Rekomendacje

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Lori & Tomi
Nowy na forum

Rekomendacje

Post autor: Lori & Tomi » czwartek 06 lutego 2014, 21:06

Nie mogę znaleźć opcji nadania rekomendacji skrzynce z poziomu mojego profilu a jedynie poprzez edycję wpisu do logu skrzynki lub wykonanie nowego wpisu do logu danej skrzynki. Czyżby nie było innej możliwości nadania rekomendacji? Jest jedynie możliwość w profilu podejrzenie jakim skrzynkom nadało się rekomendacje.

Awatar użytkownika
mauritius
Bywalec

Re: Rekomendacje

Post autor: mauritius » czwartek 06 lutego 2014, 21:13

Z tego co się orientuje to nadać rekomendacje można tylko z poziomu edycji logu.
Obrazek

zukikiziu
Bywalec

Post autor: zukikiziu » czwartek 06 lutego 2014, 23:35

Nadanie rekomendacji skrzynce jest możliwe tylko po jej znalezieniu. Tylko wtedy jesteś pewien, że reko się należy. Rekomendacje to nie "lajki" ;)

Lori & Tomi
Nowy na forum

Post autor: Lori & Tomi » piątek 07 lutego 2014, 10:18

Oczywiście że po znalezieniu ale często jest tak że rekomendacje przyznajemy po jakimś czasie gdy dawno już wpisaliśmy się w logu kesza i wtedy trzeba edytować post a przydała by się jakaś opcja w profilu.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Kontakt:

Post autor: Lza » piątek 07 lutego 2014, 14:34

To byłby jeszcze większy haos niż jest obecnie.

W profilu dokonuje się modyfikacji na profilu, a modyfikacji na logach skrzynek dokonuje się w logach skrzynek. Dokkonywanie operacji na logach skrzynek w profilu użytkownika byłoby... lekko bałaganiarskie.

Lori & Tomi
Nowy na forum

Post autor: Lori & Tomi » piątek 07 lutego 2014, 14:58

Wcale tak nie uważam.Jest przecież zakładka gdzie można podejrzeć przyznane przez siebie rekomendacje więc mogła by być tam opcja przyznawania rekomendacji.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Re:

Post autor: krystiant » piątek 07 lutego 2014, 20:38

Lori & Tomi pisze:Wcale tak nie uważam.Jest przecież zakładka gdzie można podejrzeć przyznane przez siebie rekomendacje więc mogła by być tam opcja przyznawania rekomendacji.
Jeżeli będziesz przeglądał przyznane przez siebie rekomendacje to nie masz czemu przyznawać rekomendacji, bo wszystkie widoczne tam już je mają :lol:
Rekomendację możesz przyznać znalezionej skrzynce, więc jak przeglądasz swoje znalezienia w profilu po prostu klikasz na wybranego kesza i dodajesz komentarz zaznaczając rekomendację. Można by w kolumnie rekomendacje (na przeglądzie znalezień) dodać opcję, że jak klikniesz tam gdzie nie ma rekomendacji to ją dodasz, ale tak jak jest teraz możesz od razu w komentarzu napisać, że dodałeś zaległą gwiazdkę i właściciel dostanie powiadomienie...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Jano
Wyjadacz

Odp: Rekomendacje

Post autor: Jano » sobota 08 lutego 2014, 13:34

Nawet nie trzeba dodawać komentarza. Wystarczy wyedytować swój log znalezienia, aby dodać rekomemdację.

Wysyłane z mojego HTC za pomocą Tapatalk 2
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Olo74
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: Olo74 » wtorek 01 kwietnia 2014, 10:26

Podepnę się pod temat. Trochę się pogubiłem.
Jak się nalicza rekomendacje, które mogę przyznać??
Co 10 znalezionych skrzynek?? Czy to jakoś wykładniczo rośnie??
Czy jak mam x rekomendacji do rozdania, ale póki co nie przyznaję ich, to czy nowe (x+1) mi się naliczą??
ObrazekObrazek

Piostu
Stały bywalec
Podziękował: 20 razy
Otrzymane podziękowania: 15 razy

Post autor: Piostu » wtorek 01 kwietnia 2014, 10:32

1. co 10 dostajesz 1 sztukę
2. Tak
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Piostu za post:
Olo74
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Olo74
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: Olo74 » wtorek 01 kwietnia 2014, 11:47

Dzięki za odpowiedź.
Też mi się tak wydawało, ale coś mi nie gra w cyferkach - dziś tego nie zweryfikuję bo te cyferki dziś "szaleją" :)

EDIT: Jednak zweryfikowane - jest ok, wszystko się zgadza.
ObrazekObrazek

rredan
Stały bywalec

Post autor: rredan » poniedziałek 18 sierpnia 2014, 12:14

Wiem, że już kiedyś temat był poruszany na forum i podawane było wtedy wyjaśnienie. Sprawa miała być - o ile dobrze pamiętam - jednorazowa. Logując większą pulę znalezień na początku bm zauważyłem dziwne wskazania licznika. Spodziewałem się wtedy, że aby przyznać kolejną gwiazdkę muszę zalogować kilka, bodaj cztery znalezienia. Tymczasem system zaskoczył mnie wymagając zalogowania dwudziestu kilku, chyba 27. Wczoraj wieczorem twierdził, że aby przyznać kolejną, 220, muszę zalogować jeszcze jedno znalezienie. Zalogowałem je i wtedy system pozwolił mi przyznać 220 gwiazdkę. Mam 2170 znalezień i 31 uczestnictw w spotkaniach - pomyślałem, że to się sumuje i jest OK ale teraz system żąda ode mnie 40 nowych znalezień by móc przyznać koleją rekomendację. Nic nie rozumiem.

ODPOWIEDZ