Skrzynki grupowe

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sobota 19 listopada 2011, 00:39
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Skrzynki grupowe

Post autor: bechem »

Jo,

mam takie pytanie, chcemy z grupą znajomych keszerów zrzucić się na fajną skrzynkę. Jak to ma się do serwisu OC? Da radę jakoś to rozwiązać technicznie? Jak sobie radzicie z tego typu sytuacjami?

pozdrawiam,

bechem
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Skrzynki grupowe

Post autor: miklobit »

No to załóżcie konto grupowe. Nie będziecie na nim logować znalezień ( bo każdy ma swoje ) ale skrzynka może wisieć i nikt nie będzie się czuł pokrzywdzony że chwała ( i ew. gwiazdki ) spływa na jedną osobę.
Tyle tylko że przy zakładaniu trzeba by napisać podanie do COG, żeby puścił skrzynkę bez limitu znalezień.
redfox
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 sierpnia 2011, 17:07
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Skrzynki grupowe

Post autor: redfox »

Miklobit ma rację :)
Załóżcie sobie konto grupowe, będzie łatwiej.
A co do napisania do COG-u...Równie dobrze można znaleźć jakieś 10 skrzynek, ale jak wolisz.


Pozdrawiam redfox :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Skrzynki grupowe

Post autor: MasterGraba »

Ja bym nie bawił się w konta grupowe. Niech jedna osoba doda je ze swojego konta, może to być osoba która ma największy wkład, dała pomysł itp albo losujcie czy coś :) Przy kolejnej wspólnej skrzynce zarejestruje ją inna osoba z grupy :)
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Skrzynki grupowe

Post autor: marvet »

pytanie czy grupowo macie zamiar zaliczyć, tą jedną skrzynkę, czy chcecie założyć team i zawsze szukać skrzyneczek razem?!?!?!?

w pierwszym wypadku myślę, że można by logować znalezienie każdy indywidualnie, ale jeśli chodzi o team, to lepiej założyć jedno konto :mrgreen:
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ