Wykrywacz metalu.

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Który z wykrywaczy wybrałbyś?

Garrett ACE 250
3
75%
Fisher F2
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Ciutnik
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Ciutnik »

Indar pisze:łojezu
:D Aż tak z nim źle? Na razie muszę nacieszyć się Garrecikiem. Po znalezieniu monetki z 1819 r. jestem pełen zapału i w tym roku na pewno nie będę zmieniał sprzętu :) Niestety, głównie z powodu braku współczesnych monetek ;)
[size=75][color=olive]Maciej 'Ciutnik' Wozniak [XVS650A + 276c + Vista HCx][/color][/size]
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Indar, testowałeś Proxime? Opinie z którymi się stykałem (kiedy jeszcze była w fazie prototypu) były opanowane, ale pozytywne.

Bardziej mnie ciekawi inna wykrywka, która ma niebawem wejść na rynek. Cena ma oscylować wokół 800-1500zł, natomiast jej skuteczność ma być o lata świetlne lepsza niż konkurencja w ww. cenie. Ponoć jakiś nowy producent na rynku. Utraciłem kontakt z gościem, który miał mieć w rękach prototyp tego cuda. Wiesz coś może na ten temat?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Indar
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 22:28
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Indar »

Trudno mówić o testowaniu, miałem przyjemność pomachać nim kilka razy. To sprzęt który stosunkowo niedawno wszedł na rynek, więc może to kwestia nauki i opanowania sygnału, jednak mam wrażenie że dyskryminacja nie działa jak należy - wielokrotnie wzbudzał sie bez powodu.
Ale ja jestem wyznawcą teorii że jedyne słuszne wykrywki pochodzą z Australii, stąd krzywo patrzę na inne.
Co do nowego sprzętu to nie wiem - może chodzi tu o kolejny model Rutusa, czy też ulepszona Proxima, w którym miały być zastosowane jakieś filtry do dyskryminacji?
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

No właśnie to nie był ani Smętek ani Rutus a bodajże też polska produkcja. A co do Proximy to rzeczywiście trzeba się z nią dłużej zaznajomić. No i zapewne będzie jeszcze usprawniana.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

a ja ma mastera ze szczecinskiego penelektronika - cudowny analog pracuje w statyku i dynamicznie z dyskryminacja , namierzanie, duoton, do tego dane producenta sa na tyle prawdziwe, ze mozna je odtworzyc w domu...niestety dosc drogi ale robi jak zloto. Zwlaszcza ten cudowny, gleboki, czysty dzwiek analogowy - przy niewielkiej wprawie wrecz czujesz co sie dzieje pod sądą.
kapitan
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 16 stycznia 2009, 19:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kapitan »

A czy ktoś z Was może wypowiedzieć na temat Wykrywacz metali ziemny - PROSPECTOR , jak się sprawuje ?
Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

Ja bym dorzucił te kilka stówek i kupił Proximę. Już Solarek był ciekawym sprzętem, a wszak Proxima to jego ulepszony / odnowiony model.
ODPOWIEDZ