Konta Duchy...

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pan_ryba
Wyjadacz
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Konta Duchy...

Post autor: pan_ryba »

etnamars pisze:Rozwiązanie "kasowanie z automatu" usunie również ludzi, którzy nie logują znalezień. Dla nich opencaching jest TYLKO skarbnicą miejsc, które odwiedzają, bazą informacji o okolicy - tej bliższej i dalszej.
I mają do tego absolutne prawo, nikt ich nie zmusza do szukania pojemników, jeśli tego nie lubią.
Ja myślę nawet, że są tacy, którzy szukają skrzynek i wpisują się do logbooków ale nie mają tej ekshibicjonistycznej potrzeby logowania ich w serwisie. I też mają do tego prawo.

A co do jakiś sal umarłych to pomysł mi się nie podoba. Myślę, że jeśli mamy o kimś mówić i wyrazić swój szacunek dla takiej osoby to najprędzej warto to zrobić na evencie, w gronie prawdziwych ludzi. Nie przesadzajmy...
Obrazek Obrazek
Mówię stanowcze nie: zakopywaniu, workom oraz rdzewiejącym pojemnikom!

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Podziękował;: 42 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog »

Skoko pisze: Ba.. można by nawet pomyśleć żeby zrobić jakiś blog (Sala chwały) w którym upamiętnimy tych którzy odeszli!
Przeczytałem i nie uwierzyłem własnym oczom.... przeczytałem drugi raz i zacząłem zastanawiać się czy doznałem nagłego upośledzenia umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego. Idźmy dalej... Smsem za 2,46 zł postawmy im wirtualnego znicza.....

Po co te zmiany? Żeby zwolnić kilka nicków??
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

Awatar użytkownika
Skoko
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Skoko »

Zamykajmy ;)
nie ma znaczenia kim jesteś, w końcu każdy tak samo, kłania się milczącej śmierci...

etnamars
Forumator
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 184 razy

Post autor: etnamars »

Zgodnie z życzeniem autora wątku.

Zablokowany