Większe pojemniki

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

W swym braku wyobraźni dopiero rok temu zastanawiałem się nad użyciem takiego pojemnika.
Konkretnie myślałem o takich sporych wiaderkach. Ponowne otwarcie kosztuje jednak niemało wysiłku, ale jak ktoś się uprze... Otwarcie siłowe - zaskutkuje uszkodzeniem wieka - i tak właśnie powinno być. Może właśnie dlatego kiepskie pojemniki są do nabycia za niską cenę na Allegro. Użytkownik chcący z nich skorzystać zgodnie z przeznaczeniem byłby dość szybko "leczony grzywną"... W świecie realnym to nie są żarty.
Moja opinia o nieprzydatności geokeszowej takich pojemników wynika z korzystania z nich na codzień i od dawna. Opinii o sztuce nabytej na Allegro nie mam i mieć nie będę, choć właśnie pojąłem że jest życiowo najbardziej wiążąca i wszelkie oddziały szpitalne, erki, laboratoria to przy niej mały pikuś.

Pozwoliłem sobie na zamieszczenie odpowiedzi w tym temacie tylko dlatego, że za wyjątkowo nietrafiony (że powiem oględnie) uważam pomysł sprzedawania i kupowania pojemników po odpadach medycznych. Co zabawne - ten wątek trafił mnie zaraz po audycie w jednym z miejsc pracy, a przed audytem w kolejnym miejscu pracy :lol:

Co do duzych pojemników - to mam kilka po śledziach. Są nawet solidne i całkiem szczelne, ale ich wywietrzenie to historia... Cóż zrobić - ze słodyczy to ja najbardziej lubię właśnie śledzia.
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Bazyl69 pisze:OT :D
mój przepis na sernik: 5 jajek, 1kg sera( to już 2 wiaderka), 15dag masła 2 szklanki cukru cukier waniliowy, 2 budynie smietankowe. wszystko razem zmieszać w malakserze a potem do formy wysmarowanej i obsypanej byłka tartą na ok 45min do godz. w temp 200 stopni C.
Sprawdzony wielokrotnie :)
Bazyl69
Przepis działa. :lol:
Wczoraj zostaliśmy poczęstowani wypiekiem w/g Twojego przepisu.
Serniczek ekstra.
Pozdrawiamy Magdę i Krzyśka - Trójmiasto Team.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

Voit pisze:
Bazyl69 pisze:OT :D
mój przepis na sernik: 5 jajek, 1kg sera( to już 2 wiaderka), 15dag masła 2 szklanki cukru cukier waniliowy, 2 budynie smietankowe. wszystko razem zmieszać w malakserze a potem do formy wysmarowanej i obsypanej byłka tartą na ok 45min do godz. w temp 200 stopni C.
Sprawdzony wielokrotnie :)
Bazyl69
Przepis działa. :lol:
Wczoraj zostaliśmy poczęstowani wypiekiem w/g Twojego przepisu.
Serniczek ekstra.
Pozdrawiamy Magdę i Krzyśka - Trójmiasto Team.
Dzięki :) - stwierdziliśmy jednak zgodnie, że prawdopodobnie było by lepiej, gdyby dodać jedną, nie dwie szklanki cukru. Choć to pewnie kwestia gustu...

Poza wszystkim, to chyba kilka postów jest do przeniesienia do hydeparku ;). Chyba, że sernik potraktujemy jako hardware geocachera :D.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
Bazyl69
Wyjadacz
Posty: 229
Rejestracja: piątek 04 lipca 2008, 14:55
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Bazyl69 »

Cieszę się że smakowało :lol:
Co do cukru jak najbardziej macie rację
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=970][img]http://www.opencaching.pl/statpics/970.jpg[/img][/url]
ODPOWIEDZ