Kasowanie komentarzy

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator

Re: Kasowanie komentarzy

Post autor: Krysiul » niedziela 10 listopada 2013, 14:29

gad pisze:Każda następna nie potrzebna nowa funkcjonalność spowalnia i nie ulega to żadnej wątpliwości. Jedna nie jest aż tak bardzo istotna, ale na OC jest już tyle nowych pomysłów niepotrzebnych [ czyli całego niepotrzebnego śmietnika] że w końcu nie będzie to służyć niczemu, tylko pierdom. Nasze miejsce jest w terenie z GPS, net ma służyć tylko prostej info. a nie przeglądaniu się statystykach i zaspokajaniu swoich indywidualnych potrzeb.
Przepraszam, nie chciałem tego pisać w ten sposób, ale skoro obstajesz przy swoim: widać, że ten temat jest Ci zupełnie obcy i nie masz pojęcia o tym, ile zasobów pożerają poszczególne funkcje. Nawet po zsumowaniu różnych funkcjonalności, nie tylko nowych, ale i starych, nie jest to wielki problem od strony wydajności. Do tej pory jeśli przechodziliśmy na szybszy serwer, to po to, aby wytrzymać większy ruch z powodu zwiększonej liczby użytkowników. Mamy ten luksus, że wprowadzając nowe funkcje możemy się skupić na ich przejrzystości i użyteczności, nie zasobożerności.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec

Post autor: gad » niedziela 10 listopada 2013, 20:48

Dobrze obstawaj przy swoim, a ja przy swoim. Odbijamy od tematu coraz bardziej, a to w/w jest głównym tematem [ że jest to niepotrzebnym kolejnym bąkiem]. Mistrzem wypowiedzi nie jestem, ale nie zarzucaj komuś nie kompetencję. Zrozum sens wszystkiego i że ten temat jest głównie składową wszystkiego, co próbujesz mi udowodnić że tak nie jest, biorąc pod uwagę tylko jeden temat.

Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator

Post autor: Krysiul » poniedziałek 11 listopada 2013, 18:54

Mistrzem wypowiedzi nie jestem, ale nie zarzucaj komuś nie kompetencję.
A co mam zrobić, skoro wypowiadasz się na tematy, na których w ogóle się nie znasz, ale za to niewiedzę nadrabiasz tym, jak twardo przy nich obstajesz?
Zrozum sens wszystkiego i że ten temat jest głównie składową wszystkiego, co próbujesz mi udowodnić że tak nie jest, biorąc pod uwagę tylko jeden temat.
Pomijając brawurę gramatyczną tego zdania, w Twojej wypowiedzi dominowały dwa tematy: że śmietnik, i że niepotrzebne obciążenie serwera (co było, nawiasem mówiąc, głównym uzasadnieniem, żeby nie robić śmietnika). A jeśli co innego niby miałeś na myśli, to już nie moja wina, że "mistrzem wypowiedzi nie jesteś" i położyłeś na to akcent. Temat z mojej strony skończony; dyskusja stoi w miejscu i zaczyna się kręcenie, łapanie za słowa i latanie koło tematu.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec

Post autor: gad » poniedziałek 11 listopada 2013, 19:35

Dokładnie, a TY próbujesz postawić i zakończyć na swoim. I wygląda to tylko na przepychankę, ja nie będę się rozpisywał jakie są różnice pomiędzy rokiem 2008, przy 2000 użytkowników, a stanem obecnym ludzi i ilości cachy.

Awatar użytkownika
Silent A
Rada Techniczna

Post autor: Silent A » wtorek 12 listopada 2013, 18:16

Panowie, trochę wiary w RT - wprowadzane zmiany nie wpływają znacząco na obciążenie serwera a przy okazji zmian poprawiany i optymalizowany jest obecny kod.
Wolne działanie strony wynika z obciążenia - serwer nie jest zbyt szybki i czasami się potrafi przytkać przy większym obciążeniu.
Obrazek

coosiek
Bywalec

Post autor: coosiek » wtorek 12 listopada 2013, 18:29

Przydałoby się jeszcze żeby po kliknięciu na "Wszystkie wpisy" była opcja "ukrywaj/pokazuj usunięcia" :)
Obrazek Obrazek

FelixP
Bywalec

Post autor: FelixP » wtorek 12 listopada 2013, 23:25

coosiek + Anula pisze:Przydałoby się jeszcze żeby po kliknięciu na "Wszystkie wpisy" była opcja "ukrywaj/pokazuj usunięcia" :)
Też doszedłem do tego wniosku ostatecznie - poprawka wprowadzona. Kolejny problem do pokonania to rozlazłe linki dla skrzynek z długą nazwą i aktywną galerią - np: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cacheid=29515 :x

FelixP
Bywalec

Post autor: FelixP » czwartek 14 listopada 2013, 22:58

FelixP pisze: Kolejny problem do pokonania to rozlazłe linki dla skrzynek z długą nazwą i aktywną galerią - np: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cacheid=29515 :x
Poprawione: linki nie będą się rozpadać - co najwyżej spadać w całości linijkę niżej.

ODPOWIEDZ