Osiągnięcie Archeo

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

lec
Nowy na forum
Podziękował: 10 razy
Otrzymane podziękowania: 4 razy

Re: Osiągnięcie Archeo

Post autor: lec » wtorek 26 marca 2019, 17:18

uwielbiam starocie... jestem za w dowolnej postaci bo od czegoś trzeba zacząć ;)
ps. jedynie wykluczył bym formę zaliczenia poprzez reaktywację wszak chodzi o oryginalne lub wiekowe skrzynki
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi lec za post:
Cezex

lec
Nowy na forum

Post autor: lec » wtorek 26 marca 2019, 17:30

Cezex pisze:
poniedziałek 19 marca 2018, 21:29

Oczywiście osiągnięcia nie można by zdobywać zaliczając zarchiwizowanych skrzynek.
a czemu by nie? one nadal mogą gdzieś tam się chować, piękne, oryginalne, pozostawione do zapomnienia przez keszerów z przeróżnych powodów.

Awatar użytkownika
Cezex
Nowy na forum

Post autor: Cezex » środa 05 czerwca 2019, 13:50

lec pisze:
wtorek 26 marca 2019, 17:30
Cezex pisze:
poniedziałek 19 marca 2018, 21:29

Oczywiście osiągnięcia nie można by zdobywać zaliczając zarchiwizowanych skrzynek.
a czemu by nie? one nadal mogą gdzieś tam się chować, piękne, oryginalne, pozostawione do zapomnienia przez keszerów z przeróżnych powodów.
Bo w zarchwizowane skrzynki wchodzę te z np KPNu czy Modlina i zbytnia ich popularność niczego dobrego im nie przyniesie. Niektórzy dla obrazka w profilu czy statystyk zrobią wszystko, nie licząc się z dobrem serwisu/społeczności, a tak kto będzie chciał to je odwiedzi, a kto ma parcie na statystykę ten przejdzie obok nich dalej.
Nie musisz lubić mnie czy tego samego co ja, ale jeśli szukasz przygody to wiedz, że to ona sama mnie znajduje więc możemy razem stawić jej czoła.

Jeżeli w 100% jesteś pewien, że nie ma mojej skrzynki, śmiało, reaktywuj.

ODPOWIEDZ