Ha ha ha - w sumie się Wam udało :)

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Olo74
Stały bywalec
Kontakt:

Ha ha ha - w sumie się Wam udało :)

Post autor: Olo74 » wtorek 01 kwietnia 2014, 10:09

Dałem się nabrać :)
Rano wchodzę na OC, logi sobie czytam, niby wszystko ok, ale nagle coś mi ocena skrzynki nie przypasowała. Że co?? Że jak?? Sprawdzam jakie są możliwości oceny i ... no nie wiem czy mi się podoba (tu się dałem nabrać po raz pierwszy).
Po dłuższym czasie, myślę sobie - wejdę na forum i przeleje swoje myśli i żale dotyczące nowych ocen. Ale tak sobie najpierw czytam, to tu, to tam, jeden post, drugi, odnośnik do logów Żeliwnego i niby wszystko ok, ale ... jak to ... Żeliwny ma cyfrę "6" przy nicku?? Co jest?? Wchodzę na jego profil i jakieś dziwne rzeczy czytam. Już zrzuty robię, już do word'ów i pdf'ów to wklejam, już maile piszę, co też ten Żeliwny wykminił (tu się złapałem po raz drugi), ale zaraz zaraz, co to za nowa ikonka na górze strony, co za jakieś, kurde szkielety - pierwsza myśl "o w mordę - zhackowali nas" i to był trzeci raz kiedy się dałem wrobić :lol:
Stwierdziłem, że coś za dużo tego, spojrzałem jeszcze na swój profil równie dziwny jak Żeliwnego, a potem na datę w kalendarzu :lol:
Nie wiem czy corocznie są takie dowcipy, ale ten Wam się udał. Zostałem zrobiony jak młodziak, Lilalu też bo jej wszystko pokazałem - podobało się :lol:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
yoshio
Bywalec

Re: Ha ha ha - w sumie się Wam udało :)

Post autor: yoshio » wtorek 01 kwietnia 2014, 12:23

Byłooo... w tamtym roku też było :)
A najlepsze są statystyki zmieniające się co odświeżenie strony.
Raz mam znalezień -6, raz nieznalezień prawie 9 tysięcy.
I w tamtym roku też robiłem zrzuty ekranu, bo śmieszne.
Ale chyba (tego nie jestem pewny, bo nie pamiętam) w tym roku wprowadzono "Trollum" :lol:

edit 2.04.2014:
hmm, dziś 2. kwietnia, a Trollum i Geożyrafy ciągle na stronie. Czyżby miały zostać na stałe? :wink:

ODPOWIEDZ