Weryfikacja skrzynek

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz

Re: Weryfikacja skrzynek

Post autor: Dezerter » środa 16 lipca 2014, 18:51

Patrząc z naszej perspektywy nowych w OC teamie mogę śmiało stwierdzić że tak jak czekamy na wyjazdy keszowe tak teraz czekamy na nowe skrzynki w regionie do weryfikacji. Staramy się szybko zajmować tematem i załatwiać sprawę, potem obserwujemy skrzynkę do kilku pierwszych znalezień i zapisujemy do kajetu "trzeba tam pojechać". Do tej pory współpraca z nowymi keszerami rewelacyjna, miła i kulturalna. Urlopy ze względu na wykonywane zawody nie wchodzą w grę więc czas oczekiwania powinien być satysfakcjonujący ;)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Kontakt:

Odp: Re: Weryfikacja skrzynek

Post autor: chinczyk » środa 16 lipca 2014, 23:32

KTHM pisze:
Wymagacie od nas (użytkowników) powściągliwości językowej w logach a sami (COG) po pierwsze nas obrażacie, po drugie odstraszacie.

Pół wypowiedzi chińczyka potraktowałem jako zarzuty i wyzwiska w kierunku TolBoya.
Gdyby mi tak odpowiedziano to zabrałbym DUPĘ w troki i tyle by mnie na OC było.
COGu: dziękujemy za Twój czas, społecznictwo, niekwestionowane poświęcenie i wiedzę.
Równie mocno dziękuję za obelgi.

Druga połowa odpowiedzi chińczyka była konkretna i na temat.
Kolego KTHM tego posta którego zacytowałeś napisałem więcej niż rok temu , a w COG jestem teraz wraz z kadencją 2014/2015 . Moja wypowiedź była jako zwykłego użytkownika który stara się zrozumieć że każdy , wyobraź sobie nawet członek COG ma własne zajęcia , problemy, urlopy, zepsute kompurety, braki w dostawach internetu , imprezy itd .
Jeżeli to miał być kolejny atak na COG to bardzo mi przykro drogi użytkowniku ale abonent jest czasowo niedostępny .

Tapniete z Galaxy Taba
Obrazek

Awatar użytkownika
KTHM
Stały bywalec
Podziękował: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 17 razy

Re: Odp: Re: Weryfikacja skrzynek

Post autor: KTHM » czwartek 17 lipca 2014, 22:33

chinczyk pisze:Kolego KTHM tego posta którego zacytowałeś napisałem więcej niż rok temu , a w COG jestem teraz wraz z kadencją 2014/2015 . Moja wypowiedź była jako zwykłego użytkownika który stara się zrozumieć że każdy , wyobraź sobie nawet członek COG ma własne zajęcia , problemy, urlopy, zepsute kompurety, braki w dostawach internetu , imprezy itd .
Jeżeli to miał być kolejny atak na COG, to bardzo mi przykro drogi użytkowniku ale abonent jest czasowo niedostępny .
Przepraszam za posądzenie COG o lekceważące odpowiedzi. Moja wina. Przepraszam.

Nie zamierzałem prowadzić kolejnego ataku w COG, bo po pierwsze nie prowadziłem wcześniej ataku, po drugie nie należę do żadnej grupy wzajemnej adoracji. Wypowiedziałem się tak po prostu. Od serca ;)

Zdaję sobie sprawę, że COG i RR poświęcają dużo własnego (często rodzinnego, bardzo prywatnego) czasu by nas (pospolitych użytkowników) uszczęśliwiać. Lub nie. Wiem ile kosztuje odpowiadanie na bardzo "mądre" pytania i spory. Sam mam przyjemność w pracy (czasem nawet szczerą) rozwiązywać spory.

Przepraszam chińczyka za złe słowa. Myślałem, że wypowiada się COGowicz i dlatego mnie uniosło.
Z drugiej strony uzbrajanie dupy w cierpliwość może zniechęcić nawet jeżeli jest przyjacielską radą od współużytkownika. Starajmy się NIE opierniczać koleżanek i kolegów "po fachu". Moją prawie czterdziestoletnią duszę mogła by taka wypowiedź zranić.

Powyższe nie umniejsza mojej winy. Rzadko wypowiadam się na forum, jednak jeżeli się wypowiadam to staram się odnieść do konkretnego wydarzenia / użytkownika. Dużo tu u nas stwierdzeń "wiecie o kim mówię" (ja bardzo często nie wiem), "pamiętacie to wydarzenie" (wtedy nawet w OC nie byłem) ... etc.

Tyle. Marian z wyspy pozdrawia.
KTHM
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KTHM za post:
chinczyk

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Kontakt:

Re: Weryfikacja skrzynek

Post autor: chinczyk » czwartek 17 lipca 2014, 22:55

Z jednej strony masz rację kolego , ale z drugiej pamiętaj że COG czy ten nowy , czy poprzedni czy kolejny jak i RR czy RT to WOLONTARIAT i czasem masz na niego czasu więcej czasem mniej.

Pozdrawiam i do zobaczenia w sierpniu ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ