie>. :wink:
Łączymy przyjemne z przyjemnym - Opencaching + Offroad :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Znam osobę, której pokazałem co to są skrzynki, po tym od razu kupił Garmina do poszukiwania keszy. Garmina włożył do szuflady i tak już rok tam leży :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Żywcu »

cichy pisze:Znam osobę, której pokazałem co to są skrzynki, po tym od razu kupił Garmina do poszukiwania keszy. Garmina włożył do szuflady i tak już rok tam leży :)
Zapomniałeś dodać, że w tzw międzyczasie się ożenił... :P
Awatar użytkownika
Danyeru
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: piątek 23 marca 2012, 00:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Danyeru »

Cóż za faux pas z mojej strony, że do tej pory się nie przywitałem. Zatem czynię to teraz. :-)

Jestem Daniel z Łodzi. W opencaching bawię się od połowy listopada 2011 (żałuję, że nie wcześniej, tyle czasu nieświadomie mijałem skrzynki, zwłaszcza w lasach przysuskich). Zabawę pokazał mi online'owo kolega t0mass w październiku, ale jakoś wstępnie nie zaskoczyłem.
14 listopada wybrałem się z ciekawości na kilka skrzynek GPS free i, jak to mawiają Rosjanie, zadzierżyłem. :D
Do końca grudnia dobierałem się do skrzynek, które można złapać bez GPS-a, obecnie mam GPS w telefonie, do tego TrekBuddy i ostatnio Columbus.
Mam za sobą pierwsze założone skrzynki (myślę, że zacząłem nie najgorzej, choć do ideału brakuje), ale staram się i edukuję. :-)
Mam też za sobą współorganizację eventu, na którym miałem okazję poznać część łódzkich i świętokrzyskich keszerów - wspaniali i pozytywni ludzie, dawno nie miałem okazji przebywać w takim skupisku pozytywnej energii!
Choć caching stał się jednym z moich hobby, nie jestem keszowym otaku, umiem stopniować priorytety. ;-)
Ale jak tylko będę spełniał wymagania, to chętnie zostanę przewodnikiem. :D

Poza tym lubię chodzić (zwłaszcza po lasach), jeździć na rowerku (obstawiam Łódzką Masę Krytyczną) i promować honorowe krwiodawstwo (ze względów zdrowotnych już nie mogę oddawać, ale mam niemal 28L oddanej krwi i jej składników na koncie), prowadzę portal Krwiodawcy.info i reprezentuję stowarzyszenie o takiej samej nazwie.
Często z piechurem lub rowerem łączę keszowanie. A i teraz przed każdym wyjazdem studiuję keszmapę. :D

Zatem serdecznie witam, pozdrawiam i życzę wielu dobrych keszy podczas bobrowania. :D
Obrazek
"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny."

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Witaj Danyeru Dobrze, że Ci się spodobała ta zabawa. Teraz w lecie będzie coraz więcej spotów i wypadów na keszobrania więc skoro już Cię zabawa wciągnęła to teraz będzie tylko "gorzej"
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ