Festung Prudential

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Festung Prudential

Post autor: burak »

dlaczego skrzyneczka została zarchwizowana?? idąc tą metodą i cytując za Aniołem: "Dlaczego ta skrzynka jest niezgodna z regulaminem a np skrzynki kanałowe, gazownia warszawska, kamienice (np wileńska róg targowej, praska krowa) sa zgodne, cenione i chwalone choc o wiele bardziej niebezpieczne i niezgodne z prawem? Hm...?"

Moim zdaniem chyba powinniśmy pomyśleć nad archiwzacją wyżej wymienionych i wielu innych skrzynek zgodnie z regulaminem

http://www.opencaching.pl/viewlogs.php? ... wlogsall=y

Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Podziękował;: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Po pierwsze - wszelkie takie decyzje o zawieszeniu czy zarchiwowaniu skrzynki sa podejmowane w glosowaniu RR - nigdy nie sa to decyzje jednosobowe.
Po drugie - sam autor w opisie skrzynki pisze ze:
Jako, że pewne znaki świadczą o tym, iz budynek jest chroniony należy poruszać się cicho i uważnie
wiec jesli byloby pozwolenie wlasciciela terenu na taka skrzynke, nie trzeba by bylo sie ukrywac i uwazac na ochrone.
Po trzecie - jesli ktos ma zastrzezenia do innych skrzynek - to bardzo prosze, w prawym gornym roku przy opisie kazdej skrzynki jest odsylacz do zglaszania zastrzezen, problemow. Chetnie przyjrzymy sie i innym skrzynkom.

Dodam jeszcze, ze nad innymi skrzynkami tez sie zastanawiamy i niestety beda nastepne zawieszenia i archiwizacje.
Obrazek . Obrazek

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

w takim razie trzeba zawiesić m.in dwie wieże Olgierda bo jak pisze w opisie:
"Nie jestem pewien czy teren nie jest w jakimś małym stopniu strzeżony, ale jeśli jest to w naprawdę niezauważalnym" i potwierdzam, że obiekt est strzeżony i prawdopodobnie równie niebezpieczny
Czy RR głosowała nad tą szkrzynką?? pewnie nie bo wszystkim się podoba
Ostatnio zmieniony środa 17 września 2008, 17:45 przez burak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Podziękował;: 46 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Saracen »

Buraku! Najlepszą obroną wcale nie jest atak. Może po prostu przytoczysz jakieś argumenty na obronę skrzynki, zamiast atakować inne?

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

Piszę tylko o równym traktowaniu wszystkich skrzynek wszytskich użytkowników i podaje ku temu argumenty, że tak nie jest..

ochkarol
Stały bywalec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ochkarol »

Tak wlasnie wyglada demokracja. Nie mylic z liberalizmem :wink:

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator

Jak będziesz tu wystarczająco długo to też będziesz miał znajomości, czas przywyknąć :lol: Teraz póki jesteś "świerzak" musisz raczej używać argumentów ZA skrzynką której bronisz, zamiast PRZECIW pozostałym.
ps. z tego co wiem na wieżach nikt się nie połamał... więc może nie porównuj tych skrzynek :wink:

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

To, że jestem świeżak nic nie zmienia, a na wirtualnych znajomościach nie bardzo mi zależy.. z Belfegorem rozmawiałem (a pewnie nikt inny się nie wysilił żeby spytać jak to się stało) i to mogło się zdarzyć wszędzie.. tak jak napisałem w LOGu: przeszkodę 2 m trzeba pokonać przy odkrywaniu wielu skrzynek, więc nie widzę powodów żeby ich nie porównywać.. tak samo nietrzymają się regulaminu..
Ostatnio zmieniony środa 17 września 2008, 16:57 przez burak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??

Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

To, że obiekt jest regularnie chroniony wyklucza wg mnie skrzynkę z obiegu. Basta. Co innego narobić sobie kłopotów przez nieuwagę i przeszkody terenowe, a co innego poprzez złapanie przez ochronę/wszelakie inne służby mundurowe/umundurowane.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator

burak pisze:na wirtualnych znajomościach nie bardzo mi zależy..
Rozumiem. Problem w tym, że my się tu znamy też z reala :lol:

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

Na dwóch wieżach widziałem tablczkę: obiekt chroniony przez grupę...
A prudentiala z tego co wiem pilnują bezdomni..
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

jak na razie dla mnie sa to wirtualne znajomości.. na razie się jeszcze nie poznaliśmy.. ale watek chyba nie tego tyczy
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator

burak pisze: A prudentiala z tego co wiem pilnują bezdomni..
Taki bezdomny to dodatkowe niebezpieczeństwo, bo i w twarz może dać i HCV obdarować... :lol:

Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Post autor: Bas »

W dziale RR zastanawiamy sie nad skrzynkami, ktore albo ktos zglosil, albo sami je namierzylismy. Rozmawialismy zreszta nie dalej jak dzis, ze albo sukcesywnie bedziemy takie skrzynki zawieszac, albo wcale, zeby nie bylo wlasnie takich oskarzen. Wcale nie jest tak, ze jest to jedna, czy jakas wyjatkowa skrzynka, ktora zostala przyuwazona. "Tablica ogloszen" wisi od wczoraj, ale dzialamy od dawna, choc naszym celem nie byly dzialania na pokaz, wiec widac tego nie bylo. Jak wspomnial Ted decyzje zawsze poprzedzone sa glosowaniem, wiec nie ma znaczenia kto oglasza wnioski z rozmow, bo jest to decyzja RadyRejsu.

Jeszcze rok temu w OC bylo tak, ze znalem wiekszosc osob chocby z nicka - identyfikowalem ich, choc nie znamy sie przeciez. Teraz jest tak, ze jest mnostwo nowych osob, a bedzie duzo duzo wiecej. Wsrod tych osob bedzie mnostwo osob mlodych i nie chcemy ich namawiac/kusic do zagladania w miejsca niebezpieczne, czy naklaniac do lamania prawa - stad takie wlasnie kroki.

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

Rozumiem, że to było podczas głosowania. ale nikt z RR nie odpowiedział jescze dlaczego ta a nie np dwie wieże czy wiele innych..
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ