Brak wpisu w logbooku

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Brak wpisu w logbooku

Post autor: Elvis7 »

Przyznam szczerze, że ja bym zaliczył znalezienie jeśli ktoś znalazł kesza i potwierdził mi to znalezienie dowodem w postaci zdjęcia. To zdecydowanie uczciwsza metoda potwierdzenia znalezienia niż np. zalogowanie znalezienia z adnotacją log w stanie agonalnym. Każda następna osoba może stwierdzić, że skoro był agonalny to nikt nie zauważy braku mojego wpisu.
Za ten post autor Elvis7 otrzymał podziękowania (total 2):
parlandolavinka
parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Brak wpisu w logbooku

Post autor: parlando »

deg pisze: Nie spotkałem się z przypadkiem, aby Założyciel chciał zachować sobie stary logbook.
Zależy jaki logbook... Ja chętnie zachowam swój stary logbook na pamiątkę, tylko że akurat u mnie może być problem z zapełnieniem takowego:D
BSearcher pisze:
Co keszer to inne podejście. Gra to szukanie skrzynek. Wpis w dzienniku nie jest dla mnie wyłącznym dowodem znalezienia kesza, tylko podstawą do zalogowania na portalu. Jak wspomniałeś, czasami wpisu dokonać nie można.
Co jeśli wpis był dokonany ołówkiem i ktoś złośliwie go zatarł, albo co jeśli ktoś wyrwie kartkę i wpisu formalnie nie będzie?
Jako właściciel paru skrzynek zaakceptowałbym dowód na odnalezienie skrzynki w postaci zdjęcia, czy opisu kesza/logbooka (bo staram się, żeby każdy był inny). Najlepiej przesłane na maila.
Niedawno ktoś znalazł moją przemoczoną skrzynkę i dzięki temu, że nie próbowali otwierać logbooka udało mi się go odratować. Kilka dni temu zaś odkryłem brak wpisu w dzienniku i skasowałem log na portalu, jednocześnie wysłałem wiadomość do keszera, żeby wyjaśnił sytuację. Jeśli mnie przekona, to pozwolę mu zalogować. Może po prostu przyczyną był brak pisadła? Często niestety znikają z moich skrzynek... Najlepiej jeśli szukający od razu napisze co i jak, bo jeśli właściciel przypadkowo odkrywa takie rzeczy to jest trochę dziwnie.
areckis
Wyjadacz
Posty: 225
Rejestracja: piątek 14 sierpnia 2015, 12:40
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Brak wpisu w logbooku

Post autor: areckis »

nieaktualne :?
ODPOWIEDZ