GPSMAP 64st

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelko
Bywalec

GPSMAP 64st

Post autor: pawelko » piątek 28 kwietnia 2017, 22:21

Mam pytanie do użytkowników Garmina GPSMAP 64. Czy może ktoś sprawdzić, czy plik *.gpx zawierający skrzynkę https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8FML wczytuje się do urządzenia i wyświetla ten waypoint na liście geocache i mapie? U mnie nie wyświetla się ani solo, ani w pliku zawierającym zbiór skrzynek.
Używam GPSMAP 64st od ponad roku i to pierwszy przypadek, żeby skrzynka nie chciała się wyświetlić. Próbowałem na różne sposoby:
1. Wysłać waypoint z Basecamp - nie widzi.
2. Wysłać z programu MapSource - widzi, ale oczywiście bez opisu i nie na liście geocache, tylko w dodatkowych punktach i bez opisu skrzynki
3. Użycie programu GSAK do wygenerowania pliku gpx - plik się tworzy bez komunikatów o błędach, ale też się nie pojawia na mapie w urządzeniu
4. Zaktualizowałem firmware w urządzeniu, usunąłem wszystkie własne waypionty i nie pomaga.

Skrzynka pojawia się jedynie w sytuacji gdy jest zapisana w pliku *.ggz . Na marginesie - nie mam doświadczenia z *.ggz, ale zauważyłem, że nie posiadają dodatkowych punktów przypisanych do skrzynek

Dodam, że ten sam gpx poprawnie jest wczytywany do eTrex 30 i starego poczciwego Colorado 300 ; c:geo też poprawnie go czyta.

ODPOWIEDZ