Nie wiem jak dodać skrzynki do znalezionych.

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

grzesiob2000
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 07 sierpnia 2011, 17:16
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Nie wiem jak dodać skrzynki do znalezionych.

Post autor: grzesiob2000 »

Mam problem. Jestem całkowitym nowicjuszem i nie wiem jak dodać jakąś skrzynkę do znalezionych przeze mnie na stronie http://www.opencaching.pl ani jak dodać tam skrzynkę do obserwowanych. Jeśli ktoś trochę o tym wie, to prosiłbym o pomoc w postach. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Nie wiem jak dodać skrzynki do znalezionych.

Post autor: Krysiul »

Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w "ABC Geocachingu" - link na stronie głównej Opencaching.pl.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Nie wiem jak dodać skrzynki do znalezionych.

Post autor: Doc_with_the_dog »

Obserwowanie skrzynek:
1) Wchodzisz na daną skrzynkę tzn jej opis. Nad nazwą/tytułem kesza masz menu: Wpis do logu Obserwuj Zgłoś problem Drukuj Dodaj do listy Ignoruj
2) Zaznaczasz OBSERWUJ. Od tego momentu możesz przeglądać ją z menu po lewej OBSERWOWANE SKRZYNKI, jak również będziesz otrzymywał powiadomienia mailowe dotyczące ruchów na tym keszu.
3) Jeśli Ci sie znudzi, tym samym buttonem możesz zaniechać obserwacji

Zaznaczanie znalezienia:
1) W tym samym menu klikasz WPIS DO LOGU.
2) Zaznaczasz datę oraz (jeśli znalazłeś skrzynkę) w pasku wyboru odznaczasz ZNALEZIONA. W okienku komentarza wpisujesz kilka słów od siebie. Poczytaj co luzie piszą i sam coś skrobnij. To mile widziane.
3) Gdy zaakceptujesz skrzynka będzie automatycznie widoczna w Twoich statystykach.
Pozdrawiam
Doc
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ