Nazewnictwo skrzynek

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
issoria
Stały bywalec
Posty: 89
Rejestracja: poniedziałek 06 lipca 2015, 13:54
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Nazewnictwo skrzynek

Post autor: issoria »

Hej,
mam pytanie chyba do bardziej "technicznych" osób, albo starszych stażem...
Zamierzam założyć skrzynkę nawiązującą do tytułu filmu. Niestety, w serwisie skrzynka o takiej nazwie już istnieje i jest aktywna. Jest innego typu i znajduje się 450 km ode mnie. Jedyna różnica, jaką chcę wprowadzić, to zmiana wielkiej litery na małą w jednym z wyrazów (przy okazji tak też mi będzie bardziej pasować). Hipotetycznie system przyjął rejestrację nowej skrzynki z taką nazwą. Ale jak to wygląda dalej? Czy nie będzie z tego tytułu problemów przy wyszukiwaniu, albo czy komuś nie zacznie to przeszkadzać po opublikowaniu?
Pozdrawiam,
iss
KEISOR
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: niedziela 15 lipca 2012, 19:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Nazewnictwo skrzynek

Post autor: KEISOR »

Żadnych problemów przy wyszukiwaniu nie powinno być, poza tym, że jak ktoś będzie chciał wyszukać skrzynkę po konkretnej nazwie to pojawią mu się dwie. Twoja i ta druga 450 km dalej. Chyba żaden problem :)
Nie powinno to również nikomu przeszkadzać.
Sam kiedyś założyłem skrzynkę nawiązującą do tytułu filmu, a w serwisie znajdowały się już dwie skrzynki o tej samej nazwie http://opencaching.pl/search.php?search ... mit=Szukaj i nie miałem żadnych problemów z tego tytułu.

W serwisie jest masa skrzynek z tymi samymi nazwami i większych problemów raczej nie ma.
Za ten post autor KEISOR otrzymał podziękowanie:
issoria
ODPOWIEDZ