Zapytanie sprzętowe

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

wodzirej
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: sobota 13 listopada 2010, 21:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zapytanie sprzętowe

Post autor: wodzirej »

JohnDoe pisze:Co do wyboru, to nie wiem czy warto kupować bezmapowy odbiornik. A mapy zawsze można do niego znaleźć.
Do odbiornika bezmapowego nie ma możliwości zainstalowania żadnej mapy. Z definicji.
W specyfikacji urządzenia: 'Możliwość dodawania map: Nie'
https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=144&pID=87768
Garmin 62sc, Fēnix
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Zapytanie sprzętowe

Post autor: Elvis7 »

Oj ludzie ludzie ale mi namieszaliście :) w głowie :) nie wiem na co sie zdecydowac. Powiem Wam tak narazie najelpiej wygląda dla mnie Etrex10. Jesli chodzi o ważne dla mnie elementy (łatwa obsługa itp.) zaraziłem jakiś czas temu geocachingiem mojego ojca, który teraz często z wnukami lata na poszukiwania po okolicy. Wieć gps bedzie miał dwóch posiadaczy. Co do środków finansowych to 700 zł z groszami moge na sprzęt przeznaczyć. Nie musi miec konkretnych map bo ja zawsze z mapami w terenie się poruszam chodzi mi bardziej o to żeby mógł pomóc mi się dokładnie w terenie zlokalizowac. Nie musi mnie prowadzić gdy jade samochodem (od tego mam innego Garmina) co do chodzenia po lesie to może być przełaj :). Po przeanalizowaniu sytuacji powiem szczerze geocaching i starczy.
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Zapytanie sprzętowe

Post autor: JohnDoe »

wodzirej pisze:
JohnDoe pisze:Co do wyboru, to nie wiem czy warto kupować bezmapowy odbiornik. A mapy zawsze można do niego znaleźć.
Do odbiornika bezmapowego nie ma możliwości zainstalowania żadnej mapy. Z definicji.
W specyfikacji urządzenia: 'Możliwość dodawania map: Nie'
To ja wiem, że nie idzie wgrać map do "bezmapowca". A mapy można znaleźć i wgrać do urządzeń mapowych :) Może troszkę nie logicznie napisałem swój powyższy post (klepałem z komórki - wiec na kolanie), troszkę uprzedzając twierdzenie niektórych, że na Garmina nie ma żadnych sensownych map - bo są. :D
Obrazek Obrazek
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Zapytanie sprzętowe

Post autor: Elvis7 »

Zapoznałem się ze specyfikacjami EtrexH i 10. Powiem szczerze nie wiem, który wybrać. Czy ktoś może testował już 10?

Po zapoznaniu się z innymi wątkami na forum, aby uniknąć kolejnego najazdu Mongołów chyba zdecyduję się jednak na EtrexH

A jednak. Zdecydowałem się kupiłem wczoraj Etrex10. właśnie zabieram się do testów :)
ODPOWIEDZ