Logbooki z warsztatów WN 3

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Logbooki z warsztatów WN 3

Post autor: maryush »

Podczas Warszawy Nocą 3 miałem przyjemność poprowadzić krótkie warsztaty szycia logbooków. I całkiem wyleciało mi ze łba, żeby udostepnić plik z wzorami tych logbooków, dopiero Marwet mi przypomniał (Dzięki!). Niniejszym poniżej pdf z trzema wzorkami - klasyczny brąz, graficiarski błękit i outdorowa zieleń.
Drukować dwustronnie, z każdej kartki A4 wycinamy 4 podwójne karteczki, składamy pliczek, składamy na pół i zszywamy, byle nie zszywkami, tylko igłą i sznurkiem, lub grubą nicią. W ten sposób logbook Wam nie zardzewieje, o ile oczywiście nie zostawicie igły wbitej w logbook (a sznurki nie mają tendencji do zachodzenia rudą).
Zaleta dodatkowa tego projektu - nie jest potrzebna żadna wiertarka, tutaj robimy to wszystko unplugged. Wystarczą nożyczki, gruba nić i gruba igła. Nić gruba bo lepiej wygląda, a igła gruba, żeby Wam się nie złamała w rączkach, bo będzie ała.
Aha! oczywiście na wierzchu możecie jak najbardziej dołożyć okładkę (wymiary jak dwie stroniczki obok siebie) z czego tam Wam pasuje - skóry aligatora, materiału wyciętego z miniówy nielubianej koleżanki, płótna z żagla Latającego Holendra, co tam kto ma w domu.
Link:
http://speedy.sh/89qA2/DIY.pdf
W razie pytań czy innych narzekań - słucham.
szy_mat
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 11 października 2012, 22:07
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Odp: Logbooki z warsztatów WN 3

Post autor: szy_mat »

Wrzuć na jakiegoś Dropboxa, bo z tego nie da się pobrać!

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Logbooki z warsztatów WN 3

Post autor: maryush »

A spóbuj z kompa, a nie z GT-I9300, bo ja widzę że działa jak trzeba. Klikasz w linka, otwiera się stronka, klikasz w nazwę pliku i pobierasz, cała filozofia.
O, albo wyślij mi PW z adresem @ i dostaniesz plik do rączek.
Dropboxa nie posiadam.

Obrazek
szy_mat
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 11 października 2012, 22:07
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Odp: Logbooki z warsztatów WN 3

Post autor: szy_mat »

OK, po prostu nie wiedziałem gdzie kliknąć :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
ODPOWIEDZ