Dobry GPS

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Dobry GPS

Post autor: krystiant »

cichy81 pisze:Mam ojejgona i wiem, że jego ekran działała w dwóch położeniach (widoczne jest to np przy zdjęciach), jest dotykowy i czytelny w pełnym słońcu. O tym jednak Garmin już zapomniał napisać.
Pisali jak to Oregon był nowością :D To tak jak z proszkami do prania. Są bardzo dobre dopóki nie zrobią nowego...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Dobry GPS

Post autor: u810 »

cichy81 pisze:Garmin nie pisze całej prawdy.
W porównaniu tym zauważyłem, iż wychwalają Montanę a o innych nie piszą już tak dobrze. Przykładem jest Typ wyświetlacza: w Montanie jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach ekran dotykowy, czytelny w pełnym słońcu
W Oregonie napisano tylko: transflective color TFT touchscreen
Mam ojejgona i wiem, że jego ekran działała w dwóch położeniach (widoczne jest to np przy zdjęciach), jest dotykowy i czytelny w pełnym słońcu. O tym jednak Garmin już zapomniał napisać.
Nie wierzę w ich porównania.
Proszę nie obrażać mojego ulubionego producenta. Za co można ich skrytykować to można ( za prawie wszystko) ale Ojej!gon nie potrafi robić tak Więc dual-orientation jest w Montanie a nie występuje w Ojej!gonie.
Także porównanie jasności ekranu i widoczność w słońcu jest na lekko plus dla Montany. Nie tylko ja narzekałem na jasność Oregona i Garmin chyba tego wysłuchał.Ale dopiero teraz na tych filmach zobaczyłem jaka to wieka bestia z tej Montany, nie wyobrażam sobie wędrówki z czymś takim.

Zatem zarzucanie kłamstwa Garminowi w tym przypadku jest nieuczciwe. Łżą natomiast bezwstydnie w innej kategorii (Custom maps compatible)
ODPOWIEDZ