Kesze szybko archwizowane?

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Pyra
Wyjadacz
Posty: 424
Rejestracja: czwartek 24 czerwca 2010, 21:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Re: Kesze szybko archwizowane?

Post autor: Pyra »

Witam
kopernikus pisze:Wiecie, tak myślę, że w momencie, gdy skrzynka jest archiwizowana to faktycznie, właściciel powinien obowiązkowo wypisać notkę co i jak, a miejsce ew. zwolnić, jednak w chyba 98% przypadków nie wiadomo, dlaczego skrzynka jest archiwizowana i co z miejscem, można jedynie gdybać i domyślać się.
Dla mnie sprawa jest prosta, kesz zarchiwizowany - miejscówka wolna, kesz tymczasowo niedostępny - miejscówka zajęta, możliwość reaktywacji.
Są co prawda osoby które utrzymują sztucznie czas tymczasowo niedostępnej, ale to raczej margines.
Co do pojemnika, to raczej mało prawdopodobne, abyś swoje dzieło postawił dokładnie w miejscu poprzedniego, z co najmniej jednego powodu, miejsce ukrycia, jest albo niebezpieczne dla pojemnika, albo spalone.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kopernikus
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 08 lipca 2012, 13:04
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Kesze szybko archwizowane?

Post autor: kopernikus »

@ łowca - Ślepy jestem, autentycznie nie zauważyłem tego. Wiesz jeśli zdrowie pozwoli to mam taką nadzieję :) Całkiem niedawno przypadkiem na geocaching oglądałem mapę świata, całkiem łatwo nawet w dużym powiększeniu określić granice Polski. Pod względem ilości skrzynek jedynie Europa Wschodnia, Kanada Północna, Ameryka Południowa, Środkowa, Bałkany, Afryka i Azja jest za Polską. Co ciekawe, Chiny też mają niewiele jedynie Tajwan jest większym skupiskiem, ale patrząc dalej widać Japonię i Koreę Południową gdzie ilość skrzynek nie ustępuje ilością "zachodowi" można z tego wysnuć pewne wnioski. Jest tyle skrzynek do odkrycia :D nawet w samym rodzimym OC.
@Pyra - masz rację, dobrze ujęte..
ODPOWIEDZ