Material na FTFy

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Limak
Stały bywalec
Posty: 106
Rejestracja: niedziela 16 sierpnia 2009, 22:25
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Material na FTFy

Post autor: Limak »

wallson pisze: No nie gadaj, że nie dasz rady zwinąć tego FTF'a i wcisnąć do ependorfki ;)
nie no, do 1,5ml to dwie blachy spokojnie naraz wejdą, ale w ependorfki 200 μl może się trochę nie domykać wieczko :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
zielaq
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: środa 07 kwietnia 2010, 10:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Material na FTFy

Post autor: zielaq »

bardzo fajna rzecz takie medaliki. sam kiedyś robiłem coś takiego wypalarką. Wypalarkę można kupic na allegro za ok 100 zł, tylko to jest trochę zabawy. mam też dostęp do wypalania na laserowym ploterze takich rzeczy. Dowiem się na początku tygodnia ile takie coś by kosztowało i podam cenę. można takie rzeczy robić w ramach właśnie medalików na plastrach drewnianych, albo też ostatnio robiłem 'breloczki' na płycie pcv (można wygrawerować napisy oraz wyciąć w dowolnym kształcie). może to też było by ciekawym rozwiązaniem (aczkolwiek małoekologicznym ;P) taki breloczek jest jako geokret DTKF tak to poglądowo wygląda :
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Material na FTFy

Post autor: cichy »

Ogólnie fajna sprawa znaleźć takiego oryginalnego FTFa
Będę szukał - może kiedyś mi się taki trafi :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Material na FTFy

Post autor: miklobit »

Limak pisze:Ja zrobiłem coś takiego:
Taka nagroda będzie dla pierwszego znalazcy moich skrzynek (których na razie nie założyłem, ale dziś to się zmieni ;) ) zamiast certyfikatu FTF :)
Niestety, nie mogę wykonać loga, mogły być tylko litery...
Też się przymierzę do takiej produkcji ( mam frezarkę numeryczną ) bo miło mieć coś oryginalnego i trwałego na pamiątkę z kesza.
Byłoby super gdyby taki FTF był spersonalizowany ( czyli przynajmniej nazwa skrzynki ), ale wtedy do każdej skrzynki to prawie nowy projekt trzeba robić. Czyli widzę takiego FTF'a u siebie do jakieś wcześniej przemyślanej i długo przygotowywanej skrzynki :-).
ODPOWIEDZ