Strona 1 z 1

Zmiana współrzednych

: niedziela 24 marca 2013, 21:22
autor: łowca
Na za(nie)przyjaźnionym portalu jest taka funkcjonalność, która jest bardzo przydatna.
Przy multi, quizie itp można sobie 'poprawić' współrzędne i do GPXa ściągnąć nie te oryginalne, ale te obliczone. Jest szansa na implementację czegoś takiego?

Re: Zmiana współrzednych

: piątek 29 marca 2013, 11:44
autor: biopago
Popieram. To by ułatwiło export szczególnie Quizów. Zazwyczaj po rozwiązaniu quizu nie jadę od razu w to miejsce tylko podejmuję przy okazji jak jestem w pobliżu. Ponieważ mam rozwiązanych kilkanaście quizów czekających w kolejce na podjęcie - zapisuję sobie je w GPSie żeby wyświetlały się mi na mapie w miejscu gdzie jest skrzynka. Teraz muszę to robić ręcznie "na około". Fajnie by było gdyby można było sobie zmienić współrzędne od razu na opencaching.pl

Re: Zmiana współrzednych

: piątek 29 marca 2013, 11:55
autor: rredan
Poniosło mnie może trochę: a gdyby zintegrować to ze Sprawdzaczem? Wyobrażam sobie taki sposób działania: klik w z opisu skrzynki do OS, pod komunikatem o poprawności wprowadzonych kordów link umożliwiający zmianę kordów skrzynki na wprowadzone (tylko dla tego użytkownika).

Re: Zmiana współrzednych

: piątek 29 marca 2013, 12:16
autor: biopago
Tak ale musi być też opcja ręcznego wpisywania - nie każda skrzynka może mieć podpięty sprawdzacz. W niektórych Quizach rozwiązaniem jest miejsce a nie konkretne kordy.

Re: Zmiana współrzednych

: sobota 30 marca 2013, 18:27
autor: Lza
Fajny gadżet, technicznie nie ma żadnego problemu by to zaimplementować (i Opensprawdzaczowo i ręcznie). Jedyne czego potrzeba to sporo chęci i wolnego czasu.

Jedyne co mogę zrobić w tej chwili to wpisać na listę rzeczy do zrobienia, może kiedyś ktoś będzie mieć nastrój (i 20 godzin wolnego czasu ;-)
http://code.google.com/p/opencaching-pl/wiki/ToDoList