Witajcie,
mam pytanie czy wysyłając waypoint z OC do Colorado 300 pobiera się również opis czy tylko lokalizacja i nazwa skrzynki ? Jeżeli również opis to gdzie mogę go znaleźć (w chwili obecnej widzę tylko współrzędne i nazwę skrzynki)?
Waypoint z OC vel Colorado 300
Moderator: Moderatorzy
- nemrodek
- Forumator
- Posty: 772
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 8 razy
jeśli używasz plugina Garmina i wgrywasz waypoint prosto ze strony to ładuje się wyłącznie waypoint bez opisu
żeby mieć opis:
1. najpierw musisz ze strony oc.pl ściągnąć waypoint w formacie GPX-GC (pobierz dane: GPX-GC) - możesz tez ściągnąć taki plik od razu ze wszystkimi skrzynkami z wyników wyszukiwania.
2. następnie wgrać taki plik albo na urządzenie do katalogu GPX, albo na kartę do katalogu Garmin/GPX
żeby mieć opis:
1. najpierw musisz ze strony oc.pl ściągnąć waypoint w formacie GPX-GC (pobierz dane: GPX-GC) - możesz tez ściągnąć taki plik od razu ze wszystkimi skrzynkami z wyników wyszukiwania.
2. następnie wgrać taki plik albo na urządzenie do katalogu GPX, albo na kartę do katalogu Garmin/GPX
Nemrodek
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=f4852da5-7430-4e77-aa07-b6bed16be2aa][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?uid=f4852da5-7430-4e77-aa07-b6bed16be2aa[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=f4852da5-7430-4e77-aa07-b6bed16be2aa][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?uid=f4852da5-7430-4e77-aa07-b6bed16be2aa[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]
- jakub_27
- Stały bywalec
- Posty: 166
- Rejestracja: środa 03 czerwca 2009, 22:07
- Podziękował;: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 0
Super, dzięki, wieczorem spróbuję kilka opisów ściągnąć
Dodano po 8 godzinach 55 minutach:
Wgrywanie waypoint'ów działa bez zarzutu natomiast mam jeszcze jedno pytanie czy wyświetlana trasa prowadząca do skrzyneczki jest zawsze linią prostą, a nie trasą poprzez drogi/szlaki ? Próbowałem zmieniać w kalkulacji trasy ale cała czas mam linie prostą...
Dodano po 8 godzinach 55 minutach:
Wgrywanie waypoint'ów działa bez zarzutu natomiast mam jeszcze jedno pytanie czy wyświetlana trasa prowadząca do skrzyneczki jest zawsze linią prostą, a nie trasą poprzez drogi/szlaki ? Próbowałem zmieniać w kalkulacji trasy ale cała czas mam linie prostą...
[color=#4040FF]Colorado 300 + GPMapa Topo, UMP-pcPL, Topo_PL_100[/color]
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=10680][img]http://www.opencaching.pl/statpics/10680.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=3051][img]http://geokrety.org/statpics/3051.png[/img][/url]
[color=#FF0000][b]Wódka, fason, kultura ...[/b][/color]
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=10680][img]http://www.opencaching.pl/statpics/10680.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=3051][img]http://geokrety.org/statpics/3051.png[/img][/url]
[color=#FF0000][b]Wódka, fason, kultura ...[/b][/color]