O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Doc_with_the_dog »

A ja Garminem nie potrafiłem wbić gwoździa, zjeśc zupy i poderwać kobiety :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Stryker »

Ja tam się nie znam, ale może przypiąłeś coś odwrotnie? ;-)

Tak przy okazji, gdyby kogoś podkusiło żeby dokupić karabińczyk do Dakoty: mocowanie DIY sponsorowane przez OC.PL ;-)

Obrazek
Nic nie jest do-góry-nogami.
Czas wykonania: nie więcej niż 10 minut.
Koszt: fant włożony do skrzynki zamiast smyczki.

Cichy z powodzeniem pomysł podchwycił i zaoszczędził 50zł ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Żywcu »

Nie mnie oceniać..., jedno wiem - kolega "U..." jest już bardzo rozpoznawalny. Wiem, że nie jest kaznodzieją Garmina. Szkoda, że znam z malkontenctwa, a nie z terenu :(
Choć sytuacja nie jest adekwatna do: "muszę jeździć koleją, choć na nią narzekam" :lol:
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: u810 »

Stryker pisze:Ja tam się nie znam, ale może przypiąłeś coś odwrotnie? ;-)

Tak przy okazji, gdyby kogoś podkusiło żeby dokupić karabińczyk do Dakoty: mocowanie DIY sponsorowane przez OC.PL ;-)
Takie mam już dawno. Dziś chciałem skorzystać z Oryginalnej Myśli Technicznej(TM). Bardzo oryginalna jest ta myśl.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2107
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: r00t7 »

ja tam mogę odwrócić przypiętego garmina do plecaka i wcalę odwrotnie patrzeć nie muszę ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: cichy »

Rozwiązanie Strykera bardzo mi się spodobało i zdaje egzamin. Czas przygotowania - 9 minut :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Krysiul »

A ja Garminem nie potrafiłem wbić gwoździa, zjeśc zupy i poderwać kobiety :D
A którego masz? Bo jak żółtka, to się nie dziw - na taki stary telefon nie da rady... Co innego nowe dotykowce, choć one też nie wyglądają ja iphone :(
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Doc_with_the_dog »

Krysiul pisze:
A ja Garminem nie potrafiłem wbić gwoździa, zjeśc zupy i poderwać kobiety :D
A którego masz? Bo jak żółtka, to się nie dziw - na taki stary telefon nie da rady... Co innego nowe dotykowce, choć one też nie wyglądają ja iphone :(
No ja mam Casanovę wśród Garminów. Oregona 450. Jedząc nim barszcz na zdjęciach zauważyłem walnięte kolory i balans bieli w kierunku czerwonego. Wbijając gwóźdż niewygodnie sie go trzyma, bo nie ma trzonka, a Kobiety..... ech... i tu jest problem największy.... brak elementu fallicznego w postaci antenki dyskryminuje mnie już na samym starcie..... :wink:
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Lza »

u810 pisze:Odwołuję moje zastrzeżenia, teraz wiem że za dużo wymagam od firmy, która nie potrafi zaprojektować prawidłowo uchwytu.
Nie przeczytałeś instrukcji. Nie masz plecaka Garmina i dlatego widzisz wszystko do góry nogami. Teraz już za późno. Przypiąłeś orzygona do plecaka zwykłej firmy i straciłeś gwarancję. Plecak Garmina zaprojektowany do współprzcy z orzygonem (kosztuje 800€) ma specjalny wysięgnik pomiędzy głową a pachwinami umożliwiający takie przypięcie urzadzenia, które pozywtywnie wpływa na czystelność wyświetlacza. Co prawda nie dosć że plecak całkowicie blokuje twoje ruchy, a także sprawia, że ekran jest zwrócony nie w stronę użytkownika, lecz idących z przeciwka piechurów, ale ta drobna niedogodność nie powinna znacząco wpłynąć na funkcjonalność urządzenia.

@ doc: I ty nie zauważyłeś w instrukcji, iż zarówno do jedzenia barszczu jak i do wbijania gwoździ należy zakupić (za 650€) zestaw trzonków o fallistym kształcie, który wyświetla na ekranie podprogowe komunikaty, po zobaczeniu których kobiety od razu odczuwają nieposkromioną ochotę na posiadacza. Niestety są skargi od uzytkowników. Okazuje się, że po podłączeniu trzonków znikąd pojawia się sekretarz KC PZPR z Dzierżynskim i oświadczają, że napis na tym urzadzeniou powinien brzmieć: "7APMNH" oraz cgelaho b CCCP
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Stryker »

Lza, u810 - jak będziecie już wyrzucać swoje oregony (co zapewne niebawem nastąpi, sądząc po wpisach ;D), to ja chętnie zutylizuję ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
m2m
Stały bywalec
Posty: 152
Rejestracja: środa 15 grudnia 2010, 00:32
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: m2m »

Jako użytkownik N97 chętnie przygarnę Oregona Lzy albo u810.

@doc, mi tam twój GPS bardzo przypadł do gustu i to bez ustrojstwa za 650e ;)
Obrazek Obrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: etnamars »

Doc_with_the_dog pisze: No ja mam Casanovę wśród Garminów. Oregona 450. Jedząc nim barszcz na zdjęciach zauważyłem walnięte kolory i balans bieli w kierunku czerwonego. Wbijając gwóźdż niewygodnie sie go trzyma, bo nie ma trzonka, a Kobiety..... ech... i tu jest problem największy.... brak elementu fallicznego w postaci antenki dyskryminuje mnie już na samym starcie..... :wink:
Trzeba było sobie kupić 62s. Rozwiązuje wszystkie Twoje dylematy, aczkolwiek ta antenka to taka mała trochę i może powodować rozbawienie kobiet...
Rozdzielczość ekranu nie powala jak w Oregonach, ale i gwoździe można wbijać i wygodniej zupę się je...
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: u810 »

Zakupiłem sobie do Ojej!gona rozszerzenie Chicks 2.73, zainstalowałem przez MapSource ale nie działa tak jak trzeba

Obrazek

Teraz przynajmniej jest kompatybilne z uchwytem - kobieta idąca z naprzeciwka może swobodnie czytać komunikaty podprogowe, natomiast efekty nie są takie jak się spodziewałem. Dwa razy dostałem z liścia w twarz a jedna zaczęła robić tak
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: O Ojej!gonach, wydzielone z Opencaching.com

Post autor: Doc_with_the_dog »

m2m pisze:
@doc, mi tam twój GPS bardzo przypadł do gustu i to bez ustrojstwa za 650e ;)
Ha!!!! A jednak Oregonik działa na kobiety!!!!! Tylko przez wzgląd na sympatię do Fishu nie pokazałem wszystkich możliwości mojej rakiety!!! Tym oto argumentem zamykamy usta wszystkiim (dwóm) malkontentom :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ