CO w OC - nowego lub poprawionego

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

parlando
Forumator
Podziękował;: 341 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: CO w OC - nowego lub poprawionego

Post autor: parlando »

r00t7, no może źle zrozumiałem ten post http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 87#p115887 ;)
W każdym razie chodzi o to, że te zasady korzystania powinniście Wy określać jako RR. Tyczy się też to innych większych usprawnień i zmian Serwisu, ale to chyba jasne dla wszystkich.
Dla mnie takim precedensem były właśnie GŚ, gdzie nie zabraliście oficjalnie stanowiska jako RR, teraz mamy podobną sytuację (z mojego punktu widzenia).

etnamars
Forumator
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 184 razy

Post autor: etnamars »

parlando pisze:no może źle zrozumiałem ten post http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 87#p115887
W przypadku wprowadzenia GŚ nie było sprzeciwu, fakt - nie było też oficjalnego akceptu.
Post na który się powołujesz związany jest z tym, że sprawa chyba zaszła nie w takim kierunku jak się spodziewała spora część posiadaczy GŚ, trochę się poarchiwizowało, ale ostatecznie po "mrocznym czasie perturbacji", trochę ścieżek też powróciło na łono opencachingu. My oba etnamarsy wiedzieliśmy o nich wcześniej, bo mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w fazie betatestów. Czego nie można powiedzieć o "lajkach dla słit komciuf", które od samego początku są bez sensu, a te ponad dwadzieścia zmian, które autor wprowadził na kolanie wcale im sensu nie przyniosło. Istotna sprawa i kolosalna różnia: betatesty GŚ (które chyba trwały za krótko, albo za mało osób w nich uczestniczyło), natomiast lajki to operacja na żywym organizmie. Zmiana wciąż niedopracowana i być może taka już zostanie:
http://code.google.com/p/opencaching-pl ... tail?id=55
parlando pisze: Dla mnie takim precedensem były właśnie GŚ, gdzie nie zabraliście oficjalnie stanowiska jako RR, teraz mamy podobną sytuację (z mojego punktu widzenia).
To jest to magiczne słowo: komunikacja. Przewija się od tylu lat i jeszcze się nie udało. Może kiedyś...może komuś...
Za ten post autor etnamars otrzymał podziękowanie:
parlando

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Podziękował;: 42 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog »

parlando pisze: Może po prostu chodzi o to, że z GŚ (ogólnie świetny pomysł) mogą korzystać "stare wygi" i nie trzeba było krzyczeć (protestować) o tym na forum, a resztę społeczności można "olać".
Tak to widzę:)
Przepraszam nie zrozumiałem, a od kiedy korzystać z geościeżki mogą tylko stare wygi? Czyżbym o czymś nie wiedział?

Z punktu widzenia szarego użytkownika, między GŚ, a lajkami, jest zasadnicza różnica: Pierwsze z nich dotyczą skrzynek, kwintesencji zabawy, drugie zaś lansu w necie.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

parlando
Forumator
Podziękował;: 341 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Post autor: parlando »

Doc_with_the_dog pisze: Przepraszam nie zrozumiałem, a od kiedy korzystać z geościeżki mogą tylko stare wygi? Czyżbym o czymś nie wiedział?
Myślę, że sam nie raz posługujesz się skrótami myślowymi i jednak wiesz o czym pisałem;) Jeżeli chcesz to zapraszam na PW, żeby za bardzo teraz nie odbiegać od tematu "lajków".

Piostu
Stały bywalec
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Piostu »

a ja nadal czekam na wypowiedź TriPPera w tym temacie .....
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
mauritius
Bywalec
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: mauritius »

Obrazek

Awatar użytkownika
Boguś z Polska
Rada Techniczna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Post autor: Boguś z Polska »

Poprawiono brak górnego menu na niektórych stronach (głównie statów).
Za ten post autor Boguś z Polska otrzymał podziękowania (total 2):
Nannetter00t7
Post powyżej służy do samodzielnego złożenia. Wstaw wybrane przez siebie emotikony w odpowiednie miejsca.
https://bogus-z-polska.pl/

triPPer
Rada Techniczna
Podziękował;: 52 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Post autor: triPPer »

Witam

A właśnie sprawdziłem, że liczba 'zalajkowanych' komentarzy w ciągu tygodnia doszła coś do 450.
Wg mnie to całkiem spora liczba jak na niechcianą funkcję :). a co za tym idzie, całkiem spora grupa ludzi którzy ją użyli.

Pozdrawiam
triPPer
Łap chwile ...

Awatar użytkownika
muitnelis
Bywalec
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: muitnelis »

tripper pisze:Witam

A właśnie sprawdziłem, że liczba 'zalajkowanych' komentarzy w ciągu tygodnia doszła coś do 450.
Wg mnie to całkiem spora liczba jak na niechcianą funkcję :). a co za tym idzie, całkiem spora grupa ludzi którzy ją użyli.

Pozdrawiam
triPPer
Jak sam zauważyłeś komentarzy, czyli czegoś co w 90% zaśmieca logbook. + jeden log systemowy o archiwizacji.
Dobrze, że zniknęło. Dzięki.
Jadę na Narodowy Zjazd Schizofreników. Każdy kto jest kimś tam będzie.

ODPOWIEDZ