Brak takiego geokreta

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
shkopek
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 08 sierpnia 2011, 11:43
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Brak takiego geokreta

Post autor: shkopek »

Otóż znalazłem geokreta,jakie było moje dziwienie kiedy szukając po TC kreta na stronie geokrety.org wyświetliła się informacja:Brak takiego geokreta. Namierzyłem właściciela,nie wiem czy przestał się bawić (nie jestem zarejstrowany na ich stronie,nie wiem nawet jak to sprawdzić). Co teraz powinienem zrobić,żeby mieć czyste sumienie? Kret jest w dobrym stanie,nie miałbym serca go otwierać i wyciągać zawieszkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
pan_ryba
Wyjadacz
Posty: 275
Rejestracja: środa 04 maja 2011, 19:40
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Brak takiego geokreta

Post autor: pan_ryba »

shkopek pisze:Otóż znalazłem geokreta,jakie było moje dziwienie kiedy szukając po TC kreta na stronie geokrety.org wyświetliła się informacja:Brak takiego geokreta.
Nie da się wyszukiwać po tracking kodzie. TC wykorzystuje się do logowania, tam wpisywałeś?
Obrazek Obrazek
Mówię stanowcze nie: zakopywaniu, workom oraz rdzewiejącym pojemnikom!
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Re: Brak takiego geokreta

Post autor: filips »

Jeśli nie jest to sprawa o której pisze pan_ryba, spróbuj skontaktować się z serwisem: http://geokrety.org/kontakt.php na pewno pomogą :)
Awatar użytkownika
shkopek
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 08 sierpnia 2011, 11:43
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Brak takiego geokreta

Post autor: shkopek »

pan_ryba pisze:
shkopek pisze:Otóż znalazłem geokreta,jakie było moje dziwienie kiedy szukając po TC kreta na stronie geokrety.org wyświetliła się informacja:Brak takiego geokreta.
Nie da się wyszukiwać po tracking kodzie. TC wykorzystuje się do logowania, tam wpisywałeś?

Dokładnie. Kiedy wpisałem TC pojawił się ,ale kiedy próbowałem wejść na jego profil pojawił się ten napis.
Obrazek
Awatar użytkownika
biopago
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 24 kwietnia 2008, 09:24
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Brak takiego geokreta

Post autor: biopago »

Serwis geokrety ostatnio nie działał prawidłowo - wiem, że wczoraj przy każdym geokkrecie pojawiałsię napis "brak takiego goeokreta". Dzisiaj już chyba działa więc spróbuj jeszcze raz
więcej info w tym wątku: http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 0&start=30
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ