Błędne oznaczenie znalezionych skrzynek na mapa v3

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

winnetu
Nowy na forum
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Błędne oznaczenie znalezionych skrzynek na mapa v3

Post autor: winnetu »

Dodałem komentarz w OP4A5E i na mapie v3 skrzynkę mam oznaczoną jako "znaleziona" z racji tego, że na stałe mam włączony filtr "ukryj znalezione skrzynki" to zniknęła mi ona z mapy. Zastanawiam się czy tego typu przypadków nie ma znacznie więcej. Żeby było śmieszniej mapa v2 pokazuje prawidłowo, że skrzynka jeszcze nie jest przeze mnie znaleziona.
Szukać, albo nie szukać - oto jest pytanie :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Re: Błędne oznaczenie znalezionych skrzynek na mapa v3

Post autor: Rob »

Spróbuj powiększyć lub zmniejszyć o jeden stopień. U mnie np. jak loguje znalezienie to kesz od razu nie znika z mapy (przy włączonej opcji ukryj znalezione). Po jakimś czasie wszystko wraca do normy.
ObrazekObrazek

winnetu
Nowy na forum

Nie, to nic nie pomaga. Na początku też myślałem, że wystarczy zmniejszyć lub powiększyć skalę mapy. Ale tutaj rezultat jest ten sam. Zaznaczam po raz kolejny, że do w/w kesza nie dodałem wpisu "znaleziona" tylko "komentarz" a mimo to skrzynka na mapie została zaznaczona zielonym ptaszkiem jako znaleziona i nie wyświetla mi się na mapie przy załączonym filtrze "ukryj znalezione".
ObrazekObrazek

etnamars
Forumator
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 184 razy

Post autor: etnamars »

No nie do końca tak jest. Dodałeś wpis "znaleziona", tylko go skasowałeś. Dopiero później dodałeś kolejny wpis - komentarz. Pewnie się coś nie odświeżyło z mapą v3.

winnetu
Nowy na forum

Na pewno wcześniej dodałem inny komentarz i później go usunąłem. Nie przypominam sobie, żebym logował znalezienie :( tak czy inaczej w dalszym ciągu mimo kasowania całej zawartości offline przeglądarki kesz w dalszym ciągu na mapie v3 (na v2 jest OK) jest oznaczony jako znaleziony.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

Też miałem taki oprzypadek, [tak jak pisał(y) etnamarsy - chciałem wpisać komentarz, ale zapomniałęm przełączyć selektora na komentarz i niechcący wpisało mi się znalezienie, więc skasowałem i wpisałem komentarz jeszcze raz]

Odpal stronę w innej przeglądarce. Powinno pomóc.

ODPOWIEDZ