drewiany geocoin - pytanie

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

drewiany geocoin - pytanie

Post autor: marta-la »

Spotkałam takowego w jednej ze skrzynek i powiem szczerze nie wiedzieliśmy co z trym zrobić, czy brać i rejestrować gdzieś czy to jako fant jest. Trafiłam na stronę gdzie można zamówić coś takiego ale opis nie jest dla mnie jednoznaczny. Na przyszłość przyda mi się takie info i mam nadzieje że jak zwykle pomożecie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: drewiany geocoin - pytanie

Post autor: miklobit »

marta-la pisze:Spotkałam takowego w jednej ze skrzynek i powiem szczerze nie wiedzieliśmy co z trym zrobić, czy brać i rejestrować gdzieś czy to jako fant jest. Trafiłam na stronę gdzie można zamówić coś takiego ale opis nie jest dla mnie jednoznaczny. Na przyszłość przyda mi się takie info i mam nadzieje że jak zwykle pomożecie ;)
Większość drewnianych coinów jest wrzucana jako fanty. CHoć nic nie stoi na przeszkodzie żeby zarejestrować na Geokrety.org coin'a z numerem ( jest już odpowiednia kategoria ) i śledzić jego trasę.
Domyślam się że znalazłaś albo używany na GC czeski/słowacki CWG/SWG ( ktorych już tam powstało kilka tysięcy wzorów ) , albo coś z rodzimej produkcji która też się powoli rozwija ;-).
Jakby coin miał mieć swój indywidualny numer ( żeby go śledzić ) to można też nadrukować kod od razy z adresem strony do logowania.
ODPOWIEDZ