znajdują skrzynkę. której nie ma

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Jażdżu
Bywalec

znajdują skrzynkę. której nie ma

Post autor: Jażdżu » wtorek 20 sierpnia 2013, 18:41

skrzynka Janusz OP46CD http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=18129, nie ma jej w terenie gdyż najwidoczniej zaginęła co wynika z ostatnich logów, jednak ludzie zgadują hasło i wpisują ją jako znaleziona, pomimo iż nie mieli jej w rękach i nie wpisali się do logbook'a. czy nie jest to takie naciągane znalezienie czasem, bo wydaje mi się, że aby zliczyć skrzynkę to trzeba się wpisać do logbooka, no chyba, że to wirtual??

Pawello
Stały bywalec

Re: znajdują skrzynkę. której nie ma

Post autor: Pawello » wtorek 20 sierpnia 2013, 19:12

Ja tam bym kasował. Autor nie ma wiele znalezień to może jest nie świadomy, więc daj mu znać jak wygląda sprawa.

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog » wtorek 20 sierpnia 2013, 20:03

Ci, którzy tak robią, też nie są doświadczonymi keszerami. Lepszą drogą byłoby ich poinformować, że postępują niezgodnie z regulaminem, może sami skasują logi. Jeśli nie, kasować bez mrugnięcia okiem.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

Awatar użytkownika
siersciuch122
Stały bywalec

Post autor: siersciuch122 » wtorek 20 sierpnia 2013, 21:56

Sir Blacka znam osobiście z eventu w lęborku no i tak jak to podkreślił Doc keszuje od niedawna. Ja na miejscu założyciela po prostu napisał bym maila z prośbą o usunięcie loga (przez osobą która go dokonała) i wyjaśnił że nie tędy droga :)
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ