Statystyki w profilu

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Kipcior
Bywalec

Statystyki w profilu

Post autor: Kipcior » piątek 01 kwietnia 2016, 09:32

Witam,

dzisiaj zalogowałam się na stronę opencaching.pl i po wejściu w profil ku mojemu zdziwieniu widze jakies kosmiczne statystyki. Zamiast prawie 500 znalezionych skrzynek mam jedynie 3, z kolei liczba nieznalezionych skrzynek to prawie 10000. Kurcze w życiu tyle nie szukałem :) Swoją drogą niezły procent znalezień: 3 z 10000 czyli 0,03 %. o co chodzi?

Teraz widzę, że przy każdym odświerzeniu profilu liczby się zmieniają. Aktualnie mam -5 znalezionych skrzynek :P

Ale jak wchodzę w szczegóły to widzę prawidłową listę znalezionych skrzynek więc jest to jedynie błędnie naliczona suma.
Czy w tej chwili trwają jakieś pracy które mogą powodować takie perturbacje?

EDIT:

A teraz pomyślałem sobie, że to chyba specjalnie na 1 kwietnia taki żarcik co ?? Bo znalazłem jedną skrzynkę, które wywędrowała sobie 350 km na północ a w logacj jest wpis użytkownika o nicku : Fools' Day :) Pytanie czy to świadome działanie RT czy też ktuś włamał się na serwer i robi psikusy :)

http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8AYL

Awatar użytkownika
deg
Forumator

Re: Statystyki w profilu

Post autor: deg » piątek 01 kwietnia 2016, 13:04

Serwer OftenCZACHING.pl też czasami bywa dowcipny ;). Szczególnie raz w roku.
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Awatar użytkownika
Belkaa
Nowy na forum

Re: Statystyki w profilu

Post autor: Belkaa » piątek 01 kwietnia 2016, 20:57

Dobre sobie :) "Oceniana jako: Wykrochmalona w kosmos", "Miażdżąca cycki" sprawdziłem te słabo oceniane i powiem że się uśmiałem :) "Dupy nie urywa" hehe... Jak dla mnie może tak zostawić :D
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ