Ograniczenie promienia obserwowanych skrzynek

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Ograniczenie promienia obserwowanych skrzynek

Post autor: Ranwers »

Hej!

Czy jest możliwość zniesienia (zmiany) limitu promienia obserwowanych keszy? Wspominając kesza R00ta7 (tutaj następuje zamierzona, acz niekomercyjna reklama: Jeszcze wyżej, jeszcze musisz ) pomyślałem, że z chęcią pojechałbym po kesza nawet i 200 km, jeżeli miałby odpowiednią dawkę wyzwania. Niestety (a może i stety, z punktu widzenia serwera) istnieje limit 150 km. promienia obserwowanych keszy. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość* i zasoby sprzętowe, by zwiększyć owy limit?

thank you from the mountain
Ranwers

*Przez dwa tygodnie starałem się odpalić OC.pl ze źródeł, ale poległem pomimo ofiarnej pomocy - jeżeli powstanę z popiołów, zrewanżuję się za zmianę :-D
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Ograniczenie promienia obserwowanych skrzynek

Post autor: Highlander »

Istnieje pewien workaround (zastrzegam że sam z niego nie korzystam)- Załóż sobie dodatkowe konto z tym samym emailem co podstawowe, z każdym kontem dochodzi Ci kolejne koło o promieniu 150km na mapie które możesz obserwować (po odpowiednim ustawieniu współrzędnych domowych).
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Ograniczenie promienia obserwowanych skrzynek

Post autor: Stryker »

Ale chodzi Ci tylko o to żeby przychodziły maile o nowych skrzynkach?

Zainteresuj się tym: http://opencaching.pl/articles.php?page=rss

Trochę szkoda, że rss jest tak po macoszemu traktowany, bo np. ja wolałbym dostawać logi ze swoich skrzynek czy z "okolicy" na czytnik zamiast na maila.
Obrazek

ODPOWIEDZ